eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jak pracownicy postrzegają firmy rodzinne?

  (...) realizując własne pomysły i wdrażając nowoczesne rozwiązania. Z tego też względu sukcesja w firmie rodzinnej oznacza zmiany na dużą skalę. Jak ten proces wpływa na zatrudnionych? Co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rw-73, poznaj opinie o Ariete Stiromatic 4000 4290 czy przeglądaj oferty pracy z miasta marki.


 • Autostrady w Polsce od morza do Tatr?

  (...) sobie sprawę, że jeszcze ćwierć wieku temu nasz kraj oferował zaledwie 100 km dróg o standardzie autostrady. Sytuacja uległa zmianie w momencie naszego przystąpienia do Unii Europejskiej (...)

 • Nie tylko powierzchnie biurowe. Biznesowa Łódź kwitnie

  (...) to wartość projektów, które w tej perspektywie realizujemy z unijnym dofinansowaniem. Projekty, które prowadzimy, obejmują nie tylko remonty kamienic i ulic, modernizację instytucji kultury (...)

 • Kto zapłaci za wyrok TSUE?

  (...) nadzieję na lepsze jutro. I wprawdzie to nie koniec, ale w wielu przypadkach dopiero początek sądowych batalii, to jednak orzeczenie wszyscy przyjęli z niewątpliwą ulgą - Trybunał wskazał (...)

 • Rachunek rozliczeniowy firmy: podpowiadamy jak stosować przepisy

  (...) rozłożenia w czasie nowelizacji. I tak z jednej strony fiskus udostępnił już teraz (tj. od września 2019 r.) każdemu zainteresowanemu bezpłatny oraz ogólny dostęp do informacji o (...)

 • Stawka ryczałtu ewidencjonowanego na pośrednictwo w sprzedaży

  (...) Wnioskodawca w ramach prowadzonej działalności gospodarczej stolarki drzwiowej (PKWiU 4.90.12.0 „Usługi pośrednictwa komercyjnego i wyceny z wyłączeniem wyceny nieruchomości i (...)

 • Wycena mieszkania na potrzeby amortyzacji w firmie

  (...) W 1995 r. wnioskodawca nabył od gminy miejskiej położony w budynku wielomieszkaniowym z 1961 r., wraz z udziałem w częściach wspólnych. Następnie z uwagi na jego zły stan techniczny (...)

 • Co działo się z cenami OC w III kw. 2019 r.?

  (...) rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, w którym eksperci porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl po raz kolejny przyglądają się średnim składkom za . Przedmiotem najnowszej analizy jest III (...)

 • Zniesienie limitu składek ZUS, czyli niższe pensje i wyższe koszty pracy

  (...) ożywioną dyskusję, a zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiązania już od dłuższego czasu toczą spór na argumenty. Ci ostatni podnoszą m.in. że taki krok może doprowadzić do odpływu (...)

 • Kredyt studencki - bez terminu i bez papierów

  (...) 2019 roku jest możliwość składania wniosków w systemie ciągłym zamiast w akcjach kredytowych, jak było dotychczas. Od złożenia wniosku bank ma 30 dni na podpisanie umowy, ewentualnie 60 (...)

 • Płaca minimalna: 8000 zł już za kilka lat?

  (...) Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat nie wzrosła jedynie w 2002 roku. Pamięć bywa ulotna, warto zatem przypomnieć, jakie pensje otrzymywali w tamtym okresie najsłabiej zarabiający. W 2000 (...)

 • Jest wyrok TSUE. Frankowicze mogą odetchnąć?

  (...) tej pory w procesach toczących się w sprawach frankowiczów argumentacja banków polegała głównie na tym, że po usunięciu abuzywnych klauzul, odsyłających do kursów z tabel banków (...)

 • SLA i co jeszcze? O czym pamiętać wdrażając systemy ICT?

  (...) że podczas zakupu rozwiązań ICT (usług z chmury, cyberbezpieczeństwa, unified communications itp.) skupiają się oni przede wszystkim na cenie urządzeń lub oprogramowania, zapominając (...)

 • Ekologiczny sprzęt AGD - sprawdź czy się opłaca

  (...) najczęściej do awarii dotychczas używanego sprzętu - do takiej praktyki przyznaje się 3 na 4 konsumentów (78%). Jednocześnie okazuje się, że przy podejmowaniu coraz częściej hołdujemy (...)

 • Nie pozbędziemy się smogu bez ocieplania budynków?

  (...) na smog? Zrealizowane badanie ujawnia, że Polacy nie do końca mają świadomość, jaka jest rzeczywista przyczyna powstawania smogu. Większość z nas winą obarcza spaliny powstające w efekcie (...)

 • Obroty na rynkach GPW IX 2019 r.

  (...) że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 17,1 mld zł, co względem poprzedniego sierpnia oznaczało spadek rzędu 32,1%. Wartość obrotu (...)

 • Sezon grzewczy - czas na ubezpieczenie mieszkania od pożaru

  (...) jakich przyczyn w domach i mieszkaniach pojawia się ogień. Ze strażackich statystyk wynika, że w 44% przypadków pożary wybuchają w związku z wadą lub nieprawidłowym użytkowaniem urządzeń (...)

 • Coraz bieglejsi w candidate experience?

  (...) napływające z najnowszej odsłony raportu eRecruiter są niewątpliwie dobre - okazuje się bowiem, że pracodawcy coraz lepiej radzą sobie z budowaniem , a więc dobrych relacji z osobami (...)

 • Wyrok TSUE to nie przycisk zagłady

  (...) opinii na temat szczegółów i ewentualnych konsekwencji wyroku TSUE dla sektora bankowego i gospodarki, że nie będę ich powielał. Skupię się na tym, co może czekać złotego. Zgadzam się z (...)

 • Polski producent opakowań potentatem?

  (...) elementów całego łańcucha dostaw pakowanych towarów. Siłą napędową popytu na polskie opakowania jest m.in. zapotrzebowanie zgłaszane przez zagranicznych partnerów handlowych. Na (...)

 • Czy pikujące bezrobocie na Ukrainie zabierze nam pracowników?

  (...) Jeszcze w pierwszych trzech miesiącach tego roku stopa bezrobocia sięgała tam 9,2%. I wprawdzie ukraińscy ekonomiści przewidywali spadki, to jednak finalnie okazało się, że wynik z II (...)

 • Osiedle Parkowe w Gliwicach: III etap w sprzedaży

  (...) usytuowanej przy ulicy Kozielskiej w Gliwicach. Zaoferowane właśnie mieszkania stanowią część „oferty 2000 bis”, którą Murapol uruchomił z końcem września br. Będą to lokale o (...)

 • Elektryczna hulajnoga E Prime Air i wrotki Turbo Jetts firmy Razor

  (...) mniejszej zabawki. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to różnice w kształtach. Jedna z wrotek jest bowiem zintegrowana z baterią (12V litowo-jonową) i silnikiem elektrycznym. Ma więc nieco (...)

 • Folimpex, producent termoizolacji w Sulejówku - Producent syntetycznych materiałów termoizolacyjnych .

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
3
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3475
CHF 3,9694
USD 3,9652
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.