eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Gdzie najszybszy internet mobilny we IX 2019?

  (...) w oparciu o 174143 pomiarów dokonanych przez użytkowników aplikacji mobilnej RFBenchmark we wrześniu 2019. To już czwarty raz w historii badania, gdy liczba testów przekroczyła 100 tysięcy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w sprawie nawiązania stosunku pracy, poznaj opinie o Panasonic DMC-FS3 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żory.


 • Kadłubka 2 - nowe mieszkania w Poznaniu

  (...) za sprawą takich realizacji jak powstała na terenie Grunwaldu Willa Racławicka, Sikorskiego 8 – odrestaurowana kamienica na Wildzie oraz Pałacowa 2 – wielorodzinny budynek wzniesiony w (...)

 • Prawa autorskie: ochrona coraz większa

  (...) stanie faktycznym sprawy, jaka zawisła przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, uczennica niemieckiego gimnazjum zamieściła w szkolnym referacie zdjęcie miasta Kordoby, który to referat został (...)

 • Brak rachunku bankowego i zapłata gotówką to nie fikcyjna transakcja

  (...) jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej lub osoba fizyczna wystawi fakturę, w której wykaże kwotę podatku, jest obowiązana do jego zapłaty” (art. 108 ust. 1 ustawy o VAT, Dz.U. (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IX 2019

  (...) r. Sprzedaż netto ogółem ukształtowała się na poziomie -0,7 mld PLN Sprzedaż netto funduszy detalicznych wyniosła -0,26 mld PLN Sprzedaż netto funduszy dedykowanych osiągnęła pułap (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IX 2019

  (...) dodatni wynik zarządzania ogółem, w następstwie czego stan aktywów powiększył się o nieco ponad 100 mln zł. Ujemne okazało się natomiast saldo wpłat i wypłat do funduszy detalicznych W (...)

 • Rekord sprzedaży obligacji skarbowych to już pewnik

  (...) ruszyli po . Ich łupem padło 15 milionów 734 tysiące obligacji skarbowych o łącznej wartości ponad 1,57 mld złotych. Jest to wynik o niecałe 177 milionów niższy niż przed miesiącem (...)

 • Niespłacone zobowiązania finansowe potrzebują skutecznej windykacji

  (...) wierzytelnościami Oszacowane przez EBA niespłacone to już niemal 5 proc. łącznej wartości należności kredytowych Starego Kontynentu. Z kolei raport opracowany przez Debtwire wskazuje, że w (...)

 • Ataki hakerskie we IX 2019

  (...) Technologies wskazuje, że we wrześniu br. najbezpieczniejsze sieci w Europie oferowały Dania, Finlandia i Luksemburg. Zgoła odmiennie prezentowała się sytuacja w Macedonii oraz Gruzji, które (...)

 • Praca zdalna wyleczy nas z bezrobocia?

  (...) dziś najniższy od trzech dekad (5,2% we wrześniu 2019), to jednak nie brakuje rejonów, w których o zatrudnienie wcale nie jest łatwo. Na mapie Polski bez trudu można wskazać powiaty z (...)

 • Ile kosztują korepetycje z angielskiego?

  (...) już rozmiarów. Ostatnie doniesienia wskazują, że na uczęszcza nawet 3/4 uczniów z największych miast. Szkoła językowa Fluentbe.com postanowiła się przyjrzeć korepetycjom z angielskiego (...)

 • Handel zagraniczny I-VIII 2019

  (...) okresie styczeń - sierpień br. wyniosły w cenach bieżących 657,6 mld PLN w eksporcie oraz 657,2 mld PLN w imporcie. Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 0,4 mld PLN, podczas gdy roku (...)

 • Elektromobilność potrzebuje wsparcia. Jak to zrobić?

  (...) się od zmiany mentalnej. Globalny rynek w 2017 r. był wart ok. 1,3 mld EUR, a do 2024 r. ma wzrosnąć do ponad 9,2 mld EUR – mówi Łukasz Czernicki. Nowy sposób patrzenia na samochód (...)

 • Czego mały biznes oczekuje od rządzących?

  (...) wynika, że w minionym roku funkcjonowało nad Wisłą przeszło 2,1 mln przedsiębiorstw zatrudniających do 9 osób, które łącznie oferowały 4,1 mln miejsc pracy. Jasne jest zatem, że mały (...)

 • Rekrutacja pracowników: gdzie pracodawcy szukają rąk do pracy?

  (...) że już od kilku ładnych miesięcy w naszym kraju oscyluje wokół 5,2%, co oznacza, że znajduje się na najniższym poziomie, jaki zanotowano od trzech dekad. Wszystko to w warunkach ciągłego (...)

 • Mieszkanie pod wynajem - na kredyt czy za gotówkę?

  (...) począwszy od giełdy, poprzez inwestycje w kruszce, kończąc na inwestowaniu w nieruchomości. Ta ostatnia forma wciąż cieszy się dużą popularnością. Posiadając można, w prosty sposób (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 41/2019

  (...) technologicznych weszły już w porządek obrad międzynarodowych organizacji, a nawet w negocjacje szczegółowych rozwiązań. Podatek ma dotyczyć firm działających globalnie. W założeniach (...)

 • Co wygrana PiS oznacza dla rynków?

  (...) pomiędzy USA a Chinami jest konstruktywny jedynie w tym sensie, że obie strony w końcu, po półtorarocznym zaostrzającym się i łagodzonym konflikcie, były w stanie odnaleźć jakiekolwiek (...)

 • Rynek pracy: stagnacja płac i poszukiwanie kompetencji

  (...) istotne wzrosty wynagrodzenia. Sytuacja ta dotyczy wszystkich specjalizacji i zasługuje już na miano rynkowego fenomenu. to już globalny trend i bardzo duże wyzwanie dla pracodawców. Płace (...)

 • Renault Kadjar 1.7 Blue dCi 4x4 Intens

  (...) przyniósł drobne zmiany stylistyczne, wśród których znajdziemy m.in.: zmodyfikowane klosze lamp i reflektorów, grill ze srebrnymi uzupełnieniami, delikatnie przestylizowane zderzaki, felgi (...)

 • Stramek, Sidzina k/Jordanowa - Producent mebli stylizowanych do jadalni i sypialni oraz wypoczynkowych.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
14
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2969
CHF 3,9104
USD 3,8958
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.