eGospodarka.pl

 • Świadczenie 500+ oraz alimenty w rocznym zeznaniu podatkowym

  (...) ust. 1 pkt 127 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wskazuje, że zwolnione od tego podatku są alimenty: a) na rzecz dzieci, które nie ukończyły 25. roku życia, oraz dzieci bez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Lista płac, poznaj opinie o Hoover VHD 9143ZD czy przeglądaj oferty pracy z miasta łosice.


 • Dojazd do pracy prywatnym samochodem a koszty w rocznym PIT

  (...) jest oddalony od jego miejsca zamieszkania o 30 km. Nie występują tutaj odpowiednie połączenia komunikacji publicznej, w związku z czym pracownik ten musi dojeżdżać do pracy prywatnym . W tym (...)

 • Firma w spadku bez podatku

  (...) r. do ustawy o podatku od spadków i darowizn został dodany art. 4b regulujący nowe zwolnienie – odnoszące się do nabytego w spadku przedsiębiorstwa, które obejmie przede wszystkich (...)

 • Leasing operacyjny: opłata wstępna przy księgach rachunkowych

  (...) Spółka wzięła w o wartości netto 63 333,33 zł na okres 59 miesięcy. Zapłaciła z tego tytułu opłatę wstępną w wysokości 45% wartości przedmiotu leasingu. Z warunków ogólnych (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w XII 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +24,9%, co (...)

 • ROBYG Jagodno we Wrocławiu

  (...) 900 mieszkań w bardzo zróżnicowanej zabudowie: począwszy od klasycznych, kilkukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, przez kameralne domy atrialne, aż po domy w zabudowie szeregowej (...)

 • Nowy rok i kolejne wolne niedziele

  (...) według ustawy, która obowiązuje od 1 marca 2018 roku, ma być systematycznie ograniczany. W tym roku dozwolony będzie jedynie w ostatnią niedzielę miesiąca, co oznacza, że na przestrzeni (...)

 • Energetyczne Centrum bankrutem. Jak odzyskać pieniądze?

  (...) alternatywnym sprzedawcą prądu. 11 września 2018 roku firma zaprzestała sprzedaży prądu, dzień później gazu, a 3 grudnia sąd ogłosił jej . Doniesienia napływające do Urzędu Regulacji (...)

 • Ryby, czyli dość kłopotliwy biznes

  (...) i ich przetwórstwem częściej zdarza się wobec partnerów biznesowych niż zdarza się to w całej gospodarce. Szczególna niesolidność to domena przetwórców, wśród których zawodzi co (...)

 • Jak polscy przedsiębiorcy widzą lata 2018-2019?

  (...) w ubiegłym roku, niemal 90% spośród polskich przedsiębiorców jest zdania, że rządzącym ponownie nie udało się poprawić 3 na 4 badanych jest przekonanych, że w bieżącym roku sytuacja w (...)

 • Rynek finansowy cierpi z braku płynności

  (...) tąpnął o ponad 4 proc. pod 105, ale kapitał uciekający w jena ściągał w dół też EUR, GBP, AUD, NZD, czy TRY. Niektórzy za zaistniałą sytuację winią informację z Apple, który w (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-IX 2018

  (...) GUS, w strukturze przychodów ogółem dominującą pozycję stanowi składka. W okresie I-III kw. 2018 r. składka przypisana brutto ogółem wyniosła 46 301,6 mln zł (więcej o 0,3% niż ), z (...)

 • 10 kluczowych trendów w nieruchomościach komercyjnych

  (...) roku mógł cieszyć się nie tylko pokaźnym wzrostem podaży i rekordowym wręcz popytem, ale również coraz większą popularnością na rynku inwestycyjnym. Tendencją wyraźnie zaznaczającą (...)

 • Praca a obowiązki rodzinne w II kwartale 2018 r.

  (...) dla dzieci Wśród osób w wieku 18 – 64 lata sprawujących poniżej 15 roku życia 3 mln 243 tys. osób (tj. 43,5%) korzystało z formalnych usług opiekuńczych nad dziećmi. Częściej z tych (...)

 • Nie ma uzasadnienia dla wysokich cen paliw. Będą obniżki

  (...) spadki w europejskim hurcie. Benzyna bezołowiowa w przedświątecznym tygodniu spadła do poziomu 1,27 zł za litr. To najniższe wartości od ponad dwóch lat. Jest to także o ok. 75 gr mniej (...)

 • 2018, czyli wyjątkowy czas pierwotnego rynku nieruchomości

  (...) Za nami pięcioletni okres sprzedażowo-inwestycyjnej prosperity na pierwotnym , w czasie którego jego statystyki uległy co najmniej podwojeniu. Windowanie deweloperskich wyników sprzedaży (...)

 • Opel Grandland X 1.5 Turbo D AT8 Elite

  (...) podzespołów, Opel różni się znacząco pod względem stylistycznym - zarówno od Peugeota, jak i Citroena czy DS-a. To bardzo ważne, ponieważ każda z tych propozycji, wbrew pozorom, trafia do (...)

 • PRO Media House - Dom mediowy. Jakościowe planowanie mediów, uwzględniające kontekst umieszczenia przekazu reklamowego. Kraków.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
3
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3030
CHF 3,8343
USD 3,7827
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.