eGospodarka.pl

 • Ulga na Internet w PIT za 2018 r.

  (...) 760 zł – to górny limit odliczenia, który może zostać wykazany w ramach . Limit ten przysługuje odrębnie każdemu podatnikowi. Aby jednak ulga mogła zostać rozliczona, podatnik musi (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument WD - wnioski dowodowe, poznaj opinie o Sony CDX-HR70MW czy przeglądaj oferty pracy z miasta zelów.


 • Podatek od zniesienia współwłasności nieruchomości na kredyt

  (...) Wnioskodawczyni jest współwłaścicielką nieruchomości lokalowej w udziale ½. Pozostali współwłaściciele (wszyscy należą do I grupy podatkowej) mają udziały po ¼. Na zakup (...)

 • Termin rozliczenia rocznego PIT 2018

  (...) dopiero z początkiem 2019 r., swym zakresem obejmie już część PIT-ów za 2018 r. Nowe rozwiązania przewidują istotne ułatwienia. Część podatników może w zasadzie zapomnieć o (...)

 • Rynek ubezpieczeń: co przyniesie 2019 rok?

  (...) wypadki na drodze W segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych o interesujące wydarzenia nie jest trudno już od dłuższego czasu. Mieliśmy wojnę cenową ubezpieczycieli, której zakończenie (...)

 • DMP, czyli zrób użytek z danych

  (...) zaawansowane oprogramowanie gromadzące i przetwarzające dane, które mogą zostać wykorzystane w działaniach marketingowych lub do celów analitycznych. DMP pozwala na zebranie możliwie (...)

 • Jeszcze firmy pożyczkowe czy już lend-tech?

  (...) ogóle jest? Odpowiedzi na pytanie, czym właściwie jest lend-tech udziela opublikowany w 2009 roku artykuł Hansa Degryse’a, Stevena Ongena i Gunseli Tu-mer-Alkana pt. „Lending Technology (...)

 • Pseudo Netflix wyłudza dane osobowe

  (...) pojawiły się w skrzynkach internautów u schyłku minionego roku. Z ich treści adresat dowiadywał się, że jego konto w serwisie zostało zawieszone w związku z problemami dotyczącymi (...)

 • Rynek magazynowy nie traci tempa

  (...) zasoby powierzchni magazynowo-produkcyjnej w całym kraju przekroczyły już 15 mln mkw. W pierwszych trzech kwartałach 2018 roku zawarto umowy na łączną powierzchnię 3,03 mln mkw., a w budowie (...)

 • Nasze zasoby mieszkaniowe rosną najszybciej w Europie?

  (...) sądzić, informacje dotyczące w poszczególnych państwach nie są szczególnie łatwe do znalezienia. Europejska Federacja Kredytu Hipotecznego (EMF = European Mortgage Federation) to jedna z (...)

 • Waluty i surowce zyskują

  (...) Pekinu, że rozmowy handlowe delegacji USA i Chin zostaną przedłużone o trzeci dzień, gdyż najwyraźniej czyniony jest postęp i są szanse na więcej ustaleń poprawiających relacje między (...)

 • Przed nami trudne 10 lat branży budowlanej

  (...) jest dużym zaskoczeniem, że oceny perspektyw rozwoju w ciągu najbliższych 10 lat różnią się w zależności od tego, kto je formułuje. Najmniejszy optymizm towarzyszy firmom z najkrótszym (...)

 • Jak zatrzymać pracowników z Ukrainy?

  (...) inaczej zresztą niż naszej, coraz bardziej doskwierają niedobory kadrowe, zwłaszcza jeżeli chodzi o specjalistów. Problemy w tym zakresie ma zminimalizować wspomniana we wstępie ustawa. I (...)

 • Ile traci na wartości nowy samochód?

  (...) kupując nowy samochód, dokonują racjonalnych wyborów, eksperci carsmile.pl porównali, jak prezentuje się średnia utrata wartości w przypadku 10 najpopularniejszych wśród Polaków modeli (...)

 • Zaległe płatności: nie ma co liczyć na 100 proc. kwoty

  (...) pośród 500 mikro, małych i średnich firm dowodzi, że kilka miesięcy oczekiwania na od kontrahenta pełnym sukcesem kończy się tylko w co trzecim przypadku. Okazuje się bowiem, że 100 (...)

 • Żyje się coraz lepiej, ale rachunki domowe i tak muszą poczekać

  (...) zrealizowanego przez Intrum przyznało, że na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy minimum 2 razy nie zdołało terminowo opłacić bieżącego rachunku. Co 10 z ankietowanych przyznał, że taka (...)

 • Renault Grand Scenic 1.3 TCe EDC Bose

  (...) ten model crossoverem, ale ja wciąż widzę tu...bryłę familijną. To oczywiście nic złego, tym bardziej że okraszono ją atrakcyjnymi przetłoczeniami, nieoczywistą linią przeszkleń i lekko (...)

 • SOS - System Obsługi Sprzedaży dla systemów Linux - Oprogramowanie obsługi dokumentów przepływu towarów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Połączone moduły magazyn-sprzedaż i finanse-księgowość. Baza danych MySQL.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
9
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2989
CHF 3,8282
USD 3,7509
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.