eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Góry bezpieczniejsze i tańsze z ubezpieczeniem turystycznym

  (...) pokazują, że w minionym roku ratownicy musieli podjąć w Tatrach 653 interwencji, 209 razy używając do tego śmigłowca. Powodem wypadków najczęściej okazywał się brak odpowiedniego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o ponowne przeliczenie wynagrodzenia za czas choroby, poznaj opinie o Madej & Wróbel Szynka z ziołami czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn.


 • Rynek biurowy w Krakowie - regionalna potęga

  (...) Herz, do końca bieżącego roku planowane jest ukończenie kolejnych 110 tys. mkw. powierzchni biurowej. W I półroczu bieżącego roku rynek powiększył się z kolei o 100 tys. mkw., których (...)

 • Wymiana opon: czy twój serwis ma ceryfikat oponiarski?

  (...) skalę całej Europy projekt, będący wspólnym przedsięwzięciem głównych producentów ogumienia, sieci serwisowych oraz ekspertów z branży. Jego realizację powierzono niezależnej firmie (...)

 • Kto kupuje i sprzedaje na wtórnym rynku nieruchomości?

  (...) roku Barometru Metrohouse i Gold Finance wynika, że najbardziej aktywną na grupą nabywców są osoby pomiędzy 30. a 40. rokiem życia, którzy stanowią 35 proc. ogółu kupujących. Na (...)

 • Inwestorzy powinni postawić na dynamikę i elastyczność

  (...) skupią się na takich kwestiach jak: recesja - oddzielenie faktów od lęków, konsekwencje dla polityki pieniężnej, wiodąca rola ryzyka geopolitycznego oraz potencjalne wstrząsy. Globalne (...)

 • Montaż klimatyzacji z ulgą mieszkaniową?

  (...) W 2017 r. wnioskodawca nabytych w spadku po ojcu zmarłym w 2016 r. Część uzyskanych ze sprzedaży środków chciałby przeznaczyć na zakup i montaż instalacji klimatyzacyjnej, pełniącej (...)

 • Sprzedaż złomu w ramach podzielonej płatności

  (...) od firm oraz osób fizycznych, a następnie sprzedaje go stosując do tych transakcji odwrotne obciążenie. Kupując złom od firm również rozlicza te transakcje w ramach odwrotnego obciążenia (...)

 • Domy seniora na uwadze inwestorów

  (...) odnotowane na rynku odpowiadają w głównej mierze dwie duże transakcje, które doczekały się finalizacji na rynku brytyjskim. Chodzi tu o kupno typu forward purchase obiektu Royal Warwick (...)

 • Ceny w kasie Biedronki inne niż na półce. Sprawie przygląda się UOKiK

  (...) z całego kraju na temat nieprawidłowości przy podawaniu cen w sklepach sieci Biedronka. Zgłaszali je zarówno konsumenci, jak i wojewódzkie inspektoraty . Nie może być tak, że klient widzi (...)

 • Technology Fast 50. Oto najlepsze spółki 2019

  (...) znalazło się 11 firm reprezentujących nasz kraj. Jedna z nich pojawiła się również w zestawieniu „Wielka Piątka”, a siedem znalazło dla siebie miejsce w kategorii „Wschodzące (...)

 • Jesienno-zimowe obowiązki zarządcy nieruchomości

  (...) stopniu determinują pory roku. W zależności od kalendarza mamy inne powinności. Oczywiście są również prace stałe, które głównie dotyczą wnętrza budynku. Jednak to co robimy wokół (...)

 • Bezpieczeństwo finansowe: czego boją się mikrofirmy?

  (...) Bezpieczeństwa Finansowego[1]. Cykliczne badanie, zlecone instytutowi agencji badawczej SW Research przez Nest Bank, zrealizowano w sierpniu i wrześniu bieżącego roku. Jego autorzy przyjrzeli (...)

 • Produkcja w Polsce IX 2019

  (...) sprzedana przemysłu była wyższa o 5,6% , kiedy notowano wzrost o 2,7%, natomiast w porównaniu z sierpniem br. wzrosła o 10,7%. W okresie styczeń –wrzesień br. produkcja sprzedana przemysłu (...)

 • Renta rodzinna - wcale nie taka niska

  (...) małżonków lub rodziców zmarłego. Warunkiem niezbędnym do jej otrzymania jest to, by osoba zmarła miała w chwili śmierci ustalone lub renty z tytułu niezdolności do pracy lub też (...)

 • Wyniki finansowe SKOK-ów 2018

  (...) oszczędnościowo-kredytowych Najświeższe badanie GUS objęło 30 spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, które prowadziły działalność operacyjną u schyłku minionego roku (w tym (...)

 • Polacy i prezenty urodzinowe

  (...) z badania, uszczęśliwianie innych to bez wątpienia coś, w czym się lubujemy. Aż 60% Polaków przyznaje, że prezenty urodzinowe woli wręczać niż otrzymywać. Okazuje się również, że (...)

 • Rajd funta odroczony

  (...) wywalczył w Brukseli swoją wersję porozumienia w sprawie brexitu, ale ryzyko chaotycznego wyjścia z UE nie zostało całkowicie zniwelowane. Jutro brytyjski parlament będzie głosował nad (...)

 • 5 pytań rekrutacyjnych, na które nie musisz odpowiadać

  (...) zespole zarządzanym przez kobietę czy przez mężczyznę? Zakaz jest w polskim porządku prawnym jasno sformułowany. Z tego też względu o zatrudnieniu kandydata nie powinna przesądzać ani (...)

 • Pośrednictwo finansowe nie może odetchnąć

  (...) się 2017 rok, który zaowocował dość znaczącymi zmianami w sposobie funkcjonowania pośredników. Okazuje się jednak, że i bieżące 12 miesięcy nie należy do najłatwiejszych. Bieżąca (...)

 • Czy polski transport może liczyć na inwestycje zagraniczne?

  (...) niepewność związana m.in. z Brexitem i coraz bardziej dostrzegalnym spowolnieniem gospodarczym, to jednak - jak wynika z ostatniego raportu Europe Attractivenes Survey 2019 autorstwa Ernst & Young (...)

 • Budżet domowy Polaka, czyli oszczędzanie przez okrągły rok

  (...) Polaka nadwyrężany jest niemal przez cały rok. Wiosna oznacza przede wszystkim wydatki związane z , ale to również okres, w którym zaczynamy już myśleć o wakacjach, majówce (...)

 • PPHU Kotłospaw - Producent kotłów centralnego ogrzewania. Informacje o firmie, oferta handlowa, parametry techniczne wyrobów, galeria, certyfikaty, dane kontaktowe i mapa dojazdu. Pleszew.

  Czytaj więcej: Grzejnictwo


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2844
CHF 3,8969
USD 3,8503
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.