eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Warszawa: nowe apartamenty inwestycyjne i mieszkania od Murapolu

  (...) inwestorzy znajdą 1-,2- lub 3-pokojowe apartamenty inwestycyjne o powierzchniach od 25 do 50 mkw. Lokale położone na wyższych kondygnacjach będą miały balkony, a te na parterach - przydomowe (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-CAN 3, poznaj opinie o SuperFish Szprot w sosie pomidorowym EO czy przeglądaj oferty pracy z miasta sanok.


 • Stalkerware zyskuje popularność

  (...) stalkerware, jest wtargnięcie w sferę prywatną użytkowników i polowanie na ich wiadomości, zdjęcia, dane geolokalizacyjne, profile w mediach społecznościowych czy nagrania z kamery (niekiedy (...)

 • Małe i średnie przedsiębiorstwa niegotowe na PPK?

  (...) z początkiem nadchodzącego roku zostaną zobowiązane do utworzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, wskazuje, że posiada już pewną , ale chętnie by ją jeszcze pogłębiła. Co trzeci z (...)

 • 18 polskich biur, w których aż chce się pracować! To laureaci konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019

  (...) biurowe jest prosty. Biuro musi wychodzić naprzeciw potrzebom użytkowników. Dziś praca jest dużo bardziej dynamiczna niż kilka lat temu – narady projektowe, spotkania z klientem czy (...)

 • Transport zwierząt samolotem. Co warto wiedzieć?

  (...) zweryfikować, czy dana linia lotnicza w ogóle dopuszcza możliwość transportu zwierząt. Takich informacji należy poszukiwać na stronie internetowej lub też kontaktując się z biurem obsługi (...)

 • Przyszłość transportu lekkiego. Elektromobilność i co jeszcze?

  (...) rękawie? O sukcesie w dużej mierze przesądza kompaktowość i dynamika używanych w nim pojazdów. "Dostawczaki" przemieszczają się bowiem dużo sprawniej i szybciej niż (...)

 • Odstąpienie od umowy najmu niekiedy poza kosztami podatkowymi

  (...) opodatkowaniu tym podatkiem podlega m.in. odpłatna dostawa towarów i odpłatne świadczenie usług na terytorium kraju. W myśl art. 8 ust.1 pkt 2 ustawy o VAT przez odpłatne świadczenie usług (...)

 • Majątek wspólny może darować jeden z małżonków

  (...) Wnioskodawca otrzymał od rodziców w w wysokości 20.000 zł, w postaci dwóch przelewów bankowych – z jednego wspólnego konta rodziców. Przelewy nastąpiły na zainteresowanego. Pierwszy (...)

 • Ruszają wypłaty 500 plus dla niepełnosprawnych

  (...) z terenu Dolnego Śląska napłynąć może 66 121 wniosków o dla niepełnosprawnych. - Od 1 października Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął rozpatrywanie wniosków o tzw. dodatek 500 (...)

 • 92% firm z minimalną wersją PPK

  (...) PPK zaczęła obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku. 1 lipca na wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych musiały być gotowe firmy zatrudniające powyżej 250 pracowników. Przez kolejne 1,5 (...)

 • 10 pytań o (nie tylko) rezygnację z PPK

  (...) systemu emerytalnego nie jest nowy. Z raportu opublikowanego przez Komisję Europejską w kwietniu 2018 r. wynika, że czas przebywania znacząco się wydłuży. W 2056 r. przewidywany średni okres (...)

 • Płaca minimalna i 500 plus a wiedza ekonomiczna Polaków

  (...) najbardziej prawdopodobnych zachowań przedsiębiorców, którzy staną oko w oko z koniecznością skokowego poniesienia swoich pracowników. W opinii badanych scenariuszem, który w takiej (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w III kw. 2019 r.

  (...) największą transakcją analizowanego okresu okazał się zakup przez chińskiego producenta medykamentów Yifan Pharmaceutical 31,65% akcji w polskiej spółce biotechnologicznej – Bioton S.A (...)

 • Kraków stolicą pracy coworkingowej

  (...) biura elastyczne w Krakowie to aż 23,4 tys. mkw., czyli ok. 3,9 tys. stanowisk pracy. Drugie miejsce zajmuje Wrocław, z 16,9 tys. mkw., a trzecie Katowice, niemal ex aequo z Trójmiastem – mają (...)

 • To już moda na leasing wózków widłowych?

  (...) w dużym stopniu jest uzależnione od kondycji najważniejszych sektorów polskiej gospodarki. Dzieje się tak, ponieważ tego rodzaju sprzęt jest nabywany przez naprawdę rożne podmioty takie jak (...)

 • Dziś raport z rynku pracy USA

  (...) wyraźnie pokazały, że gospodarka USA nie jest zieloną wyspą i dosięga ją globalne spowolnienie. Jakkolwiek spadek wskaźnika dla przemysłu można tłumaczyć konsekwencjami zaostrzenia wojny (...)

 • Inwestycja w bezpieczeństwo danych. To się opłaca

  (...) scenariuszem życia przedsiębiorstw, a wynikające z nich straty mogą przyprawiać o zawrót głowy. W tym roku ich koszt osiągnął 1,41 miliona dolarów. Dla porównania, jeszcze w minionym roku (...)

 • Eksport do Niemiec. W UE mamy 4. miejsce

  (...) handlowym już od początku lat 90. minionego wieku. Ze statystyk prowadzonych przez GUS wynika, że w minionym roku eksport za Odrę stanowił 28,2 proc. całości wysyłki naszych towarów, a (...)

 • Monitor EIZO FORIS NOVA

  (...) aluminiowego odlewu i utrzymany jest w szaro-grafitowej kolorystyce. FORIS NOVA ma panel OLED (organic light-emitting diodes) o przekątnej 21.6”, który umożliwia precyzyjne sterowanie (...)

 • Przygotuj auto na jesień

  (...) że do największej ilości dochodzi w czasie pochmurnych i deszczowych dni. I nie jest to właściwie żadnym zaskoczeniem - złe warunki pogodowe nie tylko zmniejszają widoczność i zdolność (...)

 • Nadmorskie Tarasy: 88 nowych mieszkań w Gdyni

  (...) o kolejne 88 mieszkań, usytuowanych we wprowadzonym właśnie do sprzedaży budynku w kształcie podkowy. Są to zarówno kompaktowe kawalerki o powierzchni 29 mkw., jak i znacznie przestronniejsze (...)

 • Wakacje w Polsce - moda z Korei?

  (...) coraz popularniejsze Dane zebrane przez KAYAK.pl są zbieżne z informacjami publikowanymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki - rzesza zagranicznych turystów odwiedzających nasz kraj jest coraz (...)

 • Kosztowne zmiany w prawie pracy

  (...) pracodawcy Jedna ze zmian w odnosi się do zapisów regulujących kwestie związane ze . Dotychczas obowiązek jego wystawienia spoczywał na pracodawcy od - najwcześniej - następnego dnia po (...)

 • Ile kosztują lokale usługowe na terenie nowych osiedli?

  (...) S.A. Lokale usługowe posiadamy, zarówno w projektach zlokalizowanych w centrach miast, jak na przykład Bastion Wałowa w Gdańsku czy Osiedle Kamienna 145 we Wrocławiu. Oferujemy je również w (...)

 • Agencja Events Queen - Głównym profilem działalności firmy jest wynajem profesjonalnych hostess, hostów, animatorek, modelek na różnego rodzaju eventy, bankiety, konferencje, promocje, targi.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
4
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3311
CHF 3,9588
USD 3,9469
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.