eGospodarka.pl

 • Produkcja stawia na innowacje

  (...) Raport opracowany przez KPMG International wyraźnie wskazuje, że firmy produkcyjne kładą coraz większy nacisk na innowacyjność i nowe produkty. W ten sposób chcą sprostać nowym wyzwaniom (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja SD-3, poznaj opinie o ZAS-POL JONES PREMIUM BLEND czy przeglądaj oferty pracy z miasta andrychów.


 • Sprzedaż obligacji skarbowych VII 2015

  (...) Finansów zaoferowało nabywcom indywidualnym cztery rodzaje : 2-letnie obligacje o stałym oprocentowaniu (DOS0717) oraz obligacje o oprocentowaniu zmiennym: 3-letnie (TOZ0718), 4-letnie (COI0719) i (...)

 • „Prezent” dla rodziny może skutkować wysokim podatkiem

  (...) z podatniczek, która sprzedała swoją nieruchomość mężowi. Dokładniej mówiąc chodziło o prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z wybudowanym na nim budynkiem, które stanowiły majątek (...)

 • Płatność przy odbiorze: tak lubimy najbardziej

  (...) informacyjne w Polsce” dowodzi, że w minionym roku w ponad 10 mln polskich domostw (ok. 77 proc.) posiadało komputer, a ponad 2/3 osób w wieku 16-74 lata deklarowało regularne korzystanie z (...)

 • Obowiązkowe deklaracje VAT mimo zawieszenia działalności?

  (...) należy comiesięczne (lub cokwartalne) rozliczanie podatku od towarów i usług i składanie deklaracji w urzędzie skarbowym do 25. dnia miesiąca następującego po każdym kolejnym miesiącu (...)

 • Zapłata zobowiązań nie pozwala na ponowną korektę kosztów

  (...) Do wnioskodawcy - (czynny podatnik VAT) - inna spółka akcyjna wniosła wkład niepieniężny w formie (ZCP). W skład ZCP wchodziły m.in. zobowiązania wynikające z faktur, które spółka (...)

 • Zmiana pracy: nie boimy się przeprowadzki do innego miasta

  (...) Pracuj.pl „Rynek Pracy Specjalistów w II kwartale 2015 r.”, największa ilość ofert pracy w naszym kraju charakteryzuje Mazowsze, Dolny Śląsk, Małopolskę, Wielkopolską oraz Śląsk (...)

 • Samochody z Anglii: rejestracja wreszcie uproszczona

  (...) ProfiAuto, dotychczas koszt przystosowania do ruchu prawostronnego samochodu popularnej, sprowadzanej z Anglii marki (Volkswagen, Skoda, Audi, Opel) wahał się w obrębie 4 – 10 tys. PLN (...)

 • Oszczędzający Kredyt Gotówkowy w ofercie banku BGŻ BNP Paribas

  (...) udzielony w wysokości do 150 tys. zł, a okres kredytowania wynosi nawet 84 miesiące. Bank gwarantuje niezmienność raty osobom, które utrzymają ubezpieczenie w całym okresie kredytowania (...)

 • Kupno mieszkania na wynajem: co sądzą deweloperzy?

  (...) LC Corp S.A. Warto zaznaczyć, że niski poziom stóp procentowych utrzymuje się nieprzerwalnie od ponad dwóch lat, a o kurczącej się puli zakupów inwestycyjnych mówiono już przed rokiem (...)

 • Zawieszenie działalności: już ponad ćwierć miliona mikrofirm zdecydowało się na ten krok

  (...) firm są rekordowe. Na koniec lipca w rejestrze REGON było wpisanych 2 977 621 jednoosobowych działalności gospodarczych, a więc najwięcej w historii. Miesiąc wcześniej, w czerwcu, było ich (...)

 • Windows 10: darmowa aktualizacja może być pułapką

  (...) cyberprzestępcy rozprzestrzeniają CTB Locker za pomocą fałszywych wiadomości e-mail, które twierdzą, że chcą zainstalować aktualizację Windows 10. został oficjalnie wydany przez (...)

 • EUR/USD - lokalna korekta (c.d.)

  (...) - PKB (annualizowany), wst. II kw. (-1,6%, prognoza -1,9%, poprzednio 4,5%), PKB s.a., wst. (k/k) II kw.-0,4%, prognoza -0,5%, poprzednio 1,1%), 09:15 (Szwajcaria) - Sprzedaż detaliczna w.d.a. (r/r) (...)

 • Rynek inwestycyjny w Europie II kw. 2015

  (...) ogrom gotówki w Europie rośnie, co prowadzi do dalszego spadku stóp na rynkach. Inwestorzy poszerzają kręgi zainteresowania, w związku z czym poziom ich aktywności rośnie zarówno na (...)

 • KPF: rośnie znaczenie pośrednictwa kredytowego

  (...) jaki dokonał się na kredytu konsumenckiego, ujawniony silnie w ostatnich dwóch-trzech latach, można opisać za pomocą swoistej linii demarkacyjnej. Przybrałaby ona postać granicznej dla (...)

 • S&P500 - nadal w korekcie

  (...) w okolicy 2180-2187 pkt. oraz 2165 pkt. Próba jego przełamania nie powinna się udać. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję na atak na silny opór w rejonie 2220-2230 pkt. (wykres 1) (...)

 • Marazm na rynku walutowym

  (...) proc. w ujęciu zaanualizowanym, nieco mniej niż zakładane 1,8 proc. kontrakcji po wzroście o 1,1 proc. w pierwszym kwartale. Za lepszy od prognoz wynik odpowiadał nieoczekiwany wzrost zapasów (...)

 • Wynagrodzenia: opłaca się być programistą

  (...) wymyka się schematom. Z jednej strony zapotrzebowanie na specjalistów w różnych obszarach informatycznych wciąż rośnie, działy HR alarmują, że brak na rynku specjalistów z danych dziedzin; (...)

 • Suplementy diety: sposób na piękny wygląd

  (...) i drogerii przyznaje, że zażywa suplementy diety. Podobny odsetek badanych (54%) uważa, że suplementy diety mogą przynosić korzyści zdrowotne i można je zażywać bez ograniczeń. Kobiety je (...)

 • Co obejmuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego?

  (...) akt prawa miejscowego, co oznacza, że zawiera przepisy powszechnie obowiązujące i może stanowić podstawę do wydawania poszczególnych decyzji administracyjnych. W ramach planu miejscowego (...)

 • Osiedle Na Sokratesa: ruszyła sprzedaż II etapu

  (...) osiedla Na Sokratesa rozpoczął generalny wykonawca, firma Budimex. Ta sama firma buduje także pierwszy etap inwestycji, budynek „A”, który ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 (...)

 • Pamiętajmy o Ogrodach - Warszawa - Sprzedaż hurtowa i detaliczna roślin oraz sprzętu i materiałów ogrodniczych.

  Czytaj więcej: Sklepy i centra ogrodnicze


strony : [ 1 ]
 
17
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1775
CHF 3,8540
USD 3,7613
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.