eGospodarka.pl

 • ZPP: opodatkowanie ryczałtem dla wszystkich firm z PIT i CIT

  (...) na kilka możliwych sposobów. Przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi płacą podatek PIT w ramach , , albo karty podatkowej, podczas gdy przedsiębiorcy będący spółkami prawa handlowego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-2A, poznaj opinie o Posti Zielona Ekspresowa z miętą czy przeglądaj oferty pracy z miasta płock.


 • Fiskus o uldze mieszkaniowej: zakup może wyprzedzić sprzedaż mieszkania

  (...) Dnia 31 grudnia 2018 r. wnioskodawczyni za cenę 222 000 zł, które otrzymała w darowiźnie od rodziców w październiku 2016 r. Mieszkanie zostało sprzedane z uwagi na zakup w dniu 14 listopada (...)

 • Więcej czasu na złożenie CIT-a za 2018 rok

  (...) roku małe jednostki mogły składać CIT-y papierowo (wyjątkiem były jedynie te, których księgowością zajmowały się biura rachunkowe). Rozwiązanie to było dostępne dla tych podatników (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe II 2019

  (...) wstępnych danych, w okresie styczeń-luty 2019 r. oddano do użytkowania 32,3 tys. mieszkań, tj. o 7,8% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 19,9 tys. mieszkań (16,7% (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking II 2019

  (...) Lutowa analiza - podobnie jak wszystkie ubiegłoroczne - bierze pod lupę cztery kategorie ubezpieczeń. Ocenie ekspertów podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • Jak Polacy zniosą ewentualne podwyżki cen prądu?

  (...) zużycie zaledwie ¼ całości wytwarzanej w naszym kraju energii elektrycznej, to jednocześnie są znacznie wrażliwsze na niż sektor produkcyjny czy usługowy. Jest to o tyle zrozumiałe, że (...)

 • Brazylia: tak się kończy cud gospodarczy

  (...) występy w Rio De Janeiro. Dla Brazylijczyków powrót do szarej rzeczywistości po karnawałowych szaleństwach może być mniej bolesny niż realia, które nastały po wieloletniej ekonomicznej (...)

 • Cisco: jak kształtuje się cyberbezpieczeństwo 2019?

  (...) zasięgiem przeszło 3000 specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa z 18 krajów świata, wynika, że dziś środowiska cyberbezpieczeństwa składają się z rozwiązań pochodzących od co najmniej 10 (...)

 • Chatboty w HR. Jak wdrożyć AI w rekrutacji i zarządzaniu?

  (...) Gartnera wynika, że rozwiązania z zakresu wdrożyło już 37% firm, a na przestrzeni ostatnich czterech lat rzesza firm wykorzystujących różne narzędzia automatyzacji powiększyła się o (...)

 • Za zadłużenie Polaków odpowiadają największe aglomeracje

  (...) za miniony rok wyraźnie dowodzi, że jest w znacznym stopniu uwarunkowany miejscem zamieszkania. Z analizy BIK wynika, że zadłużenie osób zamieszkujących główne aglomeracje naszego kraju (...)

 • Ile kosztuje projekt domu?

  (...) rokrocznie następuje niespotykany przez pozostałą część roku wzrost liczby nowych budów rozpoczynanych przez inwestorów indywidualnych. W 2018 r. wyniósł on 76%, ale rok wcześniej było to (...)

 • Marketing sensoryczny? Tak, bo liczy się atmosfera w sklepie

  (...) poświęconego stanowi tradycyjnych sieci sprzedaży raportu z 2017 roku, jest Walnut Unlimited - światowa agencja badań rynku, która wyspecjalizowała się w zagadnieniach z zakresu (...)

 • Mieszkania i budynki niemieszkalne w 2018 r.

  (...) 2018 roku oddano do użytkowania 185 170 mieszkań o łącznej 16 708,7 tys. m2 oraz liczbie izb równej 713 552. W porównaniu z poprzednim rokiem odnotowano wzrosty: liczby mieszkań o 6828 (...)

 • 5 mitów o OZE

  (...) istotny element bieżącej UE. Z tego chociażby względu warto rozwiać mity, jakie narosły wokół tego tematu w ostatnich latach. Energia odnawialna jest droższa Odnawialne źródła energii (...)

 • Twardy brexit a polskie sklepy internetowe

  (...) się brexitu z wielu powodów. Oczywistą konsekwencją będzie zmniejszenie sprzedaży na Wyspy. Brytyjczycy, którzy do tej pory kupowali w polskich , po wyjściu ich kraju z szeregów UE (...)

 • 3 kluczowe wyzwania dla banków po PSD2

  (...) Party Provider, TPP) dokumentacji i interfejsów (API) wynika wprost z dyrektywy PSD2 (Payment Services Directive 2), która formalnie obowiązuje w naszym kraju już od 13 stycznia 2018 roku. Przez (...)

 • Smartfon Blaupunkt TX 01

  (...) ma 153,7 mm wysokości, 76,8 mm szerokości i 8,3 mm grubości i jest dostępny w kolorze lawendowym. W zestawie znajduje się etui oraz folia ochronna na ekran. Blaupunkt TX 01 posiada 4 GB (...)

 • Fed bardziej gołębi niż rynek zakładał

  (...) sygnał, że można mówić, że to już kres cyklu zacieśniania polityki. Fed przestaje odstawać od innych banków centralnych, które także przeszły na gołębią stronę. Nic dobrego nie (...)

 • Śladami cyberprzestępcy: 9 etapów cyberataku na firmę

  (...) stanie wdrożyć dopiero wówczas, gdy zyskamy świadomość zagrożeń. Oto zaproponowany przez organizację MITRE schemat przebiegu ataku hakerskiego. Jego kluczowe etapy to: Uzyskanie wstępnego (...)

 • Nowy DS 3 Crossback

  (...) typu modele, bardzo często wybierają "oczami". Design ma więc ogromne znaczenie. W tej dziedzinie francuskie auto jest naprawdę mocne. Bardzo interesująco prezentuje się przód, który zdobią (...)

 • „Help wanted”, czyli zarobki Polaków w Wielkiej Brytanii

  (...) z tematyką wynagrodzeń, dlatego pozwolę sobie na rozpoczęcie rozmowy od tematu zarobków. Czy rzeczywiście głównym celem emigracji Polaków do Londynu są zarobki? Zarobki są jednym z (...)

 • Polska Izba Gospodarcza Importerów Eksporterów i Kooperacji - Organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca firmy polskie i zagraniczne z różnych branż.

  Czytaj więcej: Organizacje


strony : [ 1 ]
 
21
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2870
CHF 3,7849
USD 3,7581
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.