eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Odliczanie składek na ubezpieczenie zdrowotne w PIT za 2018 r.

  (...) Tytułów ubezpieczeń objętych składką zdrowotną jest bardzo dużo. Jak przykłady można tutaj wymienić umowę o pracę, umowę agencyjną, , oraz współpracę przy jej prowadzeniu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CAN-PL 2, poznaj opinie o SKOFF Lampa podszafkowa z wyłącznikiem LHT2w-5/L czy przeglądaj oferty pracy z miasta szubin.


 • SSE: kilka zezwoleń nie wymaga odrębnych ewidencji księgowych

  (...) którego zapadł wyrok, Spółka posiada dwa zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie SSE obejmujące ten sam rodzaj działalności w zakresie m.in. produkcji i sprzedaży wyrobów (...)

 • Rozliczenie PIT: konkubinat i przebywanie u ojca pozbawiają preferencji

  (...) W 2014 r. miał miejsce rozwód wnioskodawczyni. Wykonywanie władzy rodzicielskiej sąd powierzył obojgu rodzicom z ustaleniem miejsca zamieszkania dziecka z matką. Córka (starsza) spędza (...)

 • 8 głównych korytarzy transportowych w Europie

  (...) Changing Face of Distribution: The Shape of Things to Come”, „Blue Banana”, czyli kluczowy z korytarzy transportowych Europy, prowadzący od krajów Beneluksu na północ Włoch, uległ (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych I 2019

  (...) przedsiębiorstw wzrosły w ubiegłym roku o ok. 7%. Niestety nie przełoży się to na istotny wzrost dostępnej kwoty kredytu hipotecznego, gdyż jednocześnie banki podwyższyły wymagania w (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości XII 2018

  (...) wydaje się jednak mocno niepełny. Monitorując sytuację w największych miastach w Polsce można odnieść wrażenie, że różne rodzaje mieszkań drożeją w różnym tempie, przy czym centralne (...)

 • Co oznacza Brexit w kontekście RODO?

  (...) Od przeprowadzonego w 2016 roku referendum ws. wyjścia z Unii Europejskiej, które poparło zaledwie 52% Brytyjczyków, przez trudne negocjacje na poziomie europejskim, nagłe wątpliwości i (...)

 • Co wygeneruje największe ryzyko w biznesie 2019?

  (...) edycji badania Barometr Ryzyk Allianz 2019, zebrano opinie 2415 ekspertów reprezentujących 86 krajów. Czego dowiodły? Okazuje się, że w efekcie incydentów związanych z , przerwami w (...)

 • Koniunktura konsumencka I 2019

  (...) w styczniu 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 4,3 p. proc. w stosunku do poprzedniego (...)

 • Zdolność kredytowa I 2019

  (...) na mieszkanie może pożyczyć dziś trzyosobowa rodzina, w której oboje rodzice pracują przynosząc do domu po średniej krajowej – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Open Finance. Kwota ta (...)

 • Nieruchomości komercyjne: 2018 rokiem biur i magazynów

  (...) doradczej Cushman & Wakefield, rok 2018 był rekordowym pod względem wartości transakcji na rynku w Polsce. Wolumen transakcji przekroczył poziom 7 miliardów euro i był najwyższy w historii (...)

 • Moda: polskie sieci handlowe nie ustępują zagranicznym

  (...) kryzysie polskiego przemysłu odzieżowo-obuwniczego nastały lata renesansu. Szereg zmian, którym został poddany, sprawił, że dziś mianuje się go jednym z najbardziej prężnych sektorów (...)

 • Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny. Gdzie tkwi różnica?

  (...) od kredytu hipotecznego? Zasadnicza różnica pomiędzy pożyczką hipoteczną a kredytem to ich przeznaczenie. - W przypadku kredytu hipotecznego mamy z góry zdefiniowany cel kredytowania i jest (...)

 • Draghi ratunkiem dla euro

  (...) od czasu, jak z końcem 2018 r. wstrzymano program skupu obligacji. Ta decyzja ogranicza w pewnym stopniu swobodę w komunikacji, gdyż wypadałoby dalej podkreślać zasadność rezygnacji z jednego (...)

 • Cykliczne spowolnienie na rynku nieruchomości to już fakt

  (...) Najnowsze dane sprzedażowe deweloperów giełdowych nie pozostawiają najmniejszych złudzeń co do faktu koniunkturalnego przesilenia na pierwotnym rynku mieszkaniowym. Spadek kontraktacji o 28,6 (...)

 • Honda CR-V 1.5 182 KM CVT - już nie wyje

  (...) końca lubianemu - downsizingowi. Otóż nowej CR-V dostał się silnik benzynowy znany z mniejszego Civica. Na szczęście okazało się, że to nawet nie taki zły zabieg, ponieważ motor radzi (...)

 • Wynagrodzenia specjalistów ds. administracyjnych 2018

  (...) że mężczyźni pracujący jako specjaliści ds. administracyjnych zarabiali średnio o 9% więcej niż kobiety. Mediana wynagrodzeń mężczyzn wynosiła 3 924 PLN, a kobiet 3 600 PLN brutto. W (...)

 • Portal CodeGuru.PL - CodeGuru.PL to portal dla korzystających lub chcących poznać technologię .NET oraz nauczyć się programować w języku C#.

  Czytaj więcej: Internet


strony : [ 1 ]
 
24
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2942
CHF 3,8084
USD 3,7844
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.