eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Cyberataki, czyli koszty liczone w milionach

  (...) jasny sygnał, że dziś dyrektorzy , niezależnie od branży, stają przed koniecznością wypracowania skutecznych scenariuszy, które pomogą im odpowiednio reagować na pojawiające się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W1, poznaj opinie o Teka Alada Isla Glass czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzeg dolny.


 • Fortnite pierze brudne kryptowaluty

  (...) wśród dzieci i nastolatków grę Fortnite i używaną w niej walutę nazwaną przez producentów v-bucks. Mechanizm polega na tym, że przestępcy kupują za skradzione karty kredytowe i debetowe (...)

 • Tylko na składce zdrowotnej ZUS zarobi prawie 1 mld zł

  (...) wysokość w sektorze przedsiębiorstw w czwartym kwartale 2018 r., włącznie z wypłatami z zysku, na poziomie 5 071,25 zł. ¾ tej wartości to minimum, od jakiego prowadzący działalność (...)

 • Darowizna firmy nie jest opodatkowana PIT

  (...) Wnioskodawca na własne nazwisko, rozlicza się i prowadzi podatkową księgę przychodów i rozchodów. Zainteresowany planuje przekazać całe swoje przedsiębiorstwo synowi aktem darowizny (...)

 • Rewolucyjne zmiany zasad rozliczania kryptowalut 2019

  (...) Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy – Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe, czyli plus i minus

  (...) wciąż na fali wznoszącej Statystyki mieszkań, których budowę rozpoczęto, ponownie osiągnęły historycznie rekordowe poziomy. W roku 2018 licząc ogółem ruszyła budowa 222 tys. mieszkań i (...)

 • Ostatni dzwonek na wysłanie ZUS IWA

  (...) ZUS IWA powinni do końca stycznia dostarczyć ją ZUS-owi. Zawarte w niej dane posłużą ustaleniu wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe. - Czasu zostało niewiele, dlatego warto (...)

 • Wyprzedaż rocznika 2018 pełna haczyków. Na co uważać?

  (...) zebranych przez ekspertów carsmile.pl. Po opracowaniu zestawiającym najbardziej atrakcyjne rabaty, jakie oferuje polskim kierowcom , przyszła kolej na listę 10 najczęściej stosowanych przez (...)

 • Mamy rekord, który zakończy hossę na rynku mieszkaniowym?

  (...) na polskim rynku mieszkaniowym. W tym okresie oddano do użytkowania 184,8 tys. lokali mieszkalnych, z czego 111,5 tys. z nich zostało wybudowanych na sprzedaż lub wynajem, czyli przez mniejszych i (...)

 • Detaliści muszą inwestować w nowe technologie

  (...) Trends Survey 2019” zasięgnięto opinii przeszło 3 tys. konsumentów reprezentujących USA i Europę. Udzielone przez nich odpowiedzi wyraźnie dowodzą istnienia sporych rozbieżności pomiędzy (...)

 • Odbicie EUR/USD nie trwało długo

  (...) EBC Mario Draghi był na tyle gołębi, na ile chciał i na ile po nim oczekiwano. Przyznał, że ostatnia seria danych z gospodarki Eurolandu była rozczarowująca, choć słabość wynika z (...)

 • Polscy seniorzy w różowych okularach?

  (...) życia towarzyszy , w znacznej mierze decyduje ich wiek. Najbardziej optymistyczne są osoby pomiędzy 65 a 79 rokiem życia, a najmniej respondenci, którzy przekroczyli 80-tkę. Tak jednak czy (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy w grudniu 2018?

  (...) ubezpieczeń znaczne ożywienie. Eksperci porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl dostrzegli zarówno ruch wśród internautów, którzy chętnie porównywali , jak również intensyfikację (...)

 • Acer Chromebook Spin 511 i Chromebook 311

  (...) Spin 511 ma wytrzymałą konstrukcję, a także możliwość pracy w aż czterech różnych trybach: laptop, ekran, tablet i namiot. Został wyposażony w zawiasy z możliwością obrotu o 360 (...)

 • Ciągle czekamy na nowy Kodeks Pracy

  (...) lat. Obecnie obowiązujące przepisy doczekały się już setek nowelizacji. Każdy rok owocuje kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma nowymi przepisami. - Brakuje kompleksowych i dobrze (...)

 • Opel Combo Life 1.5 D Elite

  (...) za serce, ale przestała być stricte użytkowa. Projektanci pozwalają sobie na odrobinę urozmaiceń, które w przypadku Combo Life oznaczają zaokrąglenia pasa przedniego, duży grill o (...)

 • Saw-Trak Paweł Zdyb - Oferuje wózki widłowe marki Toyota, prowadzi sprzedaż części zamiennych, remonty, komis. Kraków.

  Czytaj więcej: Wózki widłowe


strony : [ 1 ]
 
25
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2935
CHF 3,8044
USD 3,7893
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.