eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Jaka była turystyka zagraniczna 2018?

  (...) jak w latach poprzednich, turystyka zagraniczna Polaków skupiła się na Grecji. W ujęciu rocznym zainteresowanie tym kierunkiem wzrosło o 51 proc. Nic to jednak w porównaniu z drugą w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WH, poznaj opinie o Beaphar XtraVital dla myszy czy przeglądaj oferty pracy z miasta lwówek śląski.


 • Polskie przepisy podatkowe karami stoją, a będzie ich coraz więcej

  (...) przepisy o VAT, PIT i CIT, a także kodeks karny skarbowy czy kodeks karny już obecnie zawierają bardzo szeroki zestaw (i nie tylko), z którymi musi liczyć się przedsiębiorca. Resortowi (...)

 • Cesja wierzytelności na rzecz banku to ściąganie długów opodatkowane VAT

  (...) – Prawo bankowe (Dz.U. 1997 nr 140, poz. 939, ze zm.) zawiera katalog czynności oznaczonych jako czynności bankowe. W ust. 2 tego artykułu wymienione są inne czynności, które również (...)

 • Rozliczenie faktury korygującej VAT naliczony

  (...) Spółka kupuje na potrzeby działalności opodatkowanej towary i usługi dokumentowane fakturami, od których . Zdarza się, że kontrahent następnie wystawia zmniejszają podatek naliczony, w (...)

 • 4 tematy, które w 2019 roku będą istotne dla emerytów

  (...) się pieniądze dla emerytów? U schyłku minionego roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych dokonał kalkulacji ewentualnych braków w swojej kasie. Wyliczenia te nie mogą napawać optymizmem (...)

 • Jakie oferty pracy wybieraliśmy w 2018 roku?

  (...) potwierdzają, że w minionym roku w centrum zainteresowania kandydatów znajdowały się administracja, HR, marketing, , produkcja, logistyka, sprzedaż oraz kadry i płace. Które stanowiska (...)

 • Czego powinien się bać sektor MŚP w 2019 roku?

  (...) przede wszystkim z tego, że sektor MŚP nie ma wystarczających środków finansowych, aby odpowiednio się zabezpieczyć – mówi Łukasz Nowatkowski Dyrektor IT G DATA Software – jedynie 0,2% (...)

 • Debiut 4MASS S.A. na NewConnect

  (...) (ówczesna firma Spółki to „HGO-2”sp. z o.o.) został zarejestrowany w KRS w dniu 3 lipca 2009 roku. W okresie od dnia zawiązania Spółki do dnia 10 czerwca 2013 roku właścicielami Spółki (...)

 • Miasta przyszłości, czyli hyperloop i domowe roboty

  (...) próbie 1000 dorosłych Amerykanów, wskazuje oczekiwania, jakie formułują konsumenci względem przyszłych doświadczeń w przestrzeni domowej, transporcie, opiece zdrowotnej i handlu detalicznym. (...)

 • Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

  (...) dobrym pomysłem na rozpoczęcie kariery zawodowej. Przemawiać mogą za tym chociażby jej różnorodność oraz perspektywy, które roztacza przed pracownikami. Szanse na sukces mają jednak tylko (...)

 • Słabość USD może się utrzymać

  (...) FOMC oraz protokół z grudniowego posiedzenia Komitetu, które razem wzmocniły niechęć inwestorów do dolara. Prawdę powiedziawszy nie dowiedzieliśmy się niczego nowego, a jedynie przypomniane (...)

 • Zarobki w Polsce: trendy 2019

  (...) płacowego autorstwa Hays, która tradycyjnie już zestawia zarobki oferowane specjalistom i menedżerom przez rodzimych pracodawców. W najnowszym wydaniu opracowania znajdziemy nie tylko tabele (...)

 • Diesel na cenzurowanym. Kto nim jeszcze jeździ?

  (...) się nie od dziś. Trend spadkowy daje o sobie znać już od 2012 roku, a warunkuje go co najmniej kilka czynników. Jednym z nich jest niewątpliwie rosnąca świadomość ekologiczna (...)

 • Ile kosztują atrakcje dla dzieci?

  (...) raport „Ile kosztuje dziecko w Polsce?” to wyraźne potwierdzenie, że Polacy mogą uchodzić za szczodrych i troskliwych rodziców, którzy starają się zapewnić swojemu potomstwu rozwój (...)

 • Relokacja za pracą? Nie, dziękuję

  (...) „Migracje Zarobkowe Polaków IX” potwierdza, w obrębie Polski rozważa dziś zaledwie co dwudziesty z aktywnych i potencjalnych uczestników rodzimego rynku pracy (5,2 proc.). Zdecydowana (...)

 • Acer TravelMate X3 dostępny w Polsce

  (...) aluminiową obudowę o grubości 20 mm i waży 1,6 kg. Został wyposażony w procesor Intel Core 8. generacji (i3-8130U, i5-8250U lub i7-8550U) oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics (...)

 • Well being - to się opłaca!

  (...) rynkiem pracy, każą spojrzeć na pracowników już nie jako na „zasoby”, ale „kapitał”, w który należy inwestować po to, aby z tej inwestycji osiągnąć jak największy zysk. Eksperci (...)

 • Dokumentacja pracownicza po 1 stycznia 2019 r.

  (...) istotne zmiany: skrócenie 50-letniego okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej oraz możliwość jej prowadzenia w wersji elektronicznej. Należy również zaznaczyć, że na podstawie (...)

 • Sigma - Oferta handlowa producenta spodni damskich, bluzek i żakietów.

  Czytaj więcej: Damska


strony : [ 1 ]
 
10
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3055
CHF 3,8273
USD 3,7360
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.