eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Motorola Moto G8 Plus już dostępna w ofercie Plusa

  (...) ekran od krawędzi do krawędzi. Dźwięk wydobywa się z dwóch głośników stereo wspieranych technologią Dolby Audio. Smartfon jest wyposażony w system trzech aparatów fotograficznych z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja INF-B, poznaj opinie o Tracer Tekeda TRK-164 PS/2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta nysa.


 • Skanska uruchamia sprzedaż osiedla Holm House 3

  (...) budynki o zróżnicowanych bryłach (9 i 12 kondygnacji), a w nich - jak już wspomniano we wstępie - 232 mieszkania o wysokości 2,7 m i dużych przeszkleniach. Do każdego z nich należeć będzie (...)

 • Tworzywa sztuczne groźniejsze niż zmiany klimatu?

  (...) 70 proc. konsumentów z Europy uważa odpady z tworzyw sztucznych za jedno z pięciu najważniejszych wyzwań środowiskowych całego świata. Problem ten najczęściej wskazują Niemcy (75 proc (...)

 • Panattoni Europe buduje kolejny park logistyczny w Warszawie

  (...) III składać będzie się z dwóch nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni 25 000 m kw., podzielonej na moduły o minialnej wielkości 1200 m kw. Możliwość elastycznego zarządzania (...)

 • Najem 5 mieszkań może być opodatkowany ryczałtem ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca pracuje w Norwegii. Zamierza jednak wrócić do Polski. W Norwegii zainteresowany , a z otrzymanych pieniędzy kupił w Polsce 5 mieszkań, które wynajmuje. jest wykonywany w celach (...)

 • Podatek od nieruchomości w 2020 roku

  (...) podatek od nieruchomości? Opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości podlegają następujące nieruchomości lub obiekty budowlane: grunty; budynki lub ich części; budowle lub ich części (...)

 • Co sprawdzić, kupując lampę?

  (...) sklepy, markety i hurtownie, zlokalizowane w 10 województwach. Inspektorzy zapukali łącznie do 54 przedsiębiorców i zakwestionowali niemal co drugi (91) ze zbadanych produktów, co oznacza, że (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 43/2019

  (...) w sprawach niemieckiej gospodarki. Przyczyną jest nie najlepszy jej stan. W swoim ostatnim raporcie niemiecki bank centralny jasno wskazuje kierunki działań, na które zdaniem jego ekspertów (...)

 • Centra handlowe hamują. Co teraz?

  (...) potencjałem Jak podaje CBRE, przeciętne w 8 naszego kraju (Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Szczecin, Kraków, Górny Śląsk) sięgnęło 522 mkw. na 1 tys. mieszkańców (...)

 • Jest Halloween, a brexitu jak nie było, tak nie ma

  (...) brexit Według pierwotnych założeń, Wielka Brytania miała opuścić szeregi Unii Europejskiej 12 kwietnia br. To się jednak nie udało, a kolejną wyznaczoną datą był 31 października, a (...)

 • Pomyślę o tym jutro, czyli oszczędzanie na emeryturę po polsku

  (...) spraw we własne ręce i poważne potraktowanie kwestii emerytalnych staje się koniecznością. Zresztą kraje, w których obserwuje się starzenie się społeczeństw, już od lat apelują o (...)

 • Jakie dokumenty musi mieć kierowca ciężarówki?

  (...) Nie jest żadnym zaskoczeniem, że realizowanie przewozów na trasach międzynarodowych jest dla nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku tras krajowych. I mowa tu zarówno o zwykłym (...)

 • Szkodliwe oprogramowanie. Od wirusa Cascade do dzisiaj

  (...) okresem, który zaowocował największym wysypem w całej historii funkcjonowania firmy Kaspersky - wykryto wówczas aż 1 109 940 412 ataków przeprowadzonych z użyciem programów adware. 8 400 - (...)

 • Zakup mieszkania poniżej 5 tys.zł/mkw.? Rzadkość nie tylko w Warszawie

  (...) metrowe Z raportu opracowanego przez Metrohouse i Gold Finance wynika, że w III kwartale br. nabywcy mieszkań w Warszawie decydowali się przede wszystkim (38% wszystkich transakcji) na niewielkie (...)

 • Fed ściął stopy procentowe

  (...) stopy procentowe o 25 do 1,50-1,75 proc. Przekaz z komunikatu wybrzmiał nieco jastrzębio, gdyż bank odszedł od czynnej gotowości do obrony ożywienia gospodarczego, a w zamian stwierdził, że (...)

 • Home office to nie są same plusy

  (...) zrealizowanego przez Kantar TNS wynika, że kojarzy się Polakom pozytywnie - aż 95 proc. osób, którym zdarzyło się pracować w takim systemie, jest zadowolonych z wyniesionych z tego (...)

 • 5 kroków w kierunku wydajniejszego spotkania biznesowego

  (...) do żadnych konstruktywnych wniosków, natychmiast pojawia się pytanie o to, po co w ogóle zostało zorganizowane. W literaturze zarządzania znajdziemy wiele powodów, dla których tego rodzaju (...)

 • Sklep internetowy: przechowywanie i przetwarzanie danych

  (...) Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej zwane jako RODO) w istotny sposób zmieniło sposób dotyczących osób fizycznych. Dane osobowe, które znajdują się w (...)

 • To już czas na wymianę opon

  (...) się coraz większą liczbą pojazdów, które są znacznie szybsze i cięższe niż ich poprzednicy sprzed dwudziestu czy trzydziestu lat. To wszystko sprawia, że margines bezpieczeństwa każdego (...)

 • Odrębne postępowanie gospodarcze - nowelizacja KPC

  (...) obecne w polskim prawie i obowiązywało do 2012 roku. Warto podkreślić, że w obecnej nowej formie zasady nie będą miały zastosowania, jeśli strona procesu, która jest osobą fizyczną lub (...)

 • Pro-dent - W ofercie sprzęt i materiały medyczne.

  Czytaj więcej: Zdrowie


strony : [ 1 ]
 
31
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2617
CHF 3,8681
USD 3,8174
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.