eGospodarka.pl

 • TFI: wartość aktywów netto VII 2015

  (...) ujemne saldo wpłat i wypłat, które Analizy Online szacują na -4,8 mld zł. W przeważającej części kryje się za tym odpływ środków z zaledwie kilku funduszy aktywów niepublicznych. W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-5, poznaj opinie o Hean Róż do twarzy czy przeglądaj oferty pracy z miasta hrubieszów.


 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VII 2015

  (...) trzech różnych zwycięzców … Każdy ranking porównywarki Ubea.pl opiera się na jasnych i niezmiennych zasadach oceny ubezpieczycieli. W lipcu każde z klasyfikowanych towarzystw również (...)

 • Wakacje 2015: Wezyr i TUI nieco tańsze niż przed rokiem

  (...) turystyce wyjazdowej 1. W zeszły wtorek miało miejsce ważne dla branży turystycznej wydarzenie, którym było kolejne posiedzenie sejmowej Podkomisji ds. Turystyki. Sprawy tam poruszane opisano (...)

 • Inwestycja w mieszkanie dla studenta: zrób to z głową

  (...) około 1,5 miliona. Znaczny jej odsetek wkracza każdego roku na rynek najmu, poszukując lokalu na czas roku akademickiego. Z jednej strony żacy są wymieniani jako najmniej pożądani najemcy, z (...)

 • Gospodarstwo agroturystyczne: bez firmy można rozliczać VAT

  (...) działalności gospodarczej, co w konsekwencji prowadzi m.in. do tego, że można stać się „prowadzącym działalność gospodarczą” w zakresie VAT-u, nawet bez rejestracji własnego biznesu (...)

 • Środek trwały sposobem na koszty podatkowe przy darowiźnie

  (...) trudne. Stąd nie dziwi szukanie sposobów na jak najmniejsze koszty (przynajmniej na początku przygody z firmą), czyli np. zdobywanie niezbędnych do jej prowadzenia składników majątku (...)

 • Kredyt dla firm: płacone odsetki nie są kosztem podatkowym?

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą jako wspólnik w zakresie usług geodezyjnych. W ramach tej działalności zostały zawarte umowy kredytu gotówkowego, które zostały wykorzystane (...)

 • Czy ceny nowych mieszkań spadną?

  (...) LC Corp S.A. W najbliższym czasie nie spodziewamy się obniżki cen mieszkań. W prawdzie podaż w ostatnich miesiącach jest o 50-100 proc. wyższa niż w latach 2012-2013, jednak w pełni (...)

 • Cisco: bezpieczeństwo w Internecie I poł. 2015

  (...) w pierwszym półroczu bieżącego roku, raport wymienia m.in.: rekordowo liczne podatności w oprogramowaniu Flash, dynamiczny rozwój zagrożeń typu ransomware (), kampanie spamerskie (...)

 • Pracodawcy lustrują przeszłość pracowników

  (...) referencjami od poprzednich pracodawców. W praktyce, aby zatrudnić nową osobą, wystarczy jej dowód osobisty i oświadczenie. Kolejny etap – okres próbny – to już ocena kandydata i (...)

 • Pieniądze wracają z zagranicy

  (...) transgranicznych zrealizowanego przez Visa Europe, ponad jedna trzecia (34%) podróżujących Polaków przyznaje, że ma skłonność do przechowywania obcej waluty niewydanej podczas pobytu za (...)

 • Nowe płyty główne Asus z serii Z170 Signature

  (...) optymalizacja systemu Technologia ASUS Pro Clock posiada generator zegara bazowego (BCLK), który został specjalnie skrojony pod procesory Intel szóstej generacji. Rozszerza częstotliwości (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce - podsumowanie I poł. 2015

  (...) powodów do narzekań - rodzima gospodarka wyróżnia się na tle innych, będąc obecnie najprężniej rozwijającą się gospodarką w regionie CEE, czego potwierdzeniem są pnące się w górę (...)

 • Sektor MŚP: ocena II kw. 2015 i prognoza III kw. 2015

  (...) wskazanie KERNA od pierwszego kwartału 2013 roku, to należy zauważyć, że nie jest to alarmujący spadek, jak bywało w przeszłości. Na podobnym poziomie mieliśmy odczyt w I kwartale tego roku (...)

 • Sektor publiczny szuka biur w Warszawie

  (...) ostatnim czasie również sektor publiczny, reprezentujący zarówno polskie jednostki administracyjne, jak i delegatury instytucji europejskich. Już w poprzednich latach podmioty publiczne (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 03-07.08.15

  (...) kilku sesji oczekuję na dalsze wzrosty. Możliwy jest powrót do oporu w rejonie 11 806 - 11 880 pkt. Polska (mWIG40) - W krótkim kilkusesyjnym terminie oczekuję na dalsze wzrosty, możliwy (...)

 • Wyprawka szkolna: w tym roku wydamy średnio 683 zł

  (...) roku 19 proc. Polaków ma dzieci w wieku szkolnym, co oznacza, że będzie musiało przewidzieć w wydatki na szkolną wyprawkę. Na wsi z wydatkami na uczące się dzieci musi się liczyć aż 21 (...)

 • Juan zaskoczył rynki finansowe

  (...) PBoC na dewaluację kursu, biorąc pod uwagę ostatnią serię fatalnych danych z chińskiej gospodarki. To sugeruje, że bank centralny być może uznał, że sytuacja gospodarcza jest tak zła, że (...)

 • EUR/USD - nieudany atak na 1.10 USD, odbicie na ropie

  (...) - Podaż pieniądza M2 (r/r) lipiec (13,3%, prognoza 11,7%, poprzednio 11,8%), Nowe kredyty (CNY) lipiec (1480 mld, prognoza 740 mld, poprzednio 1280 mld), 03:30 (Australia) - Indeks zaufania biznesu (...)

 • S&P500 - przebity opór w rejonie 2080-2082 pkt.

  (...) możliwe jest odbicie (wykres 1). Silny opór znajduje się w rejonie 2213-2220 pkt. oraz 2230 pkt. Pokonanie tej bariery nie będzie łatwe i może zająć sporo czasu. Dziś w kalendarzu: 02:30 (...)

 • Kto najwięcej płaci w Premier League?

  (...) za grę w zespole bez uwzględnienia dodatków, premii itp. Manchester City to klub, który płaci najwięcej – średnio ponad 5 mln GBP na jednego piłkarza w ciągu roku. Na kolejnym miejscu (...)

 • Najlepsze linie lotnicze według podróżujących

  (...) wiele linii lotniczych. Może to powodować problem przy wyborze tej właściwej – takiej, która zapewni bezstresową rezerwację i przelot – szczególnie, kiedy z konkretną linią zamierzamy (...)

 • Dobra lokalizacja mieszkania czyli jaka?

  (...) czy dana lokalizacja jest dobra zależy od tego, jak wiele zalet ma dla osoby, która będzie w niej mieszkać. Na pewno istotna jest odległość od miejsca pracy lub innego ważnego dla danej osoby (...)

 • Tęczowy Las w Olsztynie

  (...) ogranicza się do dużych aglomeracji – deweloperskie inwestycje w mniejszych miastach również cieszą się sporym zainteresowaniem. W Olsztynie Polnord sprzedał już 70 proc. ze 149 mieszkań (...)

 • Dokumenty aplikacyjne: ochrona danych już na etapie rekrutacji

  (...) wiele życiorysów, część z nich drukujemy, część pozostawiamy w skrzynce mailowej, organizujemy rozmowy kwalifikacyjne i w końcu zatrudniamy wybranego kandydata. Warto pamiętać, że osoba (...)

 • GADiP - Produkcja drobnego sprzętu i wyposażenia do piekarni, cukierni i gastronomii oraz wykonywaniu powłok silikonowych. Raszyn.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
11
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2035
CHF 3,8765
USD 3,8087
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.