eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Nowa era: jak będzie wyglądał rynek nieruchomości w 2040 r.

  (...) 2040” to próba analizy najbardziej aktualnych obecnie, globalnych trendów biznesowych i społecznych, i stworzenia obrazu przemian, jakie czekają światowe rynki w nadchodzących dwóch (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZZA, poznaj opinie o Ochnik Portfel skórzany model 131 czy przeglądaj oferty pracy z miasta rumia.


 • Fortinet: najbardziej dotkliwe cyberataki IV kw. 2018 r.

  (...) IV kwartału 2018 roku: Złośliwe oprogramowanie kryje się w memach – to cyfrowa wersja znanej techniki, która polega na ukrywaniu wiadomości wewnątrz obrazów. W ten sposób maskowane są (...)

 • Firmy pożyczkowe: nie tak dochodowe i dla stałych klientów

  (...) finansowe i dane przekazane przez posiadające 80-procentowy udział w rynku. - „Nadmierne” zyski sektora pożyczkowego, gdy zajrzy się do sprawozdań finansowych, okazują się mitem (...)

 • Akcyza na prąd 2019 w dół, innych większych zmian brak

  (...) zapłacimy mniej za energię elektryczną? W trzecim kwartale ubiegłego roku do Polski zaczęły docierać mało optymistyczne sygnały na temat nagłych podwyżek cen prądu, które według (...)

 • Jak przez 10 lat zmieniały się koszty budowy mieszkań?

  (...) Polsce, to analitycy nie mają dużego wyboru wśród dostępnych źródeł danych. Jednym z takich źródeł jest Główny Urząd Statystyczny oraz publikowany przez tę instytucję wskaźnik. Jego (...)

 • Sprzedaż mieszkania: ważne udokumentowane rzeczywiste koszty

  (...) W czerwcu 1998 r. wspólnota mieszkaniowa wyraziła zgodę na zmianę przeznaczenia części strychu na oraz na zmiany udziałów, tak aby zbudowane mieszkanie było własnością wnioskodawczyni (...)

 • Zmiany w rozliczaniu samochodów osobowych w 2019 roku

  (...) prywatnego pojazdu w firmie Wykorzystywanie prywatnego pojazdu osobowego w prowadzonej działalności gospodarczej przed 2019 rokiem nakładało na podatników obowiązek prowadzenia dla celów (...)

 • Zaskakująco dobra spłata kredytu

  (...) października 2018 roku zmniejszyła się zarówno grupa respondentów deklarujących nieznaczne problemy z obsługą zobowiązań (z 17% do 15,4%), jak i odsetek tych, którzy sygnalizują „duże (...)

 • Samochody Polaków coraz młodsze

  (...) 000 aut miesięcznie), sprawia, że informacje podawane przez klientów porównywarki Ubea.pl mogą uchodzić za wiarygodne źródło danych o rocznikach aut poruszających się po polskich drogach. (...)

 • Deficyt mieszkaniowy, czyli nie nasz problem?

  (...) gospodarstw domowych już od dawna jest zbliżona „GUS-owskie” szacunki wskazują, że pod koniec 2017 r. w Polsce mieliśmy około 14,4 miliona mieszkań (lokali mieszkalnych oraz domów) (...)

 • Z kryptowaluty skorzystamy niemal wszyscy?

  (...) firmy nabiera tempa. Po ogłoszeniu wprowadzenia do użycia własnych kryptowalut przez i szwajcarski Julius Baer do grona dołączają firmy oferujące aplikacje do wysyłania wiadomości, m.in (...)

 • Niska pensja boli bardziej niż problemy mieszkaniowe

  (...) w Polsce” przygotowanym przez UN Global Compact Network Poland, pojawia się liczba 2,1 miliona brakujących lokali w 2018 roku. W tym samym raporcie można przeczytać, że sytuacja będzie się (...)

 • Prywatne akademiki, czyli nisza w rozkwicie

  (...) w akademiku, tak publicznym, jak i prywatnym, to zadanie wcale nie najłatwiejsze. W 2017 roku 484 domy studenckie zaoferowały 126 tysięcy miejsc noclegowych, co oznacza, że mógł na nie liczyć (...)

 • TLTRO? I co z tego?

  (...) strefy euro od początku roku zbudował przeświadczenie (wśród inwestorów i bankierów centralnych), że plany normalizacji polityki muszą zostać odłożone na bok i trzeba najpierw pomyśleć (...)

 • Niedziele bez handlu powiększają oszczędności Polaków?

  (...) Quality Watch dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor badania* „Wpływ niedziel wolnych od handlu na budżet domowy”, niedziele bez handlu nie pozostały obojętne dla budżetów domowych (...)

 • IKE i IKZE wciąż rosną

  (...) chodzi o tendencję wzrostową, wciąż jednak mówimy o bardzo niewielkiej liczbie Polaków, którzy decydują się na produkty trzeciofilarowe. Liczba 230 tys. osób, które wpłaciły środki na (...)

 • O jakich metrażu mieszkania marzą Polacy?

  (...) duże mieszkania Jak wynika z analizy Metrohouse, w Warszawie przewyższa 60 m kw. Takim lokum zainteresowanych jest aż 27 procent kupujących. Niemal tak samo liczna (26 proc.) okazuje się rzesza (...)

 • Nowe Ogrody: ruszyła sprzedaż 130 nowych mieszkań

  (...) Wprowadzony do sprzedaży V etap to - jak już wspomniano we wstępie, 130 nowych mieszkań, 8 lokali usługowych (dostosowanych również do prowadzenia działalności gastronomicznej), 168 , 24 (...)

 • Przetwarzanie poufnych danych. Analiza wytycznych GIODO

  (...) Osobowych był urzędem państwowym przeznaczonym dla spraw związanym z ochroną danych osobowych, działającym w okresie sierpień 1997 – maj 2018. 25 maja 2018 roku, GIODO został zastąpiony (...)

 • Volkswagen Arteon 2.0 TDI Bi-Turbo DSG 4MOTION R-Line

  (...) Moda na tzw. czterodrzwiowe coupe trwa w najlepsze. I trudno się temu dziwić. Tego typu nadwozia łączą stylistyczną dynamikę z wysokim poziomem praktyczności. Arteon jest liftbackiem, co (...)

 • Ochrona przed spamem - Porady i narzędzia do ochrony poczty przed spamem. Definicje, akty prawne, skrypty do ochrony adresu e-mail na stronie WWW oraz pułapka na harvestery.

  Czytaj więcej: Nadużycia


strony : [ 1 ]
 
7
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3019
CHF 3,7867
USD 3,8038
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.