eGospodarka.pl

 • Opodatkowanie kryptowalut w 2019 r.: pozorna zmiana, czy realne korzyści?

  (...) dla podatników jest natomiast utrata możliwości łączenia przychodów z kryptowalut z innymi przychodami z kapitałów lub zysków pieniężnych. Ponadto od 1 stycznia 2019 r. podatnicy nie mogą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-11, poznaj opinie o Zolux Kula 250 czy przeglądaj oferty pracy z miasta bytom.


 • Stawka VAT na transport (nie)międzynarodowy towarów

  (...) Wnioskodawca prowadzi firmę w zakresie świadczenia , w ramach której chce wykonywać zlecenia od polskiego spedytora, gdzie transport będzie odbywał się w relacjach: • Niemcy (miejsce (...)

 • Usługa marketingowa na gruncie przepisów o VAT

  (...) indywidualnej Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej wydanej w dniu 18 września 2018 r., sygn. 0114-KDIP4.4012.376.2018.1.AS Cytowana interpretacja indywidualna dotyczyła spółki, która była (...)

 • Nova Bluszczańska. Ponad 200 nowych mieszkań na Mokotowie

  (...) na osiedle Nova Bluszczańska złożą się trzy budynki w formie willi miejskich, które mają wtapiać się w okoliczną zieleń. Znajdzie się w nich miejsce dla 213 apartamentów. Plany (...)

 • Gospodarka Rumunii, czyli twarde lądowanie

  (...) Rumunię zmieniły dwa wydarzenia. Pierwszym z nich było aresztowanie byłego premiera Victora Ponty, pochodzącego z obozu socjaldemokratycznego (PSD). Drugim zaś rozległy pożar w jednym z (...)

 • BLIK wprowadza płatności cykliczne

  (...) życie - osoby, które z nich skorzystają nie będą już musiały pamiętać o powtarzających się zobowiązaniach. Tego rodzaju rozwiązanie dobrze sprawdza się przypadku usług abonamentowych (...)

 • E-commerce wymaga pracy w terenie

  (...) planach inwestycje w innowacyjne technologie i klasy korporacyjnej, co z kolei ma prowadzić do poprawy wydajności pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami i zwiększać (...)

 • Polscy internauci i hejt

  (...) przyznaje, że nieobce jest im . Większą skłonnością do tego rodzaju zachowania charakteryzują się mężczyźni (52%) niż kobiety (40%). W podziale na grupy wiekowe krytykę najczęściej (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-XII 2018

  (...) wyższe o 6,7% od osiągniętych , a koszty ich uzyskania wzrosły o 7,5%. Pogorszył się wskaźnik poziomu kosztów z 94,8% przed rokiem do 95,5%. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów (...)

 • Samochody używane z zagranicy. Co trafiło do Polski w 2018 r.?

  (...) że największą popularnością cieszyły się w minionym roku . Zarejestrowano ich aż 416 tys. Najczęściej były to Volkswageny (121 tys.). Wyszukiwarka rankomat.pl postanowiła sprawdzić, jaki (...)

 • Kobiety na rynku nieruchomości: kupują i zarządzają

  (...) decyzji finansowych, jakie przychodzi nam podjąć na przestrzeni całego życia. I jest to wystarczający powód, aby do sprawy podejść z należytą jej powagą. Praktyka pokazuje, że kobiety (...)

 • Bezpłatny Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business

  (...) zyskało miano plagi ostatnich lat, to nie oznacza to oczywiście, że organizacje nie muszą się borykać również z innymi zagrożeniami. Kłopotów przysparzać im mogą np. z pozoru (...)

 • Gigant logistyczny ostrzega przed bagatelizowaniem brexitu

  (...) Gmin umowy o wyjściu z Unii pozwoli na wydłużenie terminu opuszczenia Wspólnoty do 22 maja i uniknięcie . Jeśli w najbliższych dniach Theresie May nie uda się doprowadzić do trzeciego (...)

 • E-przetargi, czyli krajobraz po zmianach

  (...) instytucji, które korzystają ze środków publicznych. Mowa tu zatem m.in. o ministerstwach, szpitalach, publicznych placówkach edukacyjnych czy urzędach miast. W procesie nabywają one zarówno (...)

 • 5 najlepszych i najgorszych zmian w prawie 2019

  (...) ZUS od przychodu Najwięcej przedsiębiorców, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzonym przez inFakt, firmę oferującą nowoczesne rozwiązania księgowe, pozytywnie ocenia wprowadzenie (...)

 • Urządzenia mobilne - furtka dla hakerów

  (...) organizacja prowadząca działalność z takim rozmachem, jak robi to Facebook, zapewnia najwyższy z możliwych poziom badań i rozwoju w zakresie . Tymczasem ubiegłoroczne incydenty wyraźnie (...)

 • Funt dalej stoi w miejscu

  (...) tzw. poprawkę Letwina stosunkiem głosów 329-302 i tym samym przejął od rządu kontrolę nad procesem brexitu. W środę Izba Gim będzie głosować nad serią wniosków dotyczących dalszego (...)

 • Eksportujesz? Pomyśl o handlu z Rumunią

  (...) ciasno. Przedsiębiorstwom produkcyjnym i handlowym coraz trudniej o istotną poprawę wyników sprzedaży. Dlatego nie dziwi, że rośnie grupa przedsiębiorców, którzy rozważają mocniejsze (...)

 • Warunki mieszkaniowe: ilu Polaków żyje bez łazienki?

  (...) zapóźnienie Na wstępie warto podkreślić, że w dłuższej perspektywie czasowej Polska dokonała ogromnego postępu pod względem i wyposażenia mieszkań w instalacje sanitarne. Wg portalu (...)

 • Ustawa o komornikach, czyli zmiany na miarę rewolucji

  (...) obowiązywać dwie nowe ustawy dotyczące pracy komorników sądowych. Są to: z dnia 22 marca 2018 r. (Dz. U. 2018.771) oraz ustawa o kosztach komorniczych z dnia 28 lutego 2018 r. (Dz. U (...)

 • Jeep Renegade 2.0 MJD AT9 4x4 Trailhawk

  (...) tak charakterystyczna, że trudno ją pomylić z którymkolwiek konkurentem. Projektanci postawili na kanciastą karoserię - jak na prawdziwego Jeepa przystało. Uwagę zwraca niemal pionowy pas (...)

 • Free from i hipoalergiczne, czyli nowa ustawa o produktach kosmetycznych

  (...) 2019 roku na popularności zyskują produkty kosmetyczne wpisujące się w nurty J-beauty – japońska filozofia piękna – i K-beauty – oparty o innowacyjne składniki. Utrzymuje się (...)

 • PLJ Telecom - Warszawa, Ciechanów, Poznań, ogólnopolski numer dostępowy, lącza stałe.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
26
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2970
CHF 3,8245
USD 3,7969
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.