eGospodarka.pl

 • Czy mały biznes jest gotowy na cyfrową transformację?

  (...) tym, że powszechna już cyfryzacja, zmienia warunki i charakter pracy, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Chmura pozwala nam pracować na dowolnych urządzeniach, z dowolnego miejsca na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-12, poznaj opinie o Krogal Krówki mleczne zawijane maszynowo czy przeglądaj oferty pracy z miasta gniezno.


 • Mamy nowy boom na kredyty mieszkaniowe? Niekoniecznie

  (...) powinien dziwić W 2018 r. był widoczny splot czynników, które zwiększały wartość nowych kredytów mieszkaniowych. Wystarczy wymienić dobrą , rekordowo małe bezrobocie i dalszą (...)

 • Koniunktura konsumencka III 2019

  (...) w marcu 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 2,7 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca (...)

 • Elektrownie wiatrowe czyli wysoki podatek od nieruchomości

  (...) wiatrowych Ustawa z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (Dz.U. 1991 nr 9, poz. 31, ze zm.) zawiera definicję budowli, za którą uznaje obiekt budowlany w rozumieniu (...)

 • Zwrot VAT na materiały budowlane: wystawianie faktur

  (...) W 2016 roku została wydana decyzja udzielająca budynku mieszkalnego na teścia wnioskodawcy – właściciela działki nr 8/3. Po otrzymaniu decyzji przez teścia, wnioskodawca wraz żoną (...)

 • Ceny produktów rolnych II 2019

  (...) przez rolników na targowiskach W lutym 2019 r. w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem żywca wołowego i mleka oraz kukurydzy. W (...)

 • Produkcja w Polsce II 2019

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących 10 osób i więcej) była w lutym br. o 6,9% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 7,3%) i o 1,5% niższa w (...)

 • Przelew BLIK teraz w Credit Agricole

  (...) popularności. Sytuacja jest o tyle zrozumiała, że jest to rozwiązanie charakteryzujące się dużym poziomem wygody. Ten sposób rozliczeń pomiędzy użytkownikami nie tylko nie wymaga (...)

 • Nowe instrumenty pochodne w ofercie GPW

  (...) mnożnika Rozwój instrumentów pochodnych to inicjatywa strategiczna mająca na celu wzbudzenie zainteresowania inwestorów rynkiem terminowym. w kooperacji z uczestnikami rynku wprowadziła (...)

 • Co się dzieje? Bitcoin oazą stabilności

  (...) w miejscu. Od blisko miesiąca cena bitcoina porusza się w bardzo wąskim przedziale ok. 3,6-4 tys. dolarów. Jeżeli popatrzymy nieco szerzej – od końcówki listopada do dzisiaj notowania (...)

 • Jak nie dać się złowić na phishing?

  (...) wiadomościami Microsoft Exchange oraz Microsoft Office 365 - dowodzi, że nie tylko nie traci na sile, ale wręcz na niej przybiera. Na przestrzeni zaledwie 6 miesięcy (od sierpnia 2018 do lutego (...)

 • E-zwolnienia dla studentów?

  (...) jest usprawnienie komunikacji pomiędzy lekarzem, pacjentem (pracownikiem) a pracodawcą i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Możliwość wystawiania elektronicznych dokumentów sprawia, że z (...)

 • Ponad połowa Polaków nie wyobraża sobie życia bez Internetu

  (...) lat www” objęło swoim zasięgiem 11 tysięcy respondentów reprezentujących 13 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w tym również 1000 respondentów z Polski z każdego (...)

 • Skuteczny mailing. Jaka lista mailingowa i targetowanie będą najlepsze?

  (...) znaczną przewagę nad innymi formami reklamy, jest możliwość targetowania wysyłki. Dzięki temu szybko i skutecznie docieramy do grona zainteresowanych odbiorców a przez to zwiększamy (...)

 • Mikroprzedsiębiorstwa w Polsce bez inwestycji

  (...) Polsce funkcjonowało 2,3 mln firm zatrudniających mniej niż 10 osób. Dotychczas na ogół łączono je w badaniach z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a to nieco zaciemnia ich obraz – (...)

 • Dziś decyzja Fed

  (...) dziś decyzją o 19:00. Pół godziny później rozpocznie się konferencja prasowa Jerome Powella. Marcowemu posiedzeniu towarzyszy odświeżenie projekcji makro i stóp procentowych. Spodziewamy (...)

 • Sprawny onboarding to lepsze wyniki firmy

  (...) że nowy pracownik, który przekonał cię do siebie w czasie okaże się o wiele mniej zaangażowany niż sobie to wyobrażałeś? Ryzyko wystąpienia takiej sytuacji można zminimalizować (...)

 • Nowa luka w zabezpieczeniach Microsoft Windows

  (...) wcześniej błędy programów, służące cyberprzestępcom do włamywania się do urządzeń i sieci. Nowy exploit żeruje na luce w zabezpieczeniu graficznego podsystemu w Microsoft Windows (...)

 • Projektory Optoma W318STe i X318STe

  (...) projektory wystarczy odsunąć metr od powierzchni projekcyjnej, aby uzyskać obraz o przekątnej 100 cali. Ponadto są one przystosowane do współpracy z opcjonalnymi modułami Wi-Fi do (...)

 • 8 najczęstszych pytań o czas pracy kierowcy

  (...) podlega wzmożonej liczbie kontroli. Dzieje się tak m.in. za sprawą powstałej w 2002 roku Inspekcji Transportu Drogowego, do zadań której należy sprawdzanie przestrzegania zasad dotyczących (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 11/2019

  (...) Płd Donaldem Trumpem i Kim Dzong Unem, odbył się 27 i 28 lutego w Hanoi ale analizy i oceny w dalszym ciągu są publikowane. Nie ulega wątpliwości, że rezultaty tego szczytu będą miały (...)

 • Hyundai i20 1.2 MPI Launch po liftingu

  (...) przyspiesza bicia serca, ale może się podobać. Głównym motywem stylistycznym jest duże oświetlenie. Zarówno przednie reflektory, jak i tylne lampy mają pokaźne rozmiary. Uzupełniają je (...)

 • Czy warto skorzystać z usług wywiadowni gospodarczej?

  (...) na dużą skalę, to niełatwy proces, w czasie którego należy zwracać uwagę na szereg czynników. Doskonale zdają sobie z tego sprawę kredytodawcy, którzy przed udzieleniem kredytu (...)

 • Ostoja - Ośrodek Ostoja jest miejscem gdzie prowadzone są, zakrojone na szeroką skalę, badania wykorzystania energii odnawialnych. Odbywają się tutaj liczne szkolenia, seminaria i konferencje.

  Czytaj więcej: Źródła odnawialne


strony : [ 1 ]
 
20
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2864
CHF 3,7781
USD 3,7767
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.