eGospodarka.pl

 • Linki sponsorowane, dofollow, nofollow. Jak wykorzystać linkowanie w reklamie?

  (...) forma reklamy tekstowej polegająca na umieszczeniu naszego linka nad (lub z prawej strony, czasami też poniżej) naturalnymi wynikami wyszukiwań w wyszukiwarce Google. Wyświetlają się one, gdy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7D, poznaj opinie o Top Choice Kosmetyczka męska 80838-01 czy przeglądaj oferty pracy z miasta świdnica.


 • Rynek mieszkaniowy III 2019

  (...) ale w poszczególnych miastach dają już o sobie znać pewne oznaki ochłodzenia. Poza wspomnianymi już we wstępie przypadkami Gdyni, Łodzi i Katowic, spadki - i to zarówno a rynku pierwotnym (...)

 • Cyberbezpieczeństwo: trendy 2018

  (...) Polska wyraźnie dowodzi, że sieć mobilna i stacjonarna zdołały się już zlać w jedną całość, w efekcie czego rozróżnienie na zagrożenia mobilne lub stacjonarne straciło już swoją (...)

 • Jak wygląda remont wg Kowalskiego?

  (...) fachowców i specjalistów) było badanie, którego uczestników zapytano m.in. o rodzaje przeprowadzanych prac, odnawianych pomieszczeń oraz wydatków na remonty w 2018 r. Jak się okazuje, w (...)

 • Polski eksport papieru toaletowego, czyli o światowej potędze

  (...) papier toaletowy był towarem niezwykle trudno dostępnym i reglamentowanym. Pożądany i wart wielokrotnie więcej, niż wynosiła oficjalna jego cena, zasłużył sobie na miano kultowego produktu, (...)

 • Kto buduje szklany sufit nad kobietami?

  (...) zajęcia kierowniczych stanowisk. W definicjach opisujących zjawisko szklanego sufitu podaje się, że dotyka ono przede wszystkim kobiet. Kobietom wciąż przypisuje się rolę opiekunek ogniska (...)

 • Inflacja II 2019

  (...) 2019 r. ceny towarów i usług konsumpcyjnych były o 0,4% wyższe niż w styczniu. W porównaniu z wzrost sięgnął 1,2%, przy czym większe podwyżki (2,3%) dotyczyły usług. Towary podrożały (...)

 • Cztery Pory Roku jeszcze większe

  (...) wspomniano we wstępie, najnowszy etap inwestycji Cztery Pory Roku dostarczy na dolnośląski rynek 207 mieszkań z balkonami lub tarasami - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 32 mkw. po (...)

 • Pokoje do wynajęcia dla studentów ze zwolnieniem z VAT

  (...) Wnioskodawca m.in. w zakresie , które dzierżawi od ich właścicieli. Są to na ogół mieszkania kilkupokojowe, które te pokoje są wynajmowane przez średnio 9 miesięcy w roku studentom bądź (...)

 • Biała lista podatników VAT: istotne zagrożenia dla firm

  (...) oraz jakich dostarcza informacji? Biała lista podatników to baza informacji o podatnikach VAT, która ma być prowadzona przez szefa KAS w formie elektronicznej. Zastąpi ona trzy obecnie (...)

 • Jak zwiększyć sprzedaż w e-sklepie? Co działa, a co nie?

  (...) detaliczna odbywała się za pośrednictwem jednego, tradycyjnego kanału sprzedaży, czyli sklepów stacjonarnych. Wraz z rozwojem nowych technologii, zwłaszcza tych wykorzystujących Internet (...)

 • Jazda bez przeglądu. Czy ubezpieczenie zadziała?

  (...) istotnym elementem planowanych przez Ministerstwo Środowiska zmian w regulacjach odnośnie emisji spalin samochodowych jest wprowadzenie zaostrzeń w zakresie w stacjach diagnostycznych. Z (...)

 • Mateusz Morawiecki i lista sukcesów PiS

  (...) zasługi „usprawnienia instytucji państwa”, czego dowodzić ma wzrost ściągalności podatków. Choć nie przedstawia na to żadnych obliczeń, to z danych Międzynarodowego Funduszu Walutowego (...)

 • W branży budowlanej kontynuacja trendów z 2018 r.

  (...) technologie Na tych rynkach, na których w ostatnich latach branża budowlana działała najintensywniej, nadal mamy do czynienia z silną konkurencją, niewysokimi marżami oraz ze strony nabywców (...)

 • Brexit. Zgodni co do braku zgody

  (...) przemawiać w brytyjskim parlamencie, gdzie prawdopodobnie zaprezentuje dalsze kroki postepowania. Informacje wskazują, że do 20 marca May zamierza po raz trzeci poddać pod głosowanie projekt (...)

 • Praca w Polsce I-XII 2018

  (...) r. liczba wolnych miejsc pracy w podmiotach zatrudniających co najmniej 1 osobę wynosiła 139,2 tys. i była mniejsza niż o 18,0 tys., tj. o 11,4%. W porównaniu z końcem IV kwartału 2017 r (...)

 • Transformacja cyfrowa, czyli przez rozum do serca

  (...) polskich liderów IT i biznesu, których poproszono o opinie na temat zachodzącej w ich firmach transformacji cyfrowej. Metodologia badania nie ograniczyła się tylko do racjonalnej deklaracji (...)

 • Usługi assistance 2018 oczami klientów

  (...) badania, jest przyjrzenie się świadomości oraz potrzebom zgłaszanym przez konsumentów korzystających z usług w zakresie assistance. Nie inaczej było tym razem. Analizie poddano poziom (...)

 • Komu polepszyły się warunki mieszkaniowe?

  (...) dodatkowej przestrzeni Osoby zainteresowane poszczególnych grup społecznych, na pewno powinny zajrzeć do wyników corocznego badania budżetów polskich gospodarstw domowych. Nazwa wspomnianego (...)

 • Najczęściej cytowane media II 2019

  (...) zawdzięcza publikacji „Taśm Kaczyńskiego”. Znaczna ilość wszystkich cytowań Gazety Wyborczej dotyczyła echa po tej publikacji. Prasa W lutym 2019 roku najczęściej cytowanym tytułem (...)

 • Z Dalil App wyciekły dane osobowe 5 mln osób

  (...) Dalil App wyciekło już 600 gigabajtów danych należących do przeszło 5 mln osób. Eksperci bezpieczeństwa wykryli, że są one gromadzone w niezabezpieczonej bazie MongoDB, która ujawnia (...)

 • Jak znaleźć pracę marzeń?

  (...) do grupy najbardziej zapracowanych społeczeństw. W pracy spędzamy średnio 1832 godziny rocznie. Dobrze byłoby spędzać ten czas w miejscu, które gwarantuje nam poczucie spełnienia zawodowego, (...)

 • Faq-o-matic - Zestawienie grup w hierarchii pl.* razem z dotyczącymi ich dokumentami.

  Czytaj więcej: Usenet


strony : [ 1 ]
 
15
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3037
CHF 3,7863
USD 3,8014
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.