eGospodarka.pl

 • Jak na polskim rynku pracy radzą sobie cudzoziemki?

  (...) można zarzucić braku chłonności, to jednak w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn wyraźnie dostrzegalne są różnice. Ze względu na istniejący popyt oraz barierę, którą stwarza niedostateczna (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na czas wykonania określonej pracy, poznaj opinie o Samsung REB SC4180 czy przeglądaj oferty pracy z miasta wolsztyn.


 • Obojętność i brak feedbacku. Czego nie lubi pokolenie Z?

  (...) świat po 1995 roku, a więc ich świat już od dzieciństwa nasycony był . Nic zatem dziwnego, że w ich przypadku wirtualna przestrzeń w sposób zupełnie naturalny przenika się z (...)

 • Które prognozy trendów IT 2018 okazały się trafne?

  (...) i wycieków danych Zgodnie z przewidywaniami, rok 2018 upłynął pod znakiem cyberbezpieczeństwa. Organizacje, zarówno te mniejsze, jak i prawdziwi giganci, coraz częściej padały ofiarami (...)

 • Nowe technologie w automotive: szanse i zagrożenia

  (...) coraz bardziej, Jeszcze przed dwoma laty wskazywał na nie zaledwie co piąty respondent, rok temu już co trzeci. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można zakładać, że jest to efekt Planu (...)

 • Jak sztuczna inteligencja wypływa na sprzedaż?

  (...) większą zdolność przetwarzania języka. Umożliwi to chatbotom rozwijanie bardziej zaawansowanych cech ludzkich i interakcję z klientami za pomocą naturalnego sposobu porozumiewania się (...)

 • Kaspersky Password Manager w nowej wersji

  (...) teraz przesyłać prawo jazdy, paszport/dokument tożsamości, karty bankowe, pliki dot. polisy ubezpieczeniowej oraz inne rodzaje cennych dokumentów jako pliki JPG lub w innym formacie graficznym (...)

 • Lokum Villa Nova we Wrocławiu

  (...) 3-piętrowych budynków z komórkami lokatorskimi i podziemną , do której zjeżdżać będzie cichobieżna winda. Wszystko to w otoczeniu zielonego dziedzińca z ławkami, placem zabaw i kwitnącą (...)

 • InfoDług: zadłużenie Polaków znowu wzrosło

  (...) powyżej 30 dni, których kwota wynosi minimum 200 złotych. Okazuje się, że u schyłku grudnia minionego roku grono Polaków, którzy nie radzili sobie z terminową spłatą zobowiązań (...)

 • Powierzchnie biurowe w regionach: Kraków i Wrocław ciągle na topie

  (...) na przestrzeni całego minionego roku, osiem głównych rynków regionalnych naszego kraju powiększyło się o 511 000 m kw. nowoczesnej . Najwięcej przybyło jej w Krakowie (155 200 m kw.) oraz we (...)

 • Tymi samochodami będzie można jeździć za 500+

  (...) jesiennymi wyborami parlamentarnymi zostanie rozszerzony i obejmie również pierwsze dziecko. W efekcie tego budżet czteroosobowej rodziny zasili miesięcznie dodatkowe 1000 złotych, a rodzina z (...)

 • Największe festiwale muzyczne 2019: ile to kosztuje?

  (...) Polsce – ile to kosztuje? Aby posłuchać światowej sławy wykonawców, nie musimy przemierzać tysięcy kilometrów. Pierwszy z głośnych festiwali muzycznych odbędzie się bowiem na (...)

 • Urządzenia mobilne - najsłabsze ogniwo cyberochrony

  (...) Na początek trochę statystyk. Straty będące następstwem cyberataków mogą przyprawiać o zawrót głowy. W zestawieniu opracowanym przez Interpol pod względem „dochodowości” (...)

 • Marki zaangażowane w cele społeczne są silniejsze

  (...) która pozwala odróżnić się od innych marek i budować trwałe więzi z konsumentami jest dziś odpowiednio określony cel. Doświadczenie pokazuje, że organizacje, które formułują cele (...)

 • Rynki w minorowych nastrojach

  (...) niepewność oddaje chociażby cofnięcie się rentowności długu USA, w przypadku papierów dziesięcioletnich nawet do 2,60 proc. Przez kilkanaście miesięcy dominujący trend, czyli wzrost (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI II 2019

  (...) badania Gemius/PBI z małymi zmianami na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 10/2019

  (...) dla Wielkiej Brytanii, jak i dla Unii Europejskiej. Z końcem miesiąca przewidziany jest brexit, a jak dotąd nie wiadomo na jakich zasadach to będzie realizowane. Nie wiadomo też, jakie reguły (...)

 • Rynek magazynowy blisko granicy 16 mln mkw.

  (...) w którym aktywność najemców dopisywała. Jak wynika z raportu, ubiegłoroczny wolumen transakcji najmu zdołał osiągnąć 3,98 mln mkw., co względem poprzedniego roku oznacza tylko niewielki (...)

 • Rynek walutowy 04-08.03.19

  (...) połowy października wykres wędrował w zakresie ok. 1,1225 - 1,1515, choć w styczniu notowano mniej więcej 1,1570 w roli maksimum. Obraz był konsolidacyjny i każde kilku-, kilkunastodniowe (...)

 • Zmiany w prawie spółek od 1 marca 2019 r.

  (...) przez członka zarządu spółki, w sytuacji gdyby taka rezygnacja doprowadziła do nieobsadzenia stanowiska członka zarządu w spółce (zarząd jednoosobowy, rezygnacja przez wszystkich członków (...)

 • Peugeot 2008 1.2 Puretech Style

  (...) wcielenie francuskiego auta zadebiutowało w 2013 roku. Trzy lata później przeszło lifting. Od tamtej pory nie uległo żadnym istotnym zmianom, ale jak widać po wynikach sprzedaży, nie były (...)

 • Zarys - Producent szczeciny galanteryjnej i szczotkarskiej oraz żyłki technicznej i gospodarczej.

  Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne


strony : [ 1 ]
 
11
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2983
CHF 3,7902
USD 3,8199
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.