eGospodarka.pl

 • Spółka Geotrans debiutuje na NewConnect

  (...) zarejestrowana w kwietniu 2008 roku. Działa na rynku ochrony środowiska, w segmencie zagospodarowania odpadów. Emitent oferuje obsługę miejskich przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3C, poznaj opinie o Pollena Eva Energizujący krem do rąk i paznokci z biokompleksem bursztynu czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełm.


 • Przeciętne wynagrodzenie VII 2015

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Wakacje 2015: Alfa Star kolejny raz zaskakuje

  (...) turystyce wyjazdowej 1. W zeszłym tygodniu miało miejsce kilka istotnych i ciekawych dla branży wydarzeń, z których chyba każde doczeka się jeszcze szczegółowego omówienia i komentarzy w (...)

 • 2 Potoki w Gdańsku – rusza IV etap

  (...) obejmuje 156 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 36 do 62 mkw., wyposażonych w balkony, tarasy, a w przypadku mieszkań usytuowanych na parterze – ogródki. Lokale zostały wykończone (...)

 • ESET Parental Control w wersji beta dla Androida

  (...) mobilnych podłączonych do Internetu. Dla rynku polskiego nie ma aktualnych badań, ale według Ofcom Report on Internet Safety Measures ze stycznia 2015 roku, w Wielkiej Brytanii w wieku 5-15 lat (...)

 • Jak urządzić mieszkanie dla seniora?

  (...) seniora? Przede wszystkim powinno być łatwo dostępne. Ze względu na bezpieczeństwo starsi ludzie często unikają lokali na parterze, jeśli budynek nie ma windy, wybierają więc pierwsze (...)

 • "Pracodawca na TAK": osoby niepełnosprawne na rynku pracy

  (...) pod kątem . W badaniu uwzględniano zarówno punkt widzenia pracodawców, jak i pracowników. W zorganizowanym przez Grupę Job (Upright Group) programie badawczym „Pracodawca na TAK” wzięło (...)

 • Sprzedaż na Allegro prywatnej kolekcji z podatkiem jak od firmy?

  (...) najmniej być właścicielem rzeczy ruchomych (czyli np. ubrań, elektroniki, samochodu itd.), aby ich sprzedaż nie skutkowała zapłatą podatku. Po upływie 6 miesięcy, licząc od końca tego (...)

 • Spółdzielcze mieszkanie w spadku z podatkiem dochodowym?

  (...) prawo własności, pod względem podatkowym wydaje się stosunkowo proste. Wiadomo bowiem, że członkowie najbliższej rodziny od przejętych w spadku nieruchomości nie płacą podatku spadkowego (...)

 • Znasz język obcy? Bezrobocie grozi ci o wiele mniej

  (...) przyjrzymy się ogłoszeniom pojawiającym się na portalu Pracuj.pl, to okaże się, że pracodawcy najczęściej oczekują znajomości języka od: specjalistów IT (taki wymóg zawiera ponad 3/4 (...)

 • Jedno mieszkanie w Warszawie? A może trzy na Śląsku?

  (...) gospodarce woj. śląskiego region ten wciąż postrzegany jest jako obszar, w którym prym wiodą firmy z sektora górniczego, hutniczego oraz różnych gałęzi przemysłu ciężkiego. I to one (...)

 • Obliczenie zaliczki na podatek gdy własna firma i spółka cywilna

  (...) Wnioskodawca od wielu lat na własne nazwisko, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Od stycznia 2015 r. jest dodatkowo wspólnikiem . Dochód z prowadzonych działalności (...)

 • Mercedes-AMG GT S wart swojej ceny

  (...) cokolwiek pisać. Może lepiej wrzucić więcej zdjęć…? Wystarczy jeden rzut oka i już wiadomo, że tym razem mamy do czynienia z samochodem wyjątkowym. Niektórzy twierdzą, iż design tego (...)

 • Dodatkowe ubezpieczenie dziecka

  (...) - nieszczęśliwe wypadki to chleb powszedni polskich szkół. Tylko w minionym roku doszło do 71,6 tys. takich zdarzeń, z których najwięcej (31 tys.) wydarzyo się na terenie szkoły (...)

 • EUR/USD - nadal w korekcie

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA sierpień, 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja CPI (m/m) lipiec (prognoza -0,3%, poprzednio 0,0%), Inflacja CPI (r/r) lipiec (prognoza 0,0%, poprzednio 0,0%), 13:00 (...)

 • DAX nadal słaby

  (...) w okolicy 2165 pkt. Próba jego przełamania nie powinna się udać. Potem oczekuję na przełamanie oporu w rejonie 2180-2187 pkt. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję na atak na silny (...)

 • EUR/USD w żółwim tempie ciągnięty w dół

  (...) na chińskiego juana (czyt. osłabienie o całe 0,3 proc.), ale to zrozumiałe w obliczu ataku bombowego w Tajlandii. Sytuacja nie ma reperkusji na szerszy rynek finansowy i mamy USD/JPY, AUD/USD i (...)

 • Peugeot 308 GT - francuska uniwersalność

  (...) razem nie będziemy się powtarzać. Zajmiemy się tylko różnicami pomiędzy „zwykłą” odmianą a jej bardziej dynamiczną siostrą. A jeśli chodzi o różnice stylistyczne, to jest ich co (...)

 • Restrukturyzacja - sposób na kłopoty biura podróży?

  (...) . Upadłość Intertour jest incydentem, nie zwiastującym kolejnej fali bankructw wśród touroperatorów. Przenosząc na grunt biznesowy przysłowie „Lepiej zapobiegać niż leczyć” (...)

 • Podatek od przychodów z najmu: rozmiar ma znaczenie?

  (...) na pewną preferencję podatkową w postaci płacenia z tego tytułu w wysokości 8,5% od uzyskanych z najmu przychodów i to bez względu na wysokość tych przychodów. W przypadku działalności (...)

 • Praca w IT: jak wyłuskać talenty?

  (...) w ostatnim czasie w serwisie GoldenLine.pl, branża IT była jedną z kluczowych, w których najczęściej poszukiwano osób do pracy. Pod względem liczby zamieszczonych ogłoszeń dominowała w aż (...)

 • Mieszkanie dla studenta: najlepszych ofert już nie ma

  (...) liczba studentów w Polsce, w roku akademickim 2013/2014 było ich 1,55 mln, o 400 tys. mniej niż osiem lat wcześniej. Według Home Brokera, nadal jednak jest to bardzo ważna grupa na . Wakacje na (...)

 • Polisa OC nie tylko dla kierowcy

  (...) OC kojarzy się przede wszystkim z . Tymczasem bywa bardzo przydatna także w życiu codziennym. – Co prawda nie uchroni ona przed przykrymi wypadkami, ale zminimalizuje ich skutki finansowe (...)

 • Jean Mueller Polska - Oferuje obudowy, aparaty i urządzenia do budowy złącz pomiarowych i kablowo-rozdzielczych oraz rozdzielnic niskiego napięcia. Łomianki.

  Czytaj więcej: Sprzedaż i dystrybucja


strony : [ 1 ]
 
18
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1616
CHF 3,8499
USD 3,7578
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.