eGospodarka.pl

 • Książka (e-book) PO CO CI LOGO?

  (...) Poradnik, nie poradnik, przeczytaj i zdecyduj sam. Książka "Po co Ci Logo?" powstała z moich tekstów pisanych w większości na blogu http://alw.pl, ale też w 2+3D, Beauty&Business, Visual (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o ustalenie stosunku pracy, poznaj opinie o Metabo Młoto-wiertarka z elektroniką BHE 26, model nr 6.00336.00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta brodnica.


 • Megapanel: serwisy tematyczne VI 2015

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu Grupa Wirtualna Polska z zasięgiem 28,3%, na drugim Grupa Onet-RASP (zasięg: 21,3%), z kolei Grupa Gazetaprawna.pl utrzymała lokatę (...)

 • Dzień Pracoholika: zacznij walkę z uzależnieniem od pracy

  (...) jedną z największych wartości, a o sukcesie często stanowi duże zaangażowanie, często ponad siły. Psycholodzy ostrzegają, że pracoholizm jest poważnym nałogiem, który szkodzi nie tylko (...)

 • MZWiK Myślenice nadużywało pozycji dominującej. Interweniował UOKiK

  (...) na rynku właściwym? Jak wyjaśnia UOKiK, dzieje się tak w przypadku, gdy jest w stanie działać niezależnie od swoich konkurentów, partnerów handlowych oraz konsumentów. Warto tu jednak (...)

 • Impreza integracyjna: jedli, pili i się bawili, a podatku nie płacili

  (...) dla pracowników wrócą do łask, bo fiskus zaczyna łaskawiej spoglądać na różnego rodzaju imprezy, których celem jest silniejsze związanie pracowników z firmą. Nie tak dawno pojawiła się (...)

 • Odwrotne obciążenie w VAT na sprzedaż zestawów komputerowych

  (...) która weszła w życie z dniem 1 lipca 2015 r. rozszerzyła załącznik nr 11 do ustawy o VAT, który zawiera katalog towarów objętych tzw. mechanizmem odwrotnego obciążenia w rozliczeniu VAT (...)

 • Amortyzacja jednorazowa: koszty firmy w ramach pomocy de minimis

  (...) kontekście amortyzacji jednorazowej Pojęcie małego podatnika definiuje art. 5a pkt. 20 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Z treści przepisu możemy się dowiedzieć, że mały (...)

 • Import z Chin i sprzedaż elektroniki z 3% ryczałtem ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawczyni handluje obwodami drukowanymi (elektroniką), PKWiU 46.52, 46.52.1 46.52.12. Procedura sprzedaży wygląda następująco: klient składa zamówienie na określony sprzęt (...)

 • Honda Civic 1.8 i-VTEC Sport - dobry wybór

  (...) Polsce zyskał pseudonim UFO, był autem kontrowersyjnym. Szklany pas przedni, dziwna, dzielona tylna szyba, designerskie wnętrze. Najnowsze wcielenie japońskiego kompaktu, choć czerpie garściami (...)

 • Polska rozdaje karty, czyli czym zaskakuje polski eksport

  (...) nie zna granic przekonuje Radosław Jarema z instytucji płatniczej AKCENTA, realizującej płatności w walutach obcych dla i importem - - Widzę to bardzo dobrze nawet w portfolio naszych (...)

 • Frankowicze zyskają, gospodarka straci?

  (...) życie, precyzyjne określenie konsekwencji ich oddziaływania na gospodarkę już na obecnym etapie byłoby dość trudne – tłumaczy Jarosław Jędrzyński, analityk portalu RynekPierwotny.pl (...)

 • Megapanel VI 2015

  (...) stron www i programów PC, z których korzysta najwięcej internautów, na pierwszym miejscu niezmiennie Grupa Google z zasięgiem 94,9%. Drugą pozycję obronił facebook.com (80,6%), a trzecią – (...)

 • 15 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim kupisz nowe mieszkanie

  (...) 15 punktach, który pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Skomplikowane umowy, strach przed powierzeniem oszczędności życia i niepokój, że wyobrażenia nie pokryją się z (...)

 • Potrzebny ci doradca finansowy? Sprawdź jego wiarygodność

  (...) znajdziemy odpowiedniej definicji tego zawodu, doradcą finansowym może zostać właściwie każdy. Wedle zasad etyki zawodowej powinien być on osobą posiadającą odpowiednie kompetencje i (...)

 • Ostoja Wilanów: ruszyła budowa kolejnego etapu

  (...) nowy etapie inwestycji powoduje, że cieszą się one dużym zainteresowaniem kupujących. Budynki powstają w sąsiedztwie jeziorka, a część lokali, które rezerwowano jeszcze przed rozpoczęciem (...)

 • Juan traci, burza trwa

  (...) przez Ludowy Bank Chin (PBoC) nie wychodzi walucie na dobre do tego stopnia, że bank musiał interweniować –bezpośrednio na rynku walutowym oraz werbalnie, wydając oświadczenie, że krajowa i (...)

 • Pozycjonowanie witryny w sieci: coraz więcej wyzwań

  (...) w sieci jest dopasowanie witryny do mechanizmów i algorytmów, decydujących o wynikach prezentowanych później użytkownikom wyszukiwarek – przede wszystkim Google. To absolutny lider na rynku (...)

 • EUR/USD - opór na 1.1110 USD, ropa na nowym dnie

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ lipiec, 02:30 (Australia) - Indeks zaufania konsumentów sierpień (7,8%, poprzednio -3,2%), 06:30 (Japonia) - Produkcja przemysłowa s.a., fin. (m/m) czerwiec (1,1% (...)

 • Nowe zasady wnoszenia skargi na czynności komornika

  (...) postępowania cywilnego, skarga nie będzie przysługiwała na zarządzenie komornika o wezwaniu do usunięcia braków pisma, na zawiadomienie o terminie czynności oraz na uiszczenie przez komornika (...)

 • Fintech zmienia sektor bankowy

  (...) lektura raportu „The Future of Financial Services: How disruptive innovations are reshaping the way financial services are structured, provisioned and consumed” - wspólnego opracowania (...)

 • S&P500 - atak podaży

  (...) możliwe są spadki (wykres 1). Rozbicie tego wsparcia wygeneruje sygnał do powrotu na minima z poprzedniego tygodnia. W dalszej perspektywie oczekuję na trwalsze odbicie. Dziś w kalendarzu (...)

 • 6 sposobów na problemy z leasingiem

  (...) zawierane najczęściej na kilka lat. W tym czasie może ulec zmianie - rata leasingowa, która wcześniej nie była bardzo odczuwalna dla prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, może (...)

 • Beacony - pionierska dziedzina Polaków

  (...) rewolucjonizują handel i . Wielu konsumentów może jednak zadać sobie pytanie: Czym one właściwie są, gdzie można je znaleźć i – co najważniejsze – jak przy ich pomocy zaoszczędzić (...)

 • Informatycy to już przeszłość?

  (...) Programy specjalistyczne wykorzystywane do zarządzania zasobami firmy, aplikacje mobilne czy nawet proste gry na portalach społecznościowych są wynikiem działań specjalistów z obszaru (...)

 • Rynek nieruchomości w obliczu cudów?

  (...) centralnej, kompetentnej jednostki organizacyjnej pełniącej funkcję ośrodka strategicznego opracowującego i wdrażającego politykę mieszkaniową, która wpływa na efektywność świadczonej (...)

 • Polsoft Engineering Sp. z o.o. - Producent i dystrybutor oprogramowania typu CRM, zintegrowanego systemu PS2000 oraz rozwiązań mobilnych.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
12
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2093
CHF 3,8575
USD 3,7805
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.