eGospodarka.pl

 • Handel zagraniczny I-XI 2018

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 242,8 mld USD, a import 246,4 mld USD (wzrost odpowiednio o 14,0% i o 16,8%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 3,6 mld (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z2, poznaj opinie o Paso Torba na laptop 81102 czy przeglądaj oferty pracy z miasta przemków.


 • Polska gospodarka. Trendy makroekonomiczne w 2019 r.

  (...) Polska wskazuje, że ubiegłoroczna dynamika PKB sięgnęła co najmniej 4,9 proc. i przewiduje, że ten rok przynieść ma wzrost rzędu 3,8 proc.– Warto jednak podkreślić, że , podobnie jak (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking XII 2018

  (...) okresem w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Sprawdziliśmy, która firma miała wtedy najlepszą ofertę. Jak wybraliśmy liderów naszego rankingu? Grudniowa analiza - nie inaczej niż 47 (...)

 • Na zimowy urlop wypoczynkowy jedzie co 4. Polak

  (...) w tegorocznym sezonie zimowym na zdecyduje się niemal 1/4 Polaków. 72 proc. z nas zamierza zostać w domu, a 3 proc. nie ma jeszcze sprecyzowanych planów w tym zakresie. Ci, którzy wyjadą (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Jest rekord wszechczasów

  (...) na poziomie 7,2 mld euro to wynik o 2,2 mld wyższy od osiągniętego w 2017 roku, który doczekał się wówczas miana "rekordowego". Mamy więc kolejny rekord, w którym udział mają wszystkie (...)

 • Monitor Rynku Pracy IV kw. 2018 r.

  (...) bo chcą się rozwijać. Wynagrodzenie spadło na drugie miejsce. U schyłku minionego roku okazała się nieco niższa niż ostatnio. Najnowsze badanie wskazuje, że na przestrzeni ostatniego (...)

 • Start PPK. Pracodawco sprawdź, jak się przygotować

  (...) zupełnie prywatny system długoterminowego gromadzenia kapitału, który stanowić ma uzupełnianie dotychczas istniejących rozwiązań emerytalnych. Jego nadrzędnym celem jest zwiększenie stopy (...)

 • Poniedziałek, czyli czas na zakupy przez internet

  (...) zakupy przeniosą się do sieci, gdzie sprzedaż jest nieograniczona i z powodzeniem może być kontynuowana przez wszystkie 7 dni tygodnia. I rzeczywiście prognozy te, przynajmniej częściowo (...)

 • Premier May poniosła porażkę

  (...) ws. brexitu w brytyjskim parlamencie przewaga 230 głosów zapisze się w historii Wielkiej Brytanii jako największa porażka rządu. Scenariusz nie jest dużym zaskoczeniem, gdyż szeroki opór (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne z klauzulą alkoholową

  (...) który dopiero debiutuje na rynku. Do wiosny 2017 roku takie rozwiązania w zasadzie nie istniały, ale dziś sytuacja przedstawia się już inaczej. Jest to przede wszystkim efekt rosnącego (...)

 • Łódź rozwija powierzchnie biurowe i hotele

  (...) potężne zmiany i to zarówno w wymiarze ekonomicznym, jak i urbanistycznym. W ich efekcie nieco zapomniane przez wszystkich miasto nie tylko wyrosło na jeden z istotniejszych ośrodków (...)

 • Przedłużenie terminów zwrotu VAT: fiskus nie respektuje stanowiska NSA

  (...) z wadami Problemy z otrzymaniem są na tyle powszechne i znane, że prawdopodobnie każdy już o nich słyszał. W związku z procederem organy podatkowe zaczęły coraz częściej wstrzymywać (...)

 • Ulga mieszkaniowa: ważne kto pożycza pieniądze

  (...) W 2018 r. wnioskodawczyni sprzedała swój udział w nieruchomości, który nabyła w spadku po rodzicach oraz w drodze zasiedzenia. Sprzedaż części tego udziału nabytego w spadku po matce miała (...)

 • Asystent Google po polsku

  (...) z nimi inteligentnych głośników w Polsce - w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, czy Europy Zachodniej, a nawet Chin - praktycznie nie istnieje. W Stanach Zjednoczonych nawet co czwarte (...)

 • Japonia mówi „nie” kontraktom na kryptowaluty

  (...) Financial Services Agency (FSA), czyli nadzorca finansowy w Japonii, nie zezwoli na wprowadzenie do obrotu instrumentów pochodnych, takich jak np. kontrakty terminowe czy opcje. Instrumenty te są (...)

 • Deweloperskie spółki giełdowe już odczuwają przesilenie

  (...) dwudziestka tuzów krajowej branży deweloperskiej o profilu mieszkaniowym, spółek giełdowych notowanych na rynku podstawowym oraz Catalyst warszawskiej GPW, w ostatnim kwartale ub. roku (...)

 • Jak przygotować samochód na ferie zimowe w Europie?

  (...) na kierujących obowiązek posiadania gaśnicy (z homologacją i obowiązującym terminem ważności) i trójkąta ostrzegawczego. Ci z nas, którzy podczas ferii zimowych będą przemierzać (...)

 • Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników: sprawozdanie z działalności spółki i finansowe

  (...) 2 pkt 1 : „Przedmiotem obrad zwyczajnego zgromadzenia wspólników powinno być rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności spółki oraz sprawozdania finansowego za (...)

 • RMF Classic - Radio prezentujące muzykę poważną, wiele informacji nt. opery, filmu oraz musicalu.

  Czytaj więcej: Radio


strony : [ 1 ]
 
16
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2929
CHF 3,8066
USD 3,7619
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.