eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Zwolnienie z podatku: posiłki profilaktyczne a bony żywnościowe

  (...) o wydanie interpretacji prawa podatkowego wystąpiła do fiskusa spółka z o.o., która zatrudnia pracowników wykonujących pracę fizyczną. Na mocy art. 232 Kodeksu pracy (Dz.U. 1974 nr 24, poz (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-3/A, poznaj opinie o Pollena Malwa Foot care Krem do stóp przeciwgrzybiczny czy przeglądaj oferty pracy z miasta jelenia góra.


 • Ulepszenie środków trwałych do 10 tys. zł w kosztach firmy

  (...) należało amortyzować te oraz wartości niematerialne i prawne, których wartość początkowa przekraczała 3 500 zł (a które oczywiście miały służyć działalności gospodarczej dłużej (...)

 • Zwolnienie podmiotowe uniemożliwia zwrot VAT

  (...) Wnioskodawca od października 2015 r., w ramach której zajmuje się obróbką mechaniczną elementów metalowych. Wnioskodawca m.in. ostrzy piły i noże. Roczna wartość świadczonych usług nie (...)

 • Jak się żyje po wejściu do strefy euro?

  (...) państw Unii Europejskiej, w tym czterech reprezentantów Europy Środkowo-Wschodniej, których poziom gospodarczy oraz historia transformacji gospodarczej są zbliżone do tego, czego doświadczyła (...)

 • Co czeka wideo marketing w 2019 roku?

  (...) angażujących treści online. Planując działania, należy jednak pamiętać, że trendy bardzo szybko się zmieniają, dlatego to co było popularne w danym roku, w kolejnym może być już tylko (...)

 • Zmiany pogodowe. Wystarczy, aby zadbać o ubezpieczenie domu

  (...) coraz częściej zaczęły nawiedzać rzadkie dotychczas zjawiska atmosferyczne, jak , trąby powietrzne, powodzie czy pustynne wręcz upały. Dynamika, z jaką zmieniają się dziś temperatury (...)

 • Nowa era prywatności. Co zmieniło RODO?

  (...) i firmy z jedenastu krajów. Celem jego autorów było przyjrzenie się, jak dbamy o prywatność po 25 maja 2018 roku. Jedną z kluczowych zmian, jakie przyniosły za sobą nowe przepisy, było (...)

 • Projektor Optoma EH512 z przeglądarką dokumentów

  (...) rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Przekątna obrazu wyświetlanego przez EH512 wynosi od 26,2 do 301,1 cala (0,67 – 7,65 metra). Projektor ma wysoką jasność (5 000 ANSI lumenów), (...)

 • Kredyty we frankach: portret frankowicza XII 2018

  (...) w CHF systematycznie się zmniejsza: u schyłku grudnia 2018 roku było ich o 25,65 tys. mniej niż rok wcześniej i o 50,85 tys. mniej aniżeli przed dwoma laty; Zadłużenie na 31 grudnia 2018 roku (...)

 • Rynek mieszkaniowy: deweloperzy wspominają trendy 2018

  (...) Corp S.A. W 2018 roku nie udało się powtórzyć wyniku sprzedaży z rekordowego roku 2017, kiedy w sześciu największych miastach nabywców znalazło blisko 73 tys. mieszkań. Niemniej (...)

 • Elastyczny czas pracy. Tego chcą Polacy

  (...) raport „Cztery osobowości – jeden rynek pracy” nie pozostawia złudzeń - postawy wobec pracy ciągle ewoluują. Wyzwaniem dla pracodawców jest również , która wręcz wymusza (...)

 • Rynki finansowe stanęły w miejscu

  (...) Nawet jeśli uznamy, że wyprzedaż z grudnia była silnym przereagowaniem i co sprytniejszy inwestorzy zakupili przecenione aktywa, to jeśli pozycja przez długi czas nie pracuje, lepiej jest (...)

 • Jak uzyskać odszkodowanie za wypadek zimą?

  (...) jeszcze na miejscu zdarzenia: zrobienie zdjęć miejsca, w którym doszło do niefortunnej sytuacji; zgromadzenie danych świadków; zawiadomienie policji lub straży miejskiej. Warto (...)

 • Inteligentna Fuze specjalnie dla inteligentnych przestępców

  (...) Fuze Card) to projekt, o którego powstaniu zadecydował sukces kampanii crowdfundingowej na portalu indiegogo.com. To zasilana baterią tzw. inteligentna karta płatnicza, wyposażona w ekran e-ink (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów 2018

  (...) ACEA dowodzą, że odnotowany w Unii Europejskiej wzrost osiągnął w minionym roku symboliczny wzrost na poziomie 0,1% r/r (sprzedano 15,1 mln aut). Dynamika sprzedaży w naszym kraju prezentuje (...)

 • Zobacz, jak przygotować portfel na ferie zimowe

  (...) do noclegów i transportu na miejsce musimy doliczyć skipassy i niekiedy również koszty wynajmu sprzętu narciarskiego. Na jeszcze większe wydatki muszą być gotowi ci, którzy zamarzyli sobie (...)

 • Nissan Qashqai dCi Xtronic Tekna nie rozczaruje

  (...) nowych elementów stylistycznych. Najbardziej rzucają się w oczy reflektory z ledowym wypełnieniem, a także nowy zderzak zintegrowany ze sporym grillem i chromowanymi wstawkami. Z tyłu natomiast (...)

 • Makiety architektoniczne - Pracownia profesjonalnych makiet architektonicznych z wieloletnim doświadczeniem.

  Czytaj więcej: Projektowanie


strony : [ 1 ]
 
23
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2867
CHF 3,7817
USD 3,7747
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.