eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 32/2015

  (...) walutowych kredytów mieszkaniowych i pomocy frankowiczom. Banki szacują, ile będzie to kosztować. Ocenia się, że największe koszty poniosą mBank, Millenium Bank i Getin Bank. Eksperci (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W9, poznaj opinie o Tescoma Blacha do pieczenia - 12 wgłębień SAPHIR czy przeglądaj oferty pracy z miasta brwinów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 32/2015

  (...) regulacjami dotyczącymi unijnego funduszu ratunkowego. Ma on chronić kraje spoza strefy euro przed ewentualnymi kosztami wynikającymi z pomocy państwom w kryzysie. Dotąd z takiej pomocy (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 32/2015

  (...) spraw Wyżywienia i Rolnictwa (Food and Agriculture Organization of the United Nations, FAO) Indeks cen żywności na świecie w lipcu 2015 r. spadł o 19,4 proc. licząc r/r, a w ujęciu m/m indeks (...)

 • Tydzień oczekiwań na rynku walutowym

  (...) we wtorek po południu wkradło się mocne zaskoczenie. Oto bowiem Dennis Lockhart, jeden z członków FOMC, udzielił Wall Street Journal wywiadu, w którym przedstawił dość jastrzębie (...)

 • TOP 7 kawiarni sieciowych – Starbucks na czele

  (...) podobnie jak w ubiegłym roku, Starbucks. Po raz pierwszy w pierwszej siódemce najbardziej znanych kawiarni znalazła się sieć Green Caffé Nero. Znajomość Coffeeheaven spadła w porównaniu z (...)

 • Rynek biurowy i inwestycyjny w Warszawie I poł. 2015

  (...) całkowite zasoby biurowe w Warszawie osiągnęły 4,5 mln m2 (z czego 3,8 mln m2 stanowiła podaż na wynajem, a pozostałe projekty zajmowane były przez właścicieli). Było to konsekwencją (...)

 • 7,5 tys. złotych za 7 noclegów w hotelu

  (...) i wykorzystać wakacje, aby poznać stolicę którejś z Europejskich stolic? Może być to o tyle rozsądne rozwiązanie, że są teraz mniej oblegane przez klientów biznesowych, a spora część (...)

 • Bumeb - Zakład usług stolarskich w Szczecinie, wykonuje meble na zamówienie.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
8
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1868
CHF 3,8989
USD 3,8326
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.