eGospodarka.pl

 • Mieszkanie za granicą zwalnia z podatku

  (...) kalendarzowego, w którym nastąpiło nabycie nieruchomości – tyle trzeba odczekać, aby był zwolniony z podatku. Jednak zdarza się, że konieczna jest wcześniejsza sprzedaż. Wówczas (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7D, poznaj opinie o ModeCom Image czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelce krajeńskie.


 • Fiat Ducato Furgon 2.3 Multijet II - dostawczak doskonały

  (...) w porównaniu z poprzednikiem? Całkiem sporo. W zasadzie, cały przedni pas. Reflektory powędrowały wyżej, tuż pod przednia szybę. I wykonano je oczywiście w technologii LED. Przeprojektowany (...)

 • Czy obcokrajowcy są chętni na mieszkania w Polsce?

  (...) marketingu w Atlas Estates Atlas Estates działa na , który cieszy się większym zainteresowaniem obcokrajowców niż inne miastach w Polsce. W efekcie, obserwujemy niemalejące zainteresowanie (...)

 • 1/2 etatu to 1/2 urlopu

  (...) pracę jedynie na część etatu przysługuje proporcjonalny do wymiaru czasu jego pracy. Podstawą do wyliczenia takich wakacji jest przysługujące pełnemu etatowcowi, czyli odpowiednio 20 dni (...)

 • Kariera w korporacji – od managera do mentora

  (...) wielu osób. Wysoka pensja, prestiż i pakiet dodatków socjalnych przyciągają jak magnes. Duża firma to przede wszystkim szansa dla osób dopiero wkraczających na rynek pracy, które kusi bogata (...)

 • Automatech - Dystrybucja urządzeń automatyki przemysłowej, projektowanie szaf sterowniczych oraz systemów sterowania obiektów bezobsługowych. Michałowice.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
1
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1488
CHF 3,9355
USD 3,7929
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.