eGospodarka.pl

 • Oszuści i przestępcy skarbowi: szerszy katalog kar

  (...) 11 stycznia 2019 r. Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości zamieściło komunikat o podjętych od początku nowego roku pracach nad zaostrzeniem kar i wzmożeniu działań (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zmianę formy rozwiązania umowy i odprawę, poznaj opinie o TaoTao Słodki sos chili czy przeglądaj oferty pracy z miasta świnoujście.


 • Handel z Chinami idzie nam coraz lepiej

  (...) najważniejszych biznesowych tematów są . Twarde negocjacje prezydenta USA Donalda Trumpa z przewodniczącym Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinpingiem, potrafiły niejednokrotnie zatrząść w (...)

 • Jakie inwestycje mieszkaniowe planują deweloperzy?

  (...) Corp S.A. W najbliższych miesiącach uruchomimy sprzedaż inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Gdańsku. Będą to zarówno kolejne etapy już realizowanych projektów (...)

 • Darowizny na działalność charytatywną kościoła w PIT za 2018 r.

  (...) wynika bezpośrednio z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Zawierają ją ustawy regulujące stosunek Państwa do poszczególnych kościołów, wśród których można wymienić m.in (...)

 • Odliczenie podatku VAT z duplikatu faktury

  (...) Wnioskodawca prowadzi kancelarię notarialną od listopada 2017 r. Jeszcze przed postanowił on kupić lokal użytkowy na cele tej działalności, zawierając stosowną umowę z podmiotem (...)

 • Nowe połączenia lotnicze. Gdzie polecimy latem 2019?

  (...) nowych kierunków lotniczych ze stolicy Małopolski Oficjalne dane przewoźników i wskazują, że najwięcej nowych połączeń lotniczych wystartuje z krakowskich Balic. Ryanair zaoferuje przeloty (...)

 • Nowy Ład Konsumencki, czyli wzmocniona ochrona konsumentów

  (...) Komisja Europejska poinformowała już przed rokiem. Składają się na niego dyrektywa o powództwach przedstawicielskich oraz dyrektywa „Omnibus”. Druga z wymienionych zmienia obowiązujące w (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie II 2019

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Powierzchnie handlowe 2018. Jakie zmiany?

  (...) po raz kolejny wzięła pod lupę sytuację panującą na polskim rynku centrów handlowych. Najnowsza odsłona PRCH Retail Research Forum prezentuje zarówno analizę bieżących trendów, jak i (...)

 • Branża retail lubi chmurę?

  (...) sklasyfikowali firmy menedżerów retail z 9 krajów na: deklarujące się jako innowacyjne oraz pozostałe. 81% respondentów z pierwszej grupy rozpoczęło lub sfinalizowało już proces (...)

 • Upadłości firm II 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Założenie spółki w Wielkiej Brytanii złagodzi skutki twardego brexitu?

  (...) mówić o jakimkolwiek sukcesie, to jedynie odnosząc się do ostatnich głosowań w brytyjskim parlamencie, który wykluczył możliwość bezumownego rozwodu i upoważnił Theresę May do (...)

 • Globalne inwestycje w nieruchomości 2018

  (...) że rekordowy wynik (wspomniane 1,75 bln dolarów) uda się utrzymać także i w tym roku. Inwestorzy nie ustają bowiem w poszukiwaniach nowych możliwości lokowania środków, skupiając swoją (...)

 • Funt zachowuje spokój

  (...) była informacja, że marszałek Izby Gmin zamierza odwołać się do przepisów sprzed ponad 400 lat, by efektywnie zablokować dążenia premier May do poddania po raz trzeci pod głosowanie planu (...)

 • Zakupy spożywcze w sieci, czyli o wyzwaniach ostatniej mili

  (...) dynamika wzrostu globalnego handlu dobrami FMCG sięga 18%. Do 2022 roku wolumen sprzedaży w tym sektorze ma wynieść 400 miliardów dolarów. Najwyższy udział dóbr FMCG w handlu internetowym (...)

 • Kompetencje przyszłości: współpraca, dialog oraz przywództwo

  (...) oraz przywództwo – były tematem zorganizowanej w ramach cyklu Miasteczko Myśli debaty „Inspirator, kreator, zdobywca. Gotowi na przyszłość?” to temat, o którym chętnie się dziś (...)

 • W co inwestować w 2019 roku?

  (...) korzysta właśnie z tzw. „trendów czytelniczych”, czyli wykorzystują to co jest obecnie w modzie. Tak było z kryptowalutami, tak było z kryzysem finansowym (oczywiście post factum) i tak (...)

 • Nowy Citroen C5 Aircross

  (...) postać, warto cofnąć się w czasie. W 1919 roku Andre Citroen przedstawił światu swój pierwszy samochód dopuszczony do produkcji seryjnej - Typ A. Dzięki szerokiej kampanii, w ciągu 2 (...)

 • Nieważna uchwała walnego zgromadzenia działa wstecz

  (...) prawnym. Walne zgromadzenie spółki PGE w czerwcu 2010 r. podjęło uchwałę, na podstawie której część akcjonariuszy została pozbawiona prawa do dywidendy. Akcjonariusze pozbawieni tego prawa (...)

 • Spam i phishing w 2018 r.

  (...) jest to żadnym zaskoczeniem - ciągle bowiem stanowi on jeden z bardziej elastycznych ataków socjotechnicznych. Dzięki możliwości przybierania rozmaitych form, może znajdować zastosowanie w (...)

 • Walaszczyk - Bielsko-Biała - Produkcja szkółkarskiego materiału ozdobnego, dorosłego i "młodzieży". Galeria zdjęć oferowanych roślin. Kolekcja roślin w ogrodzie firmy (zdjecia i opisy).

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ]
 
19
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2940
CHF 3,7828
USD 3,7823
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.