eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Najbardziej inteligentne przedsiębiorstwa bazują na IoT

  (...) jakim etapie znajdują się firmy, które pretendują do miana . Jego autorzy analizują, jak badanym firmom udaje się łączyć rzeczywistość ze światem cyfrowym, aby zwiększyć widoczność (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z61, poznaj opinie o Dawtona Kapusta czerwona z jabłkiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta zabrze.


 • Jakiego biura pragną pracownicy?

  (...) tego roku raportu What Workers Want („Czego pragną pracownicy?”). Na potrzeby opracowania dokonano analizy potrzeb formułowanych przez zatrudnionych w związku z ich miejscem pracy. Badaniem (...)

 • Praca za granicą - doświadczenie cenione przez pracodawców

  (...) jest rekordowo niskie, a zapotrzebowanie na pracowników wciąż bardzo wysokie. Warunki sprzyjają osobom poszukującym pracy, także tym, które zdecydują się na powrót z emigracji. Jeśli (...)

 • Odstąpienie od umowy najmu poza kosztami podatkowymi

  (...) opodatkowaniu tym podatkiem podlega m.in. odpłatna dostawa towarów i odpłatne świadczenie usług na terytorium kraju. W myśl art. 8 ust.1 pkt 2 ustawy o VAT przez odpłatne świadczenie usług (...)

 • Dobrowolna wymiana kasy fiskalnej na online z ulgą na zakup?

  (...) Wnioskodawca w prowadzonej działalności gospodarczej od maja 2011 r. korzysta z . Przy ich zakupie skorzystał z ulgi. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wnioskodawca został (...)

 • REIT-y szansą na wyższe emerytury?

  (...) na świecie z powodzeniem już ponad 50 lat i stanowi doskonały sposób inwestowania, w tym m.in. na , również dla inwestorów z mniej zasobnymi portfelami” – podkreśla Jakub Pacholec (...)

 • Urządzenia Internetu Rzeczy pod ostrzałem

  (...) coraz częściej. I nie ma w tym nic zaskakującego skoro kupujemy je już na potęgę, niekoniecznie zastanawiając się nad koniecznością ich zabezpieczenia. Tym samym routery czy kamery (...)

 • Firmy technologiczne powinny walczyć o zaufanie

  (...) skazał na śmierć – śpiewali w 1812 r. uzbrojeni po zęby luddyści, wdzierając się do fabryk i niszcząc maszyny, które „podstępem” odbierały im i ich rodzinom chleb. Jako że (...)

 • Monitor Philips 346B1C

  (...) w formacie 21:9 i rozdzielczości UltraWide QHD (3440 x 1440 px). Monitor wyróżnia się także odświeżaniem na poziomie 100 Hz, pokryciem palety Adobe RGB w 90% oraz parametrem Delta E < 2 (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy we wrześniu 2019?

  (...) średniego kosztu oferowanych online polis OC. W sierpniu, podobnie zresztą jak w lipcu, jego poziom sięgnął 90, co oznaczało, że przeciętna składka OC była o 10% tańsza niż w styczniu (...)

 • Hotelarstwo z zadłużeniem na 1 mld zł

  (...) InfoMonitor i BIK ujętych jest 889 firm hotelarskich. Ich łączne zobowiązania z tytułu przeterminowanych powyżej 30 dni zobowiązań na kwotę minimum 500 zł sięgają już 987 mln zł (...)

 • Masz Samsunga Galaxy S10? Uważaj na folię ochronną

  (...) odcisku palca, stało się niemal standardem. Stosowane jest na szeroką skalę również w tak podstawowych usługach jak bankowość internetowa. W tę technologię wyposażono również (...)

 • 7 globalnych trendów, które wpłyną na przyszłość płatności

  (...) trendy dość wyraźnie zaznaczają swoją obecność również na rodzimym rynku bankowym, który w wyjątkowo szybkim tempie czerpie z oraz adaptuje innowacyjne rozwiązania. 1. Niewidzialne (...)

 • Rekordowe zainteresowanie mieszkaniami w Łodzi

  (...) stanowiący podsumowanie sytuacji panującej na łódzkim rynku pierwotnym. Na potrzeby wspólnego raportu OPG Property Professionals, Katedry Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Łódzkiego (...)

 • Nie masz terminala? Szykuj się na utratę 60% klientów

  (...) Nie jest zatem zaskoczeniem, że Polacy szybko przyzwyczaili się, iż noszenie gotówki na zakupy nie jest konieczne, bo można za nie zapłacić kartą lub telefonem. Jak dowodzi badanie Santander (...)

 • Wyzwania cyberbezpieczeństwa - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

  (...) raz kolejny pokazuje, że zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego to dla polskich firm spore wyzwanie. Tak uważa blisko 80% zarządzających i jeszcze większy odsetek dyrektorów IT. Gdy jednak (...)

 • Na korzyści z inteligentnej automatyzacji należy (i warto) poczekać

  (...) w maju br. Objęło ono swoim zasięgiem 523 menedżerów największych przedsiębiorstw, reprezentujących 26 krajów, w tym również Polskę. Łączne obroty badanych firm to 2,7 biliona dolarów (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IX i III kw. 2019

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Na cyfrowym rozwoju skorzysta ASO. Aftermarket w tyle

  (...) wręcz w błyskawicznym tempie. Prognozy zakładają, że do 2025 roku aż 70% pojazdów będzie miało , co oznacza m.in. możliwość wymiany danych pomiędzy pojazdem a innym urządzeniem (...)

 • Smartfony OPPO Reno2

  (...) i przyjemnymi w dotyku kształtami. Reno2 wyposażony został w wyświetlacz E3 AMOLED o przekątnej 6,5”, który wypełnia 93% przedniej powierzchni smartfona. Wykonany został z wytrzymałego (...)

 • EUR/USD podchodzi pod 1,11

  (...) szanse na uzgodnienie warunków brexitu wyraźnie wzrosły, tylko po to, by w międzyczasie ponownie zostało zasiane ziarno zwątpienia. Choć po wielogodzinnych rozmowach w środę porozumienie nie (...)

 • Do centrum handlowego po rozrywkę i dla sportu

  (...) poziomu zamożności społeczeństwa jest zwiększenie wydatków na rozrywkę i rekreację. Towarzyszą temu rosnące oczekiwania wobec oferty rozrywkowej w centrach handlowych. Konsumenci poszukują (...)

 • Wdrożenie PPK w dużej firmie - case study

  (...) Mowa tu o ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, na mocy której od 1 lipca br. pracodawcy rozpoczęli w ramach swoich organizacji. W pierwszej kolejności (...)

 • Egzekucja z wynagrodzenia za pracę

  (...) Komornik dokonując zajęcia kieruje dwa pisma, jedno do dłużnika, jedno do pracodawcy. W piśmie do dłużnika komornik wskazuje, że nie wolno mu odbierać wynagrodzenia poza częścią wolną od (...)

 • Obywatele walczą z państwem o czyste powietrze. Czy to dopiero początek?

  (...) Sąd Okręgowy orzekł w sprawie niedostatecznego działania państwa w walce z zanieczyszczeniem powietrza. Sąd przyznał łącznie 35 tys. zł zadośćuczynień na cele charytatywne w sprawie, w (...)

 • Faktura by Marcio - Darmowy program do tworzenia faktur

  Czytaj więcej: Finansowo-księgowe


strony : [ 1 ]
 
17
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2849
CHF 3,8902
USD 3,8638
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.