eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Sylwester 2019: ile wydamy?

  (...) budżet, jaki zamierzał przeznaczyć na statystyczny Polak, przewyższał 300 złotych. Co dziesiąty z nas planował spędzić ostatni wieczór roku na zorganizowanej w lokalu imprezie lub na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1, poznaj opinie o Whirlpool AKP 400 IX czy przeglądaj oferty pracy z miasta miastko.


 • Na jakie benefity pozapłacowe liczą pracownicy z Ukrainy?

  (...) dobre samopoczucie pracowników Dziś właściwie trudno już o znalezienie oferty pracy, w której nie byłoby mowy o dodatkowych . HR-owcy najwyraźniej dostrzegli moc, jaką mają takie (...)

 • Proptech: nowoczesne biuro narzędziem walki o kandydata

  (...) Pod pojęciem "proptech" kryją się wszelkie , przeważnie teleinformatyczne, które wywierają wpływ na rozwój nieruchomości. Ich obecność najsilniej zaznacza się w przypadku biurowców (...)

 • Wirtualne kasy mogą utknąć w Komisji Europejskiej

  (...) a dowodem na to jest projekt rozporządzenia w sprawie kas rejestrujących mających postać oprogramowania, które powoduje stosowanie kas w formie np. aplikacji na telefon. Co więcej, Ministerstwo (...)

 • W 2020 r. każdy podatnik będzie miał w urzędzie odrębne konto bankowe?

  (...) 2020 r. art. 61a Ordynacji podatkowej będzie wskazywał: § 1. Wpłata podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług oraz (...)

 • Podatek od darowizny pieniędzy przekazanych sprzedawcy mieszkania?

  (...) W dniu 24 czerwca 2019 r. Wnioskodawca otrzymał od rodziców w wysokości 402 tys. zł – na . Pieniądze rodzice przelali bezpośrednio na (zgodnie z zawartym aktem notarialnym zakupu (...)

 • Wielki powrót bloków z wielkiej płyty?

  (...) poważnie zaczynają się w Polsce rozpychać. Choć – trzeba podkreślić - wciąż daleko nam do popularności tego typu budownictwa z jakim spotykamy się na Zachodzie (w Szwecji, Niemczech (...)

 • 2/3 Polaków nie wie, czy skorzysta z PPK

  (...) Zarządu IZFiA, kluczową dla sukcesu PPK kwestią jest podjęcie działań edukacyjnych i to nie tylko takich, które wskazywałyby na korzyści płynące z programu, ale również przybliżających (...)

 • Wyjeżdżasz na Wszystkich Świętych? Na to uważaj!

  (...) październik to jeden z najbardziej wypadkowych miesięcy na przestrzeni roku Dobre warunki atmosferyczne tylko przyczyniają się do ryzyka. Za podbijanie październikowych statystyk wypadkowych w (...)

 • Dlaczego gracze powinni obawiać się Halloween?

  (...) jakiekolwiek działanie w złośliwej witrynie, jej oczom ukazuje się okno przeglądarki, które zachęca ją do podania swoich danych uwierzytelniających. Ze względu na to, że widniejąca w (...)

 • Niekontrolowany przelew wynagrodzenia

  (...) aspektów efektywnego . A to ostatnie nie jest wcale łatwe, czego dowodem mogą być chociażby statystyki - dane Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor wskazują, że w jego bazach figurują (...)

 • Reklama online w Polsce: viewability w III kw. 2019

  (...) występują znaczne różnice w widoczności reklam między reklamami wideo, display i na różnych rynkach. Takie wnioski wynikają z najnowszego raportu opublikowanego przez Meetrics, wiodącego (...)

 • Zatrzymanie obywatelskie, czyli Polak vs pijany kierowca

  (...) czas pojawiają się doniesienia o wzorowo postępujących obywatelach, którzy decydują się na zabranie kluczyków pijanemu kierowcy. Tego rodzaju historie znajdziemy również na YouTubie. I (...)

 • WordPress i SQL Injection. To się daje we znaki

  (...) należących do grupy H88 (Linuxpl.com, Hekko.pl, H88.pl) oraz w wybranych blogach i serwisach umieszczono skrypty, które zliczały i blokowały podejrzane żądania. Warto przy tym podkreślić (...)

 • S&P500 najwyżej w historii

  (...) nudny, na jaki się pierwotnie zapowiadał. Wydarzeniem dnia stały się nowe rekordy wszechczasów indeksu S&P500 pod wpływem pozytywnych informacji dotyczących relacji handlowych USA-Chiny (...)

 • Działalność innowacyjna przedsiębiorstw 2016-2018

  (...) zaprezentowane dane częściowo różnią się metodologicznie od . Jest to efekt wdrożenia nowej metodologii badań innowacji w Unii Europejskiej, bazującej na opublikowanej w 2018 r. czwartej (...)

 • Nowe powierzchnie magazynowe: 7R City Flex Gdańsk Airport już skończony

  (...) to już kolejny projekt zrealizowany przez Dekpol w formule „zaprojektuj i wybuduj” na zlecenie firmy 7R. Inwestycja, która dostarczyła na pomorski rynek blisko 10 000 m² powierzchni (...)

 • Dziedziczenie długów. O czym warto wiedzieć?

  (...) sporym zaskoczeniem, tym bardziej dotkliwym, że często dowiadujemy się o nich w momencie straty bliskiej osoby Z tego też względu warto mieć świadomość, jak regulują tę kwestię (...)

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC - szybki i drogi

  (...) wcielenie niemieckiego przedstawiciela segmentu C wygląda okazale już w bazowych wariantach. Dzięki pakietom dodającym sportowego animuszu, można liczyć na jeszcze więcej emocji. Pierwsze, co (...)

 • Likwidacja działalności gospodarczej krok po kroku

  (...) jej rejestracji w CEIDG czyli w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Również zamknięcie firmy zmusza nas do wizyty w Urzędzie Gminy w celu jej wyrejestrowania z bazy (...)

 • Susco - Projektowanie stron www, sklepów internetowych, systemów zarządzania treścią CMS. O firmie, oferta, cennik, portfolio i dane kontaktowe. Wrocław.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
29
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2757
CHF 3,8763
USD 3,8598
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.