eGospodarka.pl

 • Opodatkowanie nieruchomości komercyjnych w 2019

  (...) podejrzenie ustawodawcy, że wielu podatników stosuje optymalizację w tym zakresie, prowadzącą do tego, że albo w ogóle nie płacą podatków z tego tytułu w Polsce, albo płacą je w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WPS-01, poznaj opinie o TESCO Complete Cat Food kurczak z wołowiną i warzywami czy przeglądaj oferty pracy z miasta kołobrzeg.


 • Data sporządzenia E-sprawozdania finansowego

  (...) zakresie składania . Tych za rok 2018 nikt nie przekaże już papierowo. Wymagane jest też odpowiednie jego podpisanie, które także musi przyjąć formę elektroniczną. Resort finansów (...)

 • Zwrot pieniędzy bez podatku PCC

  (...) W 2014 r. wnioskodawca z żoną zamieszkali w domu należącym do jego rodziców. Dom ten małżonkowie wyremontowali. Łącznie na przeznaczyli oni 130.000 zł. Obecnie wnioskodawca razem z żoną (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia II 2019

  (...) r. +0.3 mld zł sprzedaży netto ogółem +0,5 mld zł sprzedaży netto funduszy dłużnych i dłużnych krótkoter,minowych -0,1 mld zł sprzedaży netto funduszy akcyjnych i mieszanych Luty (...)

 • TFI: wartość aktywów netto II 2019

  (...) w drugim miesiącu br. dodatnie wyniki udało się osiągnąć około 2/3 funduszy, przy czym najwyższe stopy zwrotu dotyczyły funduszy akcyjnych lokujących kapitał na rynkach rozwiniętych (...)

 • Handel zagraniczny I 2019

  (...) GUS, obroty towarowe w styczniu br. wyniosły w cenach bieżących 77,6 mld PLN w eksporcie oraz 77,8 mld PLN w imporcie. Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 0,2 mld PLN, podczas gdy w (...)

 • Opakowania do żywności pod lupą Inspekcji Handlowej

  (...) i wyrobów. Zbadano szeroki wachlarz dostępnych na rynku opakowań do żywności - z tworzyw sztucznych, papieru i tektury, szkła, silikonu czy ceramiki. Inspektorzy wzięli również na warsztat (...)

 • Smartfon TP-Link Neffos C5 Plus

  (...) na rynku w trzech konfiguracjach pamięci. W pierwszej kolejności do sklepów trafią wersje 1 GB RAM, 16 GB ROM oraz 1GB RAM, 8 GB ROM. W kolejnych tygodniach dołączy model wyposażony w 512 MB (...)

 • Norweski Kitron daje pracę w Grudziądzu

  (...) z branży EMS, której działalność skupia się na złożonych, wysokomarżowych produktach dla międzynarodowych klientów z sektora morskiego, obrony, lotnictwa, energetyki, telekomunikacji (...)

 • Polscy rolnicy inwestują wbrew koniunkturze

  (...) są pochodną sezonowości na rynku agro – mówi Jakub Poręcki, dyrektor sprzedaży vendorsko - dealerskiej, Santander Leasing. – Delikatne pogarszanie koniunktury w sektorze widać już od (...)

 • 500+ na wynajem mieszkania nie starczy, ale...

  (...) wypłacany we wrześniu, ale z wyrównaniem za poprzednie dwa miesiące - zapowiedział premier Matusz Morawiecki. Comiesięczny dodatek wychowawczy w wysokości 500 zł ma być wypłacany na każde (...)

 • Praca tymczasowa jest kobietą

  (...) się poprawiać. I wprawdzie dominującą rolę nadal odgrywają na nim mężczyźni, to jednak z tej tendencji wyłamuje się . Z jednej strony jest to efekt tego, że agencje rekrutacyjne nie (...)

 • Krajowy Rejestr Długów. Co warto wiedzieć o liście dłużników?

  (...) do życia 4 sierpnia 2003 roku. Odtąd działa nieprzerwanie w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji i wymianie danych gospodarczych. – Biuro zajmuje się (...)

 • Moda na wakacje wiosną?

  (...) szacunków serwisu Wakacje.pl, na tę wiosnę zaplanowało o 180 procent turystów więcej niż przed dwoma laty. Polacy najwyraźniej postanowili skorzystać z tego, że mają już do dyspozycji (...)

 • Jaka przyszłość czeka polską motoryzację?

  (...) 5. pozycji pośród najważniejszych partnerów wymiany handlowej brytyjskiej branży motoryzacyjnej. Wyprzedzają nas jedynie Niemcy, Belgia, Hiszpania oraz Francja. Nie jest więc żadnym (...)

 • Media społecznościowe ukradły nam 3,25 mld $

  (...) do szerokiego grona odbiorców przy relatywnie niewysokich nakładach finansowych. Za sprawą wykorzystania inżynierii społecznej umożliwiają one stworzenie wielomilionowych sieci kontaktów (...)

 • Brexit ogniskuje uwagę

  (...) GBP (wystrzał do 1,33, cofnięcie do 1,30 i powrót w kierunku 1,3150) wyznacza rytm wahań kursów od euro po franka i jena. Fundamenty w tym tygodniu nie grają większej roli, inwestorzy (...)

 • Fundusz Inwestycji Kapitałowych, czyli nacjonalizacji gospodarki cd.?

  (...) gospodarki rynkowej i ustroju demokratycznego. W socjalizmie, systemie opartym na monopolu własności państwowej, rynek zastąpiły nakazy i przydziały (centralne planowanie). Skutkiem tego było (...)

 • Jak zbudować własny biznes?

  (...) zmierzasz Jednym z pierwszych kroków odpowiedzialnego, młodego przedsiębiorcy powinno być staranne przemyślenie kierunków, w których zamierza rozwijać własny biznes i to zarówno w (...)

 • Postępowanie egzekucyjne w administracji

  (...) być uproszczenie procedur egzekucyjnych, dzięki którym sprawniej i szybciej zostanie przeprowadzone postępowanie egzekucyjne. Ma to na celu usprawnienie procesu, który obecnie jest mało (...)

 • Prawo obrotu nieruchomościami: zeznania sąsiadki mogą przesądzić o utracie mieszkania

  (...) 1. W razie śmierci najemcy lokalu mieszkalnego w stosunek najmu lokalu wstępują: małżonek niebędący współnajemcą lokalu, dzieci najemcy i jego współmałżonka, inne osoby, wobec których (...)

 • ICG - Windykacja należnosci od polskich i zagranicznych dłużników, usługi prawne, raporty gospodarcze.

  Czytaj więcej: Windykacja


strony : [ 1 ]
 
13
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3006
CHF 3,7852
USD 3,8077
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.