eGospodarka.pl

 • Subaru XV 2.0i 150 KM - oryginalność gwarantowana

  (...) właśnie z dwoma biegunami. Mają modele albo sportowe, albo terenowe. Brakuje jakiegoś środka, a rynek wymaga przecież auta z każdego segmentu. Zatem najmniejsze XV wrzuciłbym raczej do worka (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracje Instrukcja użytkownika, poznaj opinie o Indykpol Kiełbasa ogniskowa z serem czy przeglądaj oferty pracy z miasta suwałki.


 • Sprzedaż dla osób prywatnych ze stawką VAT 0%?

  (...) nie zastosujemy do sprzedaży krajowej. Towar pozostający w Polsce jest sprzedawany bowiem w większości przypadków ze stawką podstawową, rzadziej można stosować stawki obniżone w wysokości (...)

 • Niespłacane kredyty we frankach nie są problemem?

  (...) taka jak rok wcześniej Informacje z niedawnego raportu KNF o sytuacji banków mogą wydawać się bardzo niepokojące dla czytelnika, który tylko pobieżnie je przeanalizował. Według najnowszych (...)

 • Rezerwacje online: jakie prawa konsumenta?

  (...) może wywoływać u konsumentów dezorientację. Dlatego też ECK Polska przygotował kilka przydatnych porad dla tych, którym zdarza się korzystać z usług internetowych pośredników. Znajdź (...)

 • Jak odliczyć VAT od wydatków na prywatny samochód osobowy

  (...) prywatnego w działalności konieczne jest prowadzenie ewidencji pojazdu/kilometrówki? Czy 50% VAT-u mogę odliczać tylko na podstawie faktury VAT bez prowadzenia dodatkowych ewidencji i od razu (...)

 • Zaległości podatkowe płaci się z odsetkami za zwłokę

  (...) dla fiskusa kosztuje – kwotę zaległości podatkowej powiększa się o kwotę . W zależności od przyczyny powstania zadłużenia, odsetki za zwłokę liczy się zgodnie z podstawową lub (...)

 • Amortyzacja środków trwałych: możliwe obniżenie stawki do 0%

  (...) powstała z przekształcenia , korzystającej ze wsparcia ze środków unijnych na zakup środków trwałych czy wartości niematerialnych i prawnych. Schemat postępowania wyglądał w ten sposób (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta IX 2015

  (...) Państwa we wrześniu br. Oprocentowanie dwulatek będzie wynosić, podobnie jak , 2,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 2,10% dla (...)

 • Gdzie po najtańsze OC dla młodego kierowcy?

  (...) trzeba dopłacić nawet 500% … Zależność między wiekiem klienta i kosztem OC, można przeanalizować na konkretnym przykładzie. Prezentuje on sytuację dwóch kierowców, którzy (...)

 • Trend Micro: zagrożenia internetowe II kw. 2015

  (...) kwartał bieżącego roku przyniósł znaczącą zmianę w obszarze cyberzagrożeń, a stały się bardziej wyrafinowane. Cyberprzestępcy wzmocnili i posługiwali się nimi w zupełnie nowy (...)

 • Rusza budowa Waimea Logistic Park Korczowa

  (...) w ramach projektu Waimea Logistic Park Korczowa rozpoczęła się 17 sierpnia br. Generalnym wykonawcą projektu jest Trasko-Inwest Sp. z o.o., a finansowaniem inwestycji zajął się BOŚ Bank S.A (...)

 • Tajemnica bankowa odchodzi do lamusa, a banki tracą autorytet

  (...) Jakubiak, szef KNF, mówił, „że potrzebny jest łatwiejszy dostęp do tajemnicy bankowej przez prokuratury, bo w niektórych przypadkach skraca to prowadzone śledztwo” . Jakubiak przekonywał, (...)

 • Mikrofirmy: kredyty, pożyczki, depozyty VII 2015 r.

  (...) kredytów i pożyczek udzielonych przedsiębiorcom indywidualnym wyniosła niespełna 59,5 mld zł. Potrzebny był impuls, aby wartość finansowania dla osób prowadzących działalność (...)

 • Strony WWW poświęcone karierze odwiedza co trzeci internauta

  (...) w 2014 roku miesięcznie odwiedzała średnio jedna trzecia (33 proc.) dorosłych internautów. To o 10 p.p. mniej niż jeszcze w 2010 roku. Zgodnie z , serwisy dotyczące kariery i pracy w 2014 r (...)

 • ATAL Towers: ruszyła sprzedaż II etapu

  (...) wieże, które połączy wspólna część parterowa. Deweloper ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań w pierwszej z wież, w której zlokalizowanych zostanie 138 mieszkań o zróżnicowanych (...)

 • Banki spółdzielcze w mediach

  (...) 1 kwietnia 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r. wynika, że były częściej obecne w źródłach o zasięgu regionalnym (58 proc.). Ten rodzaj instytucji stanowi jeden z kluczowych elementów lokalnej (...)

 • Hotele w Europie Środkowo-Wschodniej: obiecujące perspektywy

  (...) bieżącego roku wystarczyło, aby hotele w Europie odnotowały znaczny skok kluczowych wskaźników efektywności względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Według danych Cushman & Wakefield (...)

 • USD wciąż silniejszy względem EUR i JPY

  (...) jest silniejszy względem EUR i JPY, ale już nie tyle, co chwilami w trakcie wtorkowego handlu. Mieliśmy oznaki Wtorku Odwrotu, ale niepewność i związana z tym zmienność pozostaje duża, a (...)

 • EUR/USD - lokalna spadkowa korekta

  (...) Zelandia) - Bilans handlu zagranicznego (NZD) lipiec (-649 mln, prognoza -750 mln, poprzednio -60 mln), 12:00 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna wg CBI sierpień (prognoza 18, poprzednio 21) (...)

 • S&P500 - spokojniej

  (...) terminie możliwe są już raczej niewielkie spadki. Długoterminowe wsparcie w postaci minimów z 2011 i 2012 roku (korpusy świec znajdują się w okolicy 2015 pkt.) powinno zostać obronione. W (...)

 • Planujesz odwieszenie działalności? Bez wizyty w ZUS się nie obędzie

  (...) urzędzie miast lub gminy i ponowne złożenie wniosku CEIDG-1, czyli zarówno jak i wznowienie wykonywania działalności gospodarczej następuje na wniosek przedsiębiorcy. - Pomimo funkcjonowania (...)

 • Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF II kw. 2015

  (...) II kwartał 2015 r. okazał się pomyślny dla branży , szczególnie w obszarze . Wszystkie firmy znajdujące się w zestawieniu odnotowały znaczący wzrost sprzedaży tych produktów. Ich łączny (...)

 • Panorama Park II w Kościelnej Wsi

  (...) osiedle, które – oprócz lokali mieszkalnych – zaoferuje także punkty handlowo-usługowe. Koncepcja osiedla wpisuje się tym samym w zasady budownictwa zrównoważonego, zakładającego (...)

 • Nettom - Tworzenie stron WWW w technologiach Flash, PHP, xHTML. Prezentacje multimedialne i bazy danych.

  Czytaj więcej: Dynamika i multimedia


strony : [ 1 ]
 
26
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2381
CHF 3,9180
USD 3,6937
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.