eGospodarka.pl

 • Zmiany w stawkach VAT w 2019 r.

  (...) jest zakładane wprowadzenie tzw. Wiążącej Informacji Stawkowej, która ma być decyzją wydawaną przez dyrektora izby administracji skarbowej. Ma ona zawierać klasyfikację towarów lub usług (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zwrot kosztów naprawy, poznaj opinie o Landmann Grill kulisty Luxus, nr 0425 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełmno.


 • Podatek dochodowy od budynków: limit wyłączenia z opodatkowania

  (...) Wnioskodawca, , nie należy do Podatkowej Grupy Kapitałowej, ale jest członkiem Grupy X, zajmującej się produkcją leków, suplementów diety i preparatów na rynek apteczny oraz pozaapteczny (...)

 • Styl zarządzania nie ma płci

  (...) gdzie kobiety miałyby silną reprezentację - 84 proc. respondentów badania Hays zadeklarowało, że najwyższe stanowisko w ich firmie piastuje mężczyzna. Nie inaczej, choć w tym przypadku (...)

 • Skrajna prawica wspiera Brexit na Twitterze?

  (...) F-Secure analiza 24 milionów tweetów na temat Brexitu dowodzi dość nienaturalnych działań po obu stronach dyskusji na temat Brexitu. Aktywność ta bardziej zauważalna jest po stronie (...)

 • Sprzeciw wyborców PO wobec Piątki Kaczyńskiego

  (...) o to, czy wzięliby udział w wyborach do polskiego parlamentu, gdyby miały odbyć się w najbliższą niedzielę. Następnie tych, którzy odpowiedzieli „zdecydowanie tak” lub „raczej tak” (...)

 • Jak szybciej otrzymać zwrot podatku z rocznego PIT-a?

  (...) Urzędu Skarbowego pocztą, poddane zostaną wstępnej weryfikacji, która może trwać nawet do trzech miesięcy – tyle czasu ma US na sprawdzenie danych i wypłatę ewentualnego . Odkładając (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w II 2019

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? W czasach, gdy o pracownika jest coraz trudniej, rekruterzy coraz częściej sięgają po metodę direct search, która daje im możliwość (...)

 • Gdzie na narty w przeddzień wiosny?

  (...) ceny noclegów oraz gratisowe skipassy. Ci z nas, którzy mogą wyruszyć na stok w tym okresie najwyraźniej z tego korzystają. Ubiegłoroczne statystyki rezerwacyjne Travelplanet.pl dowodzą, że (...)

 • Trojany bankowe nie próżnują

  (...) zaatakowanych użytkowników stanowiły firmy. Podobny odsetek utrzymywał się przez ostatnie trzy lata. Według ekspertów z Kaspersky Lab przyczyna tego stanu rzeczy jest jasna: podczas gdy ataki (...)

 • Powierzchnie magazynowe odporne na światowe zawirowania

  (...) powierzchni magazynowo-przemysłowej w naszym kraju zdołały przewyższyć 15,9 mln mkw., z czego 2,2 mln mkw. stanowiła wyłącznie ubiegłoroczna podaż. W realizacji znajdują się kolejne 2 mln (...)

 • Mowa nienawiści i hejt w sieci, czyli dzień powszedni nastolatków

  (...) z jego poprzednią edycją z 2010 roku, wyraźne staje się jak dużej ewolucji uległo pojęcie 'bycia online'. Granice pomiędzy światem wirtualnym a rzeczywistym rozmyły się w głównej mierze (...)

 • Ukraińcy w Polsce. Jacy są?

  (...) Lublin, Katowice oraz okręg górnośląski to miejsca, w których obecnie znajdują się największe skupiska obywateli Ukrainy. W stolicy najczęściej spotkamy ich na Pradze i Ursynowie, jak (...)

 • Brexit. Dalej nie wiemy nic

  (...) brexitu ani 29 marca, ani kiedykolwiek. To uspokajająca wiadomość, gdyż pokazuje stanowisko posłów, ale jak to wyraził rzecznik Komisji Europejskiej: „aby odrzucić opcję bezumownego (...)

 • Monitoring pracowników w świetle RODO

  (...) kontroli aktywności pracowników, nie jest niczym nowym. Sama regulacja natomiast, obowiązuje stosunkowo od niedawna, bo od 25 maja 2018 roku. Wprowadzone przepisy, to krok w kierunku dostosowania (...)

 • Rynek reklamy ma za sobą najlepszy rok od 2008 r.

  (...) roku wzrost to najlepszy rezultat, jaki odnotowano od 2008 roku. Najwyższą, roczną dynamikę wzrostu rynek osiągnął w czerwcu, a więc w czasie, gdy na na ekranach królowały rozgrywki w (...)

 • 813 milionów prób cyberataków w pół roku

  (...) drugiej połowie minionego roku ilość prób cyberataków. Taki wynik oznacza aż czterokrotny wzrost względem pierwszych sześciu miesięcy. Przedstawione powyżej informacje zostały pozyskane (...)

 • Powierzchnie biurowe w Łodzi złapały wiatr w żagle

  (...) raportu w pełni poświęconego sytuacji na . Wspólne przedsięwzięcie OPG Property Professionals, Katedry Inwestycji i Nieruchomości UŁ, Studenckiego Koła Naukowego „Real Estate” oraz Biura (...)

 • Lenovo ThinkPad E490

  (...) wytrzymałą obudowę wykonaną z aluminium oraz tworzyw sztucznych (328 x 242 x 19,9 mm) lub w całości z tworzyw sztucznych (329 x 242 x 21,9 mm). Jest odporny na temperaturę, wibracje i (...)

 • Dokumenty kolekcjonerskie źródłem kłopotów?

  (...) kilku internetowych podmiotów wykonujących tzw. dokumenty kolekcjonerskie, w tym m.in. dowody osobiste, prawa jazdy, legitymacje studenckie czy paszporty. Warto tu podkreślić, że ich produkcja i (...)

 • Mercedes-Benz A 200 7G-Tronic

  (...) korzysta z języka stylistycznego, który został wprowadzony przez najnowszego CLS-a. To oznacza charakternie spoglądające reflektory, bardzo szeroki grill z gwiazdą, wyraźne przetłoczenia (...)

 • Episplast S. C. - Producent stolarki okiennej i drzwioej z PVC i aluminium. Łódź.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ]
 
14
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3015
CHF 3,7854
USD 3,8018
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.