eGospodarka.pl

 • Odroczony termin płatności narzędziem walki o rynkowy byt?

  (...) Barometru Praktyk Płatniczych wskazuje, że w relacjach B2B kredyty kupieckie stały się narzędziem wspierającym zarówno popyt wewnętrzny, jak i konkurencyjność. Przebadani dostawcy z Europy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura bez VAT, poznaj opinie o Elita Wizytownik 51 335 czy przeglądaj oferty pracy z miasta tarnów.


 • Zobacz, jak zmieniła się Opera na Androida

  (...) aplikacji, które wprowadziły ciemny motyw. Zrobiliśmy to przed iOSem czy Androidem. Teraz przygotowujemy naszą przeglądarkę na rok 2020 – powiedział Stefan Stjernelund, Product Manager (...)

 • Osiedle Idea w Radomiu jeszcze większe

  (...) etap nazwany Alfa, w ramach którego powstanie trzypiętrowy budynek, a w nim 51 mieszkań o powierzchniach od 30 do 78 m2. Jak zapewnia deweloper, inwestycja ma łączyć kameralny charakter z (...)

 • Szkolenie dla sołtysa nie jest jego przychodem

  (...) Sołtysi gminy, pełniąc funkcję publiczną i realizując zadania z tytułu pełnienia funkcji sołtysa, zamierzają uczestniczyć w szkoleniach związanych z działalnością samorządu gminnego i (...)

 • Zmiany w ewidencjonowaniu sprzedaży na kasach fiskalnych

  (...) Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz.U. z 2019 r. poz. 816), ustawodawca doprecyzował, że podatnik co do zasady ma obowiązek wystawienia i wydania , bez (...)

 • Jak funkcjonuje Polska Strefa Inwestycji? Pierwsze podsumowania

  (...) w życie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji upłynął już ponad rok. Głównym celem i założeniem nowej regulacji było objęcie wszystkich obszarów przeznaczonych na działalność (...)

 • OC: oto "najtańsze" miasta wojewódzkie III kw. 2019

  (...) się Opole Zanim przejdziemy do przedstawienia wyników analizy cen OC w miastach wojewódzkich, wyjaśnijmy, że najświeższe opracowanie Ubea.pl, podobnie zresztą jak poprzednie, opiera się na (...)

 • Praca w IT: liczą się nie tylko zarobki

  (...) coraz chcą na kontrakt Sposobów nawiązywania współpracy ze specjalistami w zakresie IT jest wiele. Może to być umowa o pracę, ale również praca tymczasowa czy . I to właśnie ta ostatnia (...)

 • KRACK kradnie dane z Kindle 8 i asystenta Amazon Echo

  (...) swoich użytkowników, a wraz z nimi głosowi asystenci, w tym właśnie Amazon Echo czy Google Home, którzy pomagają mieszkańcom zapoznać się z prognozą pogody, ustawić temperaturę w (...)

 • Koniunktura przemysłowa X 2019

  (...) GUS dla Polski (SI) w październiku 2019 r. Składowa dla przetwórstwa przemysłowego kształtuje się na poziomie wyższym od notowanego we wrześniu br., dotycząca usług – na niższym (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IX 2019

  (...) wstępnych danych, w okresie styczeń-wrzesień 2019 r. oddano do użytkowania 145,6 tys. mieszkań, tj. o 12,2% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 90,8 tys. mieszkań (...)

 • BIK: firmy pożyczkowe we IX 2019

  (...) początku roku, to okaże się, że ilość pożyczek udzielonych na przestrzeni trzech kwartałów była o 0,5% wyższa od zanotowanej w analogicznym okresie poprzedniego roku. Ich wartość spadła (...)

 • Czy rzetelność przedsiębiorcy zależy od branży?

  (...) rozumie jako przede wszystkim terminowe opłacanie rachunków, faktur i innych zobowiązań. Jednocześnie większość respondentów (65%) wskazuje, że ryzykowna we współpracy może być każda (...)

 • Kradzież danych osobowych, wyłudzenie kredytu i co dalej?

  (...) pani Anna, której ktoś ukradł dane osobowe, a następnie posłużył się nimi i zaciągnął z sukcesem kredyt konsumencki. Gdy okazało się, że raty nie są spłacane terminowo, kredytodawca (...)

 • Czego wyrok TSUE nie oznacza dla frankowiczów?

  (...) że każdy, kto kiedykolwiek zaciągnął kredyt „frankowy”, może ubiegać się od banku o jakieś świadczenia. Zbiorcze określenie „kredyty frankowe” oznacza bowiem w rzeczywistości (...)

 • Rynki czekają na impuls

  (...) w temacie brexitu. Spiker Izby Gmin John Bercow zgodnie z przewidywaniami nie zezwolił na ponowne głosowanie nad projektem porozumieniem brexitu. Parlament zapoznał się jedynie z ustawą (...)

 • Osiedle Brawo. Inpro znowu działa w Pruszczu Gdańskim

  (...) architektura i design, którą podkreślać ma wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. Wśród udogodnień dla mieszkańców znalazły się m.in. sala fitness, zewnętrzna (...)

 • 5 sposobów na rozpoznanie fałszywych smsów

  (...) rodzaju hasła co jakiś czas pojawiają się na łamach portali internetowych, siejąc przy tym niemałą panikę wśród użytkowników. Autorzy takich ostrzeżeń sugerują przeważnie, że z (...)

 • Prawo pierwokupu. Co warto o nim wiedzieć?

  (...) "Nasi klienci często mówią nam o swoich problemach ze . Najczęstszym ograniczeniem, z którym w tym zakresie się spotykają jest prawo pierwokupu." - mówi Robert Tomaszewski – Prezes Zarządu (...)

 • Wydłużenie terminu zapłaty: zgoda obu przedsiębiorców też musi być uzasadniona

  (...) 353¹ zasadą swobody umów strony mogą kształtować łączący je stosunek prawny, w tym uzgodnienia co do terminów zapłaty, wedle swojego uznania. W tym zakresie Ustawa z dnia 8 marca 2013 r (...)

 • Nowe inwestycje deweloperskie w Krakowie

  (...) przy małej dostępności działek budowlanych. Deweloperzy, cały czas, szukają nowych gruntów pod budowę kolejnych inwestycji. Okazuje się, że każdy “wolny” kawałek ziemi zostaje (...)

 • Orbital - Obsługa przedsiębiorstw i samorządów w zakresie ochrony środowiska. Pomiary hałasu. Gdynia.

  Czytaj więcej: Doradztwo, projektowanie i badania


strony : [ 1 ]
 
22
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2792
CHF 3,8851
USD 3,8408
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.