eGospodarka.pl

 • Dysk SSD już dla każdego?

  (...) stwierdzenie, że pojawienie się wręcz zrewolucjonizowało działanie komputerów, znacznie je przyspieszając i - w efekcie - ułatwiając życie ich użytkownikom. Nie stało się tak jednak od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/B, poznaj opinie o APC Smart-UPS 1500VA USB & Serial 230V czy przeglądaj oferty pracy z miasta ząbki.


 • Wspólne rozliczenie PIT małżonków 2018

  (...) którzy podlegają w Polsce nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu, między którymi przez cały rok istniała wspólność majątkowa oraz pozostający przez cały rok w związku małżeńskim (...)

 • Podatek od nieruchomości nie jest opodatkowany VAT-em

  (...) Spółka kupiła od firmy w lipcu 2018 r. nieruchomość. Jej przekazanie nowemu nabywcy miało jednak miejsce dopiero 15 października. Do tego czasu wszelkie koszty i ciężary związane z (...)

 • Jak przeprowadzić strategiczne zmiany w firmie?

  (...) przepadają za zmianami i to nawet za takimi, które mają docelowo usprawniać ich pracę, wiadomo nie od dziś. Takiej postawie trudno się jednak dziwić - opór przed nieznanym i koniecznością (...)

 • Przedświąteczne wydatki reklamowe. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, urosły przede wszystkim w branży handlowej. W analizowanym okresie (1.11-15.12 (...)

 • Obroty na rynkach GPW XII 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 15,1 mld zł, co względem oznaczało spadek rzędu 15,1%. Wartość obrotu akcjami w ramach (...)

 • Cyberbezpieczeństwo. Prognozy 2019

  (...) w którym działalność cyberprzestępców trafiała na nagłówki gazet. Wystarczy wspomnieć chociażby takie incydenty jak włamania do British Airways, Ticketmaster czy Cathay Pacific. Wydarzeń (...)

 • Ikea deweloperem i inne prognozy dla rynku nieruchomości

  (...) pierwszy publikujemy swoje prognozy. Specjalizujemy się w zarządzaniu najmem i pośrednictwie nieruchomości, ale w dzisiejszym świecie nie ma samotnych wysp. Polityka, gospodarka, geografia (...)

 • Popyt na leasing samochodów w górę o 30%

  (...) dwucyfrowe wzrosty, ale również staje się coraz to bardziej konkurencyjny. Udział leasingodawców w finansowaniu inwestycji ciągle się powiększa, co szczególnie widoczne jest w przypadku (...)

 • Planujesz rozwój firmy za granicą? Zdobądź fundusze unijne

  (...) z Polski Wschodniej Perspektywy na uzyskanie środków z UE mają przede wszystkim przedsiębiorstwa, które inwestują na wschodzie kraju. Pula środków w Programie Polska Wschodnia to 800 mln zł, (...)

 • Jak nie zbankrutować podczas zimowych wyprzedaży?

  (...) zimowych wyprzedaży. To wszystko sprawia, że grudzień to jeden z najtrudniejszych okresów dla budżetu domowego. Potwierdzeniem tego może być chociażby opracowany przez Santander Consumer Bank (...)

 • Ważny dzień nie tylko dla USD

  (...) rynku pracy USA będzie na celowniku wszystkich inwestorów. Po względnie słabym wyniku listopadowym (155 tys.) spodziewane jest odbicie (prog. 184 tys.) spójne z innymi miarami zatrudnienia (...)

 • myPhone FUN 7 LTE wchodzi na rynek

  (...) ma smukłą obudowę z trwałych materiałów i ekran w formacie 18:9 o rozdzielczości 960x480 px., który zapewnia wygodną konsumpcję multimediów – oglądanie filmów, przeglądanie stron www (...)

 • Suzuki Swift Sport nie ma konkurencji

  (...) rozwinięciem poprzednika. Proporcje auta zostały więc zbliżone, ale okraszono je nowocześniejszymi elementami karoserii. Uwagę zwracają przede wszystkim duże reflektory i lampy, niemal (...)

 • Niższe ceny paliw? Tak, ale za granicą

  (...) litr benzyny bezołowiowej na europejskim rynku hurtowym w ostatni dzień ub.r. To najmniej od sierpnia 2016 r. oraz o 75 gr netto poniżej średniej ceny z okresu od połowy maja do początku (...)

 • Ostrowski Arms - Sklep oferuje wiatrówki, broń palną i sportową, środki łączności i wiele innych.

  Czytaj więcej: Sport i turystyka


strony : [ 1 ]
 
4
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3018
CHF 3,8213
USD 3,7720
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.