eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 9/2019

  (...) surowcowej szczególnie w zaopatrzeniu w węgiel tak polskiej energetyki profesjonalnej jak i gospodarstw domowych. Ostatnio wiceminister energii Tobiszowski podał informacje dot. importu węgla w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/A, poznaj opinie o Metabo Szlifierka kątowa WX 23-180, 2300 W, model nr 6.06411.00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta choszczno.


 • Obroty na rynkach GPW II 2019 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 15,9 mld zł, co względem oznaczało spadek rzędu 5,1%. Wartość obrotu akcjami w ramach (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów IV kw. 2018

  (...) banki udzieliły 51 703 nowych kredytów hipotecznych o wartości 13,626 mld zł. W porównaniu z ilość kredytów była niższa, ale ich wartość nieco się podniosła ( 0,41% więcej w (...)

 • Fiskus chce podatek za regulowanie zobowiązań podatkowych

  (...) z art. 66 Ordynacji podatkowej zostaje zawarta umowa w formie pisemnej między podatnikiem a właściwym organem. W przypadku względem Skarbu Państwa jest nim właściwy miejscowo starosta (...)

 • Wspólne rozliczenie PIT po śmierci małżonka

  (...) odrębnemu opodatkowaniu z tytułu osiąganych przez siebie dochodów. Jeżeli jednak podlegają oni w Polsce nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu (a pod pewnymi warunkami także ograniczonemu) (...)

 • Zwolnienie z VAT: prowadzenie firmy w wynajmowanym mieszkaniu

  (...) Wnioskodawca jest czynnym podatnikiem VAT. Zajmuje się wynajmem lokali zarówno na jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W wskazane jest oznaczenie, na jakie cele lokal zostaje (...)

 • Internetowy Samochód Roku 2018

  (...) odmienne potrzeby i u każdego inne samochody wywołują dreszcz emocji. Jednak analiza pokazuje, że niektóre samochody wywołują większe zainteresowanie i odnotowują znacznie więcej (...)

 • Interesujące nieruchomości handlowe na celowniku

  (...) największym wzrostem mógł pochwalić się pierwszy kwartał minionego roku, za co w znacznej mierze odpowiadały dwie duże transakcje. Mowa tu o wartym 1 mld euro zakupie Portfela M1 przez (...)

 • Personalizacja kontra ochrona danych i wielokanałowość

  (...) Marketing” firma Salesforce zawarła rezultaty międzynarodowego badania analizującego kluczowe tendencje w marketingu współczesnych przedsiębiorstw. Jak się okazuje, najwyraźniej (...)

 • Ile kosztuje domowe SPA?

  (...) Tymczasem analiza produktów dostępnych w marketach budowlanych oraz na stronach internetowych producentów urządzeń sanitarnych pozwala wnioskować, że wiele rozwiązań kiedyś bardzo drogich (...)

 • Jak wymienić baterię w telefonie i nie dać się oszukać?

  (...) w telefonie? Dzisiejsi z łezką w oku wspominają żywotność baterii, w jakie wyposażone były chociażby kultowe już modele Nokii 3310, zapominając zupełnie, że dziś dajemy naszym (...)

 • Warto zawalczyć o polski biznes w Rosji

  (...) soft power – powiedział Prezes ZPP, Cezary Kaźmierczak, szczególnie w obwodzie królewieckim. – Nie zarekomendowałby żadnemu polskiemu przedsiębiorcy, żeby budował tam fabrykę, ale (...)

 • Czego pokolenie Z oczekuje od miejsca pracy?

  (...) braki kadrowe i kłopoty z utrzymaniem talentów spowodowały, że oczekiwania pracowników są dziś jednym z zasadniczych kryteriów wyboru nowej lokalizacji biurowej. Starannie zaaranżowane (...)

 • Nie chcesz problemu z US? Uważaj na pseudo-faktoring

  (...) nie może czekać na zapłatę z tytułu wystawionej przez siebie faktury, bo np. musi zapłacić pracownikom czy opłacić zobowiązania wobec ZUS i US, może zgłosić się do firmy faktoringowej (...)

 • 1/2 cudzoziemców na uczelniach to Ukraińcy

  (...) którzy przyjeżdżają do nas studiować, podejmują pracę nawet chętniej, niż . Dla młodych ludzi zza wschodniej granicy to czasami jedyny sposób, by utrzymać się w Polsce, a może nawet (...)

 • Polityka pieniężna gorącym tematem

  (...) dla AUD, gdyż dużym rozczarowaniem okazał się odczyt PKB z Australii. W IV kw. wzrost zwolnił do 0,2 proc. k/k po już i tak słabych 0,3 proc. w trzecim kwartale. Sygnały z ostatnich dni (dane (...)

 • Reklamodawcy w TV: branża farmaceutyczna bez konkurencji?

  (...) na podium przypadły w udziale branży farmaceutycznej. Na dwóch pierwszych pozycjach utrzymały się Aflofarm oraz Polpharma, przy czym warto podkreślić, że istniejący pomiędzy nimi dystans w (...)

 • 3 sposoby wsparcia kandydata przez rekrutera

  (...) to swoistego rodzaju łącznik pomiędzy pracodawcą a kandydatem. Jeszcze przed rozpoczęciem procesu rekrutacyjnego jego zasadniczym zadaniem jest pozyskiwanie jak najszerszego zakresu informacji (...)

 • Inwestycja w mieszkanie: kawalerka kontra dwa pokoje

  (...) zasadą: jak największa liczba pokoi na jak najmniejszym metrażu. - Klucz do szczęścia tkwi właśnie w powierzchni. Dużo bardziej opłaca się dwupokojowe, ale w metrażu zbliżonym do (...)

 • Peugeot 508 na rok 2019

  (...) - to oczywiście nic nadzwyczajnego. Francuzi potrafią jednak "ubrać" swoje samochody sięgając do korzeni w bardzo dyskretny sposób. Z jednej strony, 508 wydaje się bardzo konserwatywne, a z (...)

 • Rta - Kompleksowe rozwiązania dla radioterapii wykorzystujące najlepsze rozwiązania technologiczne.

  Czytaj więcej: Produkty i usługi


strony : [ 1 ]
 
6
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2992
CHF 3,7845
USD 3,8038
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.