eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 35/2015

  (...) suszą stanowią ok. 72 proc. powierzchni rolniczej Polski, przy czym na ok. 19 proc. powierzchni występuje susza ekstremalna. MRiRW podało, że wstępna wycena strat sięga ok. 1 mld zł. Szef (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-11, poznaj opinie o Trefl Puzzle Strach ma wielkie oczy czy przeglądaj oferty pracy z miasta jaworzno.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 35/2015

  (...) PMI, określający koniunkturę w sektorze przemysłowym strefy euro w tym miesiącu wyniósł w sierpniu 52,4 pkt. (podobnie jak na koniec poprzedniego miesiąca). Wartość wskaźnika PMI powyżej (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 35/2015

  (...) gospodarki. Indeks PMI oceniający kondycję przemysłu spadł w Chinach do najniższego poziomu od 6 lat. W lipcu wyniósł on 47,8 punktu. Gorzej było tylko w szczycie kryzysu finansowego, w marcu (...)

 • Opodatkowanie VAT przy sprzedaży gruntu rolnego oraz budowlanego

  (...) należy w dalszej kolejności ustalić, czy nie jest on terenem budowlanym w rozumieniu przepisów Ustawy VAT. Zgodnie z nią terenem budowlanym jest grunt przeznaczony pod zabudowę zgodnie z (...)

 • Zakazane pamiątki z wakacji

  (...) badanie Holiday Barometer wskazuje, że Europejczyków są niezmiennie Hiszpania, Włochy, Francja a także Grecja, i Chorwacja. W powyższych krajach obowiązują przepisy unii celnej, co w (...)

 • 13 sposobów na spam

  (...) o spektakularnych sukcesach hackerów, to nie ulega wątpliwości, że intensywnie pracują oni nad kolejnymi pomysłami mającymi na celu złamanie powszechnie użytkowanych zabezpieczeń. Spam (...)

 • Co determinuje wybór lokalizacji do zamieszkania?

  (...) jest przez ludzi w zależności od ich wieku. Młodzi wybierają głównie nowe budynki na dobrze skomunikowanych i położonych blisko centrum osiedlach ze względu na szkoły, przedszkola i (...)

 • E-booki czy tradycyjne książki?

  (...) i postęp nowoczesnych technologii nie spowodował odwrotu od klasycznej lektury - ciągle sięga po nią większość osób deklarujących czytanie. Z kolei niemal 1/3 przyznaje, że korzysta (...)

 • Kinga - Producent bielizny damskiej.

  Czytaj więcej: Bielizna


strony : [ 1 ]
 
29
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2325
CHF 3,8988
USD 3,7493
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.