eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 31/2015

  (...) w II kwartale na poziomie 3,8 proc. (w I kwartale wyniósł on 3,6 proc.). Według ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego w tym roku Polska sprzeda za granicę żywność na rekordowym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AZ-O, poznaj opinie o Miss Sporty Base Coat czy przeglądaj oferty pracy z miasta sztum.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 31/2015

  (...) bezrobocia w strefie euro wyniosła 11,1 proc. (podobnie jak w miesiącu poprzednim). Przeciętna stopa bezrobocia w 28 krajach UE wyniosła 9,6 proc. (wobec 9,6 proc. w poprzednim miesiącu) (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 31/2015

  (...) najniższego od prawie czterech miesięcy. Przyczyną jest znaczna przecena na chińskiej giełdzie. Wg ocen analityków istnieje nawis podażowego na globalnym rynku ropy, który ma decydujący (...)

 • Dotacja jako przychód w podatkach dochodowych i obrót w VAT

  (...) udzielana ze środków publicznych instytucji, organizacji, przedsiębiorstwu w celu finansowego wsparcia określonego przedsięwzięcia lub prowadzenia bieżącej działalności. Polega ona na (...)

 • Jeśli zakupy w sieci, to zdecydowanie na laptopie

  (...) rynku e-commerce, który Gemius przygotował dla Izby Gospodarki Elektronicznej, kupujący w sieci internauci najchętniej wykorzystują w tym celu laptopa. Takiej odpowiedzi udzieliło ośmiu na (...)

 • BMW X4 xDrive28i - modne i wygodne

  (...) tak duże grono zwolenników? Główny powód jest jeden: atrakcyjna, nieco udziwniona stylistyka. Co istotne, jego mniejszy odpowiednik prezentuje się jeszcze lepiej, bo… zgrabniej. Owszem, tutaj (...)

 • Centra handlowe zatrudniają 400 tys. Polaków

  (...) opublikowane przez Eurostat, to trzeci pod względem liczby zatrudnianych pracowników sektor w Unii Europejskiej, dający pracę niemal 9 procentom wszystkich obywateli UE w wieku 15-64 lata (dane (...)

 • Zarobki w PR i marketingu w 2014 roku

  (...) w 2014 roku. Połowa zatrudnionych w tych działach zarabiała pomiędzy 3 100 a 8 000 PLN. Jednak polityka płacowa tych działów przewiduje rozbudowany system premiowania pracowników. Przeciętny (...)

 • P.E. Proinstel - Usługi w zakresie: systemów elektrycznych, sytemów alarmowych, systemów dozoru, automatyki przemysłowej.

  Czytaj więcej: Elektryczne


strony : [ 1 ]
 
2
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1488
CHF 3,9355
USD 3,7929
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.