eGospodarka.pl

 • Zaliczki na podatek dochodowy od 2019/2020 roku

  (...) podatek za grudzień/IV kwartał Podatnicy uzyskujący dochody z czy też najmu lub dzierżawy, muszą wpłacać w terminie do 20 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, którego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 124 , poznaj opinie o Farmona Nivelazione Perfect Body Drenujący peeling antycellulitowy do mycia ciała czy przeglądaj oferty pracy z miasta limanowa.


 • Przedawnienie zobowiązania podatkowego: rola pełnomocnika

  (...) wszczęcie postępowania karnego skarbowego i powiadomienie o tym fakcie podatnika. Nie zawsze jednak dostarczenie takiej informacji podatnikowi oznacza zawieszenie biegu terminu przedawnienia (...)

 • Przedsiębiorca także rozlicza diety w podróży służbowej

  (...) Wnioskodawca w ramach prowadzonej (transport drogowy towarów) odbywa związane ze zleconymi frachtami. Zainteresowany chciałby wiedzieć, czy wyliczone z tego tytułu diety w wysokości (...)

 • Wyciekły dane osobowe niemieckich polityków

  (...) przede wszystkim z punktu widzenia prywatności osób, których dane zostały upublicznione. Potencjalnie również mogą mieć wpływ na wizerunek rządu lub funkcjonowanie organów państwa w (...)

 • Wojna handlowa? USA i Chiny raczej wybiorą rozejm

  (...) spotkania prezydentów USA i Chin w Argentynie. Po nim doszło jeszcze do rozmowy telefonicznej Donalda Trumpa i Xi Jinpinga. Pierwszym owocem wznowionych kontaktów było wstrzymanie zaplanowanych (...)

 • Na wyprzedaże czekamy z utęsknieniem

  (...) badania KPMG przyznało, że zdarza im się wstrzymywać z kupnem upatrzonych artykułów do czasu startu wyprzedaży lub promocji, a 23% zadeklarowało, że jest to ich stały sposób na dokonywanie (...)

 • Nie tylko niższe OC. Co 2018 r. przyniósł w ubezpieczeniach?

  (...) jak chcieliby kierowcy Lata 2016-2017 to okres, którego właściciele pojazdów z pewnością nie będą wspominać z rozrzewnieniem. Szczęśliwie jednak minione miesiące przyniosły im chwilę (...)

 • 30 najbardziej dochodowych dzielnic miast

  (...) zestawienie dzielnic polskich miast, które gwarantują najwyższe zyski z wynajmu mieszkania. Opracowany przez Rentier.io ranking zdominowały w zasadzie trzy miasta, spośród których na wyraźne (...)

 • Umowa przez telefon? Najpierw czytaj, potem podpisuj!

  (...) wykorzystywane przez telekomy, ubezpieczycieli, parabanki, a także , które w ten sposób sprzedają swoje produkty lub usługi. Z jednej strony takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla (...)

 • Faktoring wykosi konkurencję?

  (...) mierzący skalę zatorów płatniczych w naszym kraju sięgnął zaledwie 89,8 punktu. To najniższa wartość, z jaką mieliśmy do czynienia od trzech lat i niezbyt dobra wiadomość - im bowiem (...)

 • 3 postanowienia noworoczne szefa

  (...) z powyższych wytycznych, bardzo trudno jest utrzymać motywację do ich realizowania. W najgorszym wypadku można ją stracić zaraz po starcie, przy pierwszej, napotkanej przeszkodzie. Oprócz (...)

 • Nowe technologie na rynku pracy 2019

  (...) miesiącach wywierały największy wpływ na ? Zdaniem eksperta Hays Poland będą to m.in. nowe kanały komunikacji, inne niż dotychczas metody angażowania pracowników oraz zataczająca coraz to (...)

 • Na FX zwycięzcami są waluty ryzykowne

  (...) rynkom to, co chcieli usłyszeć – Fed nie będzie uparcie normalizował polityki, jeśli nie będzie do tego idealnych warunków, nie tylko w kraju, ale ogólnie na świecie. W ostatnich (...)

 • Skoda Citigo - mały smyk

  (...) już kiedyś krótko jeździć podobnie wyposażonym Citigo, z tym samym silnikiem, ale w wersji przed liftingiem. Z zewnątrz odświeżona wersja tego malucha różni się przednim zderzakiem (...)

 • Co przyniesie rok 2019 branży FinTech?

  (...) W czerwcu ubiegłego roku branża finansowa żyła wdrożeniem zapisów wynikających z oraz udostępnianiem przez banki rachunków płatniczych klientów za pomocą API i pokrewnych interfejsów (...)

 • Jaki był marketing mobilny 2018?

  (...) (53 proc.) klientów SMSAPI deklarowała, że w prowadzonych kampaniach raczej nie łączy wysyłek SMS z innymi działaniami. Dziś okazuje się jednak, że stare i skostniałe trendy powoli (...)

 • Rynek walutowy 02-04.01.19

  (...) w grudniu, jak wczoraj podano, bezrobocie: z 3,7 proc. do 3,9 proc. To negatywna informacja, ale za to zmiana zatrudnienia była pozytywna i wysoka: 312 tys. poza rolnictwem przy prognozie 178 tys (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - styczeń 2019

  (...) pozostających mierzony jest w taki sposób, że każda spółka jest „sprzedawana” z końcem miesiąca po cenie zamknięcia w piątek oraz „kupowana” ponownie w poniedziałek po cenie (...)

 • Jakie benefity pozapłacowe będą w cenie w 2019 roku?

  (...) kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały również oferty pracy. Taka sytuacja wyjątkowo sprzyja pracownikom. Dla pracodawców jest z kolei (...)

 • Monitor Lenovo L27m

  (...) która redukuje niechciane odbicia światła. Lenovo L27m ma bardzo smukłe ramki o grubości 2 mm, dzięki czemu można ułożyć wiele monitorów w jeden panel. Czas reakcji monitora L27m wynosi (...)

 • Martex - Otwock - Wyroby dla szkółkarstwa. Pojemniki szkółkarskie ARBO, dzianiny, tkaniny gruntowe, juta, taśmy rozciągliwe, osłony przeciwchwastowe. Kosmetyka użytkowa i ochronna.

  Czytaj więcej: Zaopatrzenie ogrodnictwa


strony : [ 1 ]
 
7
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2989
CHF 3,8245
USD 3,7575
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.