eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 24-28.08.15

  (...) traktowane raczej jako nisko oprocentowana waluta, w której warto brać tani kredyt, by na jego podstawie inwestować czy to w dolary, czy w rozmaite inne aktywa, dające jeszcze wyższy zwrot (przy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja przebiegu pojazdu VAT, poznaj opinie o Panasonic DMC-LZ6 czy przeglądaj oferty pracy z miasta jaworzno.


 • Kursy walut 24-28.08.15

  (...) ostatnie słowo w debacie o realności wrześniowej podwyżki stóp procentowych. Inwestorzy na rynku finansowym popadli w skrajny sceptycyzm uważając, że zbytnie rozchwianie rynków finansowych (...)

 • W październiku poznamy najlepsze centrum handlowe w Polsce

  (...) w branży centrów i sieci handlowych konkursu PRCH Retail Awards. Konkurs PRCH Retail Awards stworzony został z myślą o sieciach handlowych, deweloperach, zarządcach, inwestorach i (...)

 • Przewalutowanie kredytu w CHF: banki powinny podziękować Sejmowi

  (...) żadnym przypadku to nie Skarb Państwa poniesie koszty związane z przewalutowaniem kredytów frankowych, ale banki, a odpowiedzialność za to mogą ponieść ich Zarządy, ewentualnie subsydiarnie (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne VII 2015

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu Grupa Wirtualna Polska z zasięgiem 27,4%, na drugim Grupa Onet-RASP (zasięg: 22,5%), z kolei Grupa Gazetaprawna.pl utrzymała lokatę (...)

 • Apartamenty Księcia Janusza: Totalbud zawiesił wiechę

  (...) inwestorem, zakłada wykonanie konstrukcji budynku, jego elementów zewnętrznych oraz oddanie inwestycji „pod klucz”. Prace budowlane rozpoczęły się w październiku minionego roku i mają (...)

 • Częsta sprzedaż w internecie (na allegro) z podatkiem VAT

  (...) tym, kiedy kończy się sprzedaż prywatna własnej kolekcji, a zaczyna ? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Zapewne, gdy sprzedaż taka będzie sporadyczna, fiskus nie będzie zainteresowany (...)

 • Darowizna nieruchomości sposobem na szybką i wysoką amortyzację

  (...) dzieci do uruchomienia działalności gospodarczej. Robią tak m.in. po to, aby mieć komu przekazać , kiedy na jej prowadzenie nie pozwoli już zdrowie. Często także przedsiębiorcy przekazują (...)

 • Strata podatkowa: 5 lat od zeznania rocznego z odliczeniem

  (...) Spółka poniosła , którą będzie mogła rozliczać w 5 kolejnych latach podatkowych zgodnie z ustawą o od osób prawnych. Ordynacja podatkowa mówi natomiast, że podatnicy są obowiązani (...)

 • Warszawa czeka na nowe centra handlowe

  (...) stolicy - nasycenie powierzchnią handlową w Warszawie pozostaje na stosunkowo niskim poziomie. Jak informuje Anna Bartoszewicz-Wnuk, Dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa w JLL, „Aglomeracja (...)

 • Czy polskie szkoły są gotowe na Pokolenie Z?

  (...) przekonaniom oraz zachowaniom przedstawicieli generacji Z w kontekście wykorzystywania najnowszych technologii w nauce i zabawie. Wyniki badania nie pozostawiają złudzeń - najmłodsze pokolenie (...)

 • Przetargi - raport VII 2015

  (...) serwis , wskazują, że lipcu 2015 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 12 tys. 176 ogłoszeń o postępowaniach przetargowych. To wynik o 923 ogłoszenia lepszy niż miesiąc (...)

 • Biurowiec Postępu 14 już z pozwoleniem na użytkowanie

  (...) do dziesięciu kondygnacji naziemnych, powstał u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu, w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, tuż obok stacji szybkiej kolei miejskiej (...)

 • Wynajem mieszkania: liczy się dobry standard, meble i umowa

  (...) norma Każdego roku obserwuje się znaczący wzrost liczby osób deklarujących podpisywanie umowy . Przed sześcioma laty było to zaledwie 56% ankietowanych, w 2011 odsetek ten podskoczył do 70% (...)

 • GUS o PKB w II kw. 2015 r.

  (...) stałych średniorocznych roku poprzedniego) wzrósł realnie o 3,3% W stosunku do opublikowanego w dniu 14 sierpnia 2015 r. szybkiego szacunku produktu krajowego brutto dla II kwartału tego roku (...)

 • Hyundai i10 1.25 MPI Comfort mierzy wysoko

  (...) podobać. Pas przedni, który zdobią zawadiacko spoglądające reflektory i obły zderzak, prezentuje się nad wyraz dorośle. Tylna część karoserii jest natomiast zachowawcza. Dominują tu (...)

 • Apteki internetowe: średnio wydajemy 139 złotych

  (...) podczas jednej transakcji statystyczny Kowalski wydaje w 138 złotych. Średnia cena kupowanego produktu to z kolei nieco mniej niż 23 zł. Takie statystyki oznaczają, że podczas jednych (...)

 • Waluty surowcowe znalazły wsparcie względem USD

  (...) proc., ale nie było to nic więcej jak długo wyczekiwana techniczna korekta. Po odbiciu rynku akcji, odreagowaniu na FX i rynku stopy procentowej, czas przyszedł na ceny surowców, w tym przede (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie, ropa silnie w górę

  (...) Sympozjum w Jackson Hole, 01:30 (Japonia) - Inflacja bazowa CPI (r/r) lipiec 0,0%, prognoza -0,2%, poprzednio 0,1%), 01:50 (Japonia) - Sprzedaż detaliczna (r/r) lipiec (1,6%, prognoza 1,1% (...)

 • Rachunek za wodę bez tajemnic: rozszyfruj i oszczędzaj

  (...) ogóle możliwe? Z pewnością. Co więcej, wcale nie musi się łączyć z dużym wysiłkiem. Aby przejąć kontrolę nad , wystarczy zmienić złe nawyki lub też część domowego wyposażenia (...)

 • Zagęszczenie - priorytet współczesnego miasta

  (...) czynniki, korzyści, pytania” sformułowana na podstawie ankiet, na które odpowiadali członkowie ULI oraz wywiadów, które przeprowadzono z ekspertami ds. miast i liderami branżowymi ze Starego (...)

 • S&P500 - atak na opór w rejonie 1970-1985 pkt.

  (...) przynieść wzrosty. Silny opór wyznacza poniedziałkowa luka bessy. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie istnieje ryzyko powrotu na sierpniowe dno. Długoterminowe wsparcie w postaci minimów z (...)

 • Znowelizowany Kodeks pracy i inne zmiany w prawie w sierpniu 2015

  (...) Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego. W dniu 3 sierpnia 2015 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 24 lipca 2015 r. o Radzie Dialogu Społecznego i innych (...)

 • Inwestycje w innowacje/rozwój firmy 2014-2020

  (...) perspektywie finansowanej mieliśmy do czynienia ze zjawiskiem innowacji w polskich przedsiębiorstwach, polegającej na zakupie praw własności przemysłowej/leasingu, zachodnich technologii i (...)

 • Tomszak - Czechowice-Dziedzice - Oferta szkółkarskiego materiału ozdobnego. Opis grup roślin oraz zjawiska "czarcich mioteł".

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ]
 
28
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2325
CHF 3,8988
USD 3,7493
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.