eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 34/2015

  (...) określający koniunkturę w sektorze przemysłowym strefy euro. W sierpniu wyniósł 52,4 pkt. (podobnie jak w lipcu). Wartość wskaźnika PMI powyżej 50 punktów oznacza ożywienie w sektorze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3, poznaj opinie o Paso Torba podróżna 49848 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokołów podlaski.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 34/2015

  (...) niskim poziomie. Po niepokojących danych na temat chińskiej gospodarki cena ropy w USA po raz pierwszy od kryzysu w 2009 roku spadła na krótko poniżej 40 USD za baryłkę. Warto dodać, że gdy (...)

 • Korekta deklaracji i obniżone odsetki podatkowe podczas kontroli

  (...) kontroli podatkowej do: uprawnienia podatnika od złożenia korekty deklaracji, skorzystania przez podatnika z preferencyjnej stawki odsetek za zwłokę oraz terminu przedawnienia i naliczania (...)

 • Czy przewalutowanie kredytu spłaci go w całości?

  (...) z dnia poprzedzającego złożenie wniosku o przewalutowanie. Jednocześnie bank będzie miał obowiązek obliczenia, jakie byłoby saldo zadłużenia z tytułu kredytu, gdyby w tym samym czasie (...)

 • Immobilizer, czyli gratka dla hakera

  (...) z wbudowanym transponderem (nadajnikiem) do stacyjki i włączeniu zapłonu następuje wymiana sygnałów (danych). Sygnał jest wysyłany z kluczyka do immobilizera (do urządzenia sterującego) (...)

 • 10 miejsc, do których warto uciec w upały

  (...) tych, którzy żarowi lejącemu się z nieba mówią stanowcze "nie". Tak właśnie powstało poniższe zestawienie. Są w nim zarówno , do których podróż nie powinna sprawić większego (...)

 • Kobiety na rynku pracy: zadowolenie mimo nierówności

  (...) na brytyjskim rynku pracy (na co wskazują , a także różnic w statusie ze względu na szczeble zajmowanych stanowisk), odsetek kobiet, które wyrażają zadowolenie ze swojej pensji (54%) nie jest (...)

 • Elektro MK - Wykonywanie instalacji elektrycznych, odgromowych, montaż rozdzielni oraz zakładanie systemów alarmowych. Stradunia k/Krapkowic.

  Czytaj więcej: Elektroenergetyka


strony : [ 1 ]
 
22
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2014
CHF 3,8998
USD 3,7308
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.