eGospodarka.pl

 • Telefony myPhone Hammer 2 i Hammer 2+

  (...) i Hammer 2+ wyposażone zostały w wyświetlacz o przekątnej 2,2-cala. Posiadają wzmacnianą, gumowaną obudowę ze specjalnymi wypustkami, które ułatwiają trzymanie urządzenia w dłoni. Z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Skierowanie na badania lekarskie, poznaj opinie o Eveline Cosmetics Pomadki ochronne Fruit&Care czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełm.


 • Produkcja w Polsce VII 2015

  (...) przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w lipcu br. o 3,8% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 2,4%) i o 1,3% niższa w (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VII 2015

  (...) styczeń-lipiec 2015 r. oddano do użytkowania 76117 mieszkań, tj. o 4,5% mniej , w którym odnotowano spadek o 1,5%. W okresie siedmiu miesięcy 2015 r. wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z (...)

 • Biura w Warszawie - magnes przyciągający inwestorów

  (...) już renomie działają jak magnes na inwestorów z całego świata. Potwierdzeniem tego są chociażby ubiegłoroczne, spektakularne transakcje, jak sprzedaż prestiżowych obiektów biurowych (...)

 • Oszczędności w domu jak nieujawnione dochody: z 75% podatkiem?

  (...) którym Urząd Kontroli Skarbowej wyliczył podatek od nieujawnionych dochodów z uwagi na spore darowizny na rzecz swoich dzieci inwestycje w nieruchomości. Mianowicie organy skarbowe ustaliły (...)

 • Internetowa strona firmowa jest kosztem uzyskania przychodu

  (...) reklama, ale przydaje się również i w późniejszej fazie życia firmy, kiedy zgromadziliśmy już klientów i np. planujemy zwiększyć sprzedaż. W świetnie sprawdzi się utworzenie własnego (...)

 • Środek trwały z dotacji lepiej amortyzować niską stawką

  (...) do zaliczamy właśnie dokonywane odpisy amortyzacyjne. To, co zostało wydane na wytworzenie czy też nabycie środka trwałego, tworzy jego wartość początkową, która stanowi podstawę do (...)

 • Jak znaleźć dobrze płatną pracę?

  (...) przestać się uczyć, ale to nie oznacza powrotu do szkoły. W swojej obecnej pracy postaraj się stawiać sobie zadania, które poszerzą Twoje umiejętności i kompetencje. Podjęcie dodatkowych (...)

 • Podróż służbowa kadry zarządzającej czyli samolot w kosztach spółki

  (...) W skład wchodzą obywatele Włoch na podstawie powołania (spółka nie zawiera z nimi umów cywilnoprawnych czy ). Osoby te, w związku z wykonywaniem swoich obowiązków odbywają regularne (...)

 • Skoda Fabia Combi 1.2 TSI DSG Edition - szansa na sukces?

  (...) równie atrakcyjna, co… parówka. Nowe wcielenie czeskiego bestselleru to zupełnie inna bajka. Nie wiem, co Wy na to, ale jej sylwetka naprawdę mi się podoba. Przede wszystkim karoseria ma (...)

 • Everest Capital Sp. z o.o debiutuje na Catalyst

  (...) dla grupy Everest Finanse. Środki z emisji Obligacji przekazane zostały w formie pożyczek do Everest Finanse Sp. z o.o. SP. K. (Poręczyciel), która prowadzi w Grupie działalność pożyczkową (...)

 • Last Minute a reklamacja wycieczki: jakie prawa nam przysługują?

  (...) z nas korzysta z ofert wyjazdów typu , które są trochę jak randka w ciemno. Organizatorzy takich wyjazdów kuszą klientów dużymi rabatami, luksusowymi hotelami, piaszczystymi plażami i (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne: czy kupisz je, będąc już na wakacjach?

  (...) odwiedzanych latem przez Polaków krajów. W ubiegłym roku firma Mondial Assistance udzieliła przebywającym tam Polakom pomocy o łącznej wartości liczonej w milionach złotych. Chorwacja to (...)

 • Mercedes CLS jak dobre wino

  (...) korporacyjnej imprezie o to, co jest dla mnie w życiu najcenniejsze, odpowiedziałem bez wahania - spokój. Dostałem za to jakiś prezent od sponsorów, który zgubiłem wychodząc stamtąd jak (...)

 • Jakie polskie miasta i hotele wybierają polscy oraz zagraniczni turyści?

  (...) polskie metropolie, jak i nadmorskie kurorty. Na stronach internetowych serwisu noclegów w Polsce najczęściej szukają Niemcy, Polacy oraz Amerykanie. W czołówce rankingu znaleźli się (...)

 • Składki ZUS za żonę na umowie zleceniu u męża

  (...) członkiem swojej rodziny umowę zlecenia, dla składkowego rozliczenia bez znaczenia pozostaje kwestia stopnia ich pokrewieństwa oraz wspólnego gospodarstwa. Zlecenie z rodziną zawartej z (...)

 • Wakacje nad Bałtykiem czy All Inclusive za granicą – co wychodzi taniej?

  (...) morzem = duże wydatki Aby spędzić dwutygodniowe , 3-osobowa rodzina z dzieckiem musi przeznaczyć na to około 10 000 zł. Samo zakwaterowanie to koszt rzędu 7 000 zł – tyle płaci się za (...)

 • Wynajem: mieszkania znikają

  (...) ściśle związany z kalendarzem akademickim; największy wysyp ofert przypada na czerwiec. Cechą jest bowiem to, że umowy często zawierane są nie na rok, a jedynie na 10 miesięcy – (...)

 • Nissan Pulsar 1.5 dCi Tekna: jeden z lepszych kompaktów?

  (...) naprawdę nieźle. Porównując go do poprzednika, czyli Tiidy pierwszej generacji, można nawet zaryzykować stwierdzenie, iż wygląda bardzo dobrze. Pas przedni to zadziornie spoglądające (...)

 • EUR/USD - odbicie, opór na 1.1070 i 1.1110 USD

  (...) Zelandia) - Inflacja PPI (k/k) II kw. (-0,2%, prognoza -0,2%, poprzednio -0,9%), 01:50 (Japonia) - Bilans handlu zagranicznego (JPY) lipiec (-268,1 mld, prognoza -56,6 mld, poprzednio -70,5 mld) (...)

 • CPI ważniejszy od FOMC?

  (...) zbudowane zostało silne nastawienie względem wymowy protokołu (publikacja 20:00). Główny przekaz został zawarty w komunikacie po lipcowym posiedzeniu, gdzie stwierdzono, że potrzeba jeszcze (...)

 • DAX poniżej 10 880 pkt.

  (...) w okolicy 2165 pkt. Próba jego trwałego przełamania nie powinna się udać. Potem oczekuję na przełamanie oporu w rejonie 2180-2187 pkt. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję na atak na (...)

 • Ceny ubezpieczenia OC dla "anglików" wyższe

  (...) pojawiło się rozporządzenie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe na rynku nie chciały nawet słyszeć o ubezpieczaniu aut sprowadzanych z Wielkiej (...)

 • Branża budowlana tonie w długach

  (...) roku zadłużenie firm z wzrosło o 136 mln zł. Wierzyciele dopisali do KRD już blisko 31 tys. firm z sektora budowlanego. Na jedną z nich przypada blisko 5 zobowiązań. Aby spłacić swoich (...)

 • Wind Projects - Firma realizuje inwestycje związane z budową elektrowni wiatrowych.

  Czytaj więcej: Wiatr


strony : [ 1 ]
 
19
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1690
CHF 3,8724
USD 3,7718
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.