eGospodarka.pl

 • Przetargi - raport X 2018

  (...) , wynika, że październiku 2018 roku, w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 12 tys. 759 ogłoszeń przetargowych, wobec 12 tys. 376 w październiku 2017, 9 tys. 350 w październiku 2016 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z40, poznaj opinie o Philips AVENT Smoczki na noc SCF131/17 6-18 mies. czy przeglądaj oferty pracy z miasta chmielnik.


 • PPK: kalkulator niemal dwukrotnie zawyża realną wypłatę

  (...) w życie od 1 stycznia 2019 r., a pierwsze składki popłyną w drugiej połowie przyszłego roku. Chociaż nie brakuje sceptycznych opinii, PPK poprzez miękkie zachęty i kary motywują nas do (...)

 • Raportowanie schematów podatkowych podkopuje tajemnice zawodowe

  (...) ma pomóc państwom członkowskim UE w szybkiej, adekwatnej reakcji na nielegalne, nieetyczne praktyki podatkowe (np. poprzez prowadzenie ) i załataniu luk w prawie podatkowym. Intencja jak zwykle (...)

 • Kiedy sprzedaż gruntu budowlanego opodatkowana VAT?

  (...) w swoich zasobach posiada grunty niezabudowane, których jest użytkownikiem wieczystym. Grunty te, razem z gruntami zabudowanymi budynkami wielorodzinnymi, zostały przejęte za odpłatnością w (...)

 • Pracowników tymczasowych ubywa

  (...) przestał być tą silniejszą stroną stosunku pracy. Pracownicy częściej zmieniają zatrudnienie, w szczególności pracownicy tymczasowi, którym teraz łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć jest (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski XI 2018

  (...) Warszawie Nabywcy mieszkań w Warszawie muszą mierzyć się z wysokimi oczekiwaniami cenowymi sprzedających. Z raportu Metrohouse i Expandera wynika, że średnia cena lokalu na rynku wtórnym (...)

 • Najczęściej cytowane media X 2018

  (...) oddźwiękowi w mediach po publikacji zapisów rozmów premiera Mateusza Morawieckiego, które odbyły się w kawiarni Sowa i Przyjaciele. Prasa W październiku 2018 roku najczęściej cytowanym (...)

 • Jakie promocje świąteczne proponują operatorzy komórkowi?

  (...) abonament w Orange, z telefonem objętym promocją, drugi otrzymamy w prezencie. Najwięcej można zyskać wybierając wariant z Huawei Mate 20 Lite, do którego dołączony zostaje Huawei Mate 10 (...)

 • Orzeczenie sądu o rozwiązaniu spółki nie powoduje jej rozwiązania

  (...) rozwiązania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, przewidują możliwość rozwiązania na podstawie wyroku sądowego, w drodze powództwa sądowego wniesionego przeciwko spółce. Zgodnie z (...)

 • Zakupy online bez ograniczeń w UE?

  (...) zmieni? Dostęp do strony Przedsiębiorcy nie będą mogli odmówić dostępu do strony użytkownikom innego kraju UE, a także automatycznie przekierowywać ich na wersję językową kraju, w (...)

 • Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

  (...) tak pracownicy, jak i osoby prowadzące działalność nie mają żadnej pewności co do tego, jak będzie wyglądać ich przyszłość na emeryturze. I nie ma w tym nic zaskakującego, skoro (...)

 • Startuje szczyt G20

  (...) które diametralnie odmieniają światową sytuację gospodarczą, więc zwykle ich wpływ na rynki finansowe jest znikomy. Ty razem sporo uwagi przywiązuje się do prywatnego spotkania prezydenta (...)

 • Ataki hakerskie w X 2018

  (...) – Europa na pozycji drugiej uplasowała się Norwegia z wynikiem 25,4 punktu, a na trzecim Finlandia - 28,8. znalazła się na 16 miejscu w Europie z wynikiem 33,4, wyprzedzając takie kraje jak (...)

 • Emisja obligacji - jakie zmiany w 2019 roku?

  (...) w ustawie o obligacjach – wzmacniają pozycję inwestorów indywidualnych. Fakt, że wszystkie emisje obligacji – także prywatne – będą przeprowadzane za pośrednictwem licencjonowanej firmy (...)

 • Ubezpieczenie OC najtańsze dla kierowcy po 60. roku życia

  (...) za obowiązkowe ubezpieczenie aż 65% mniej niż najmłodsi kierowcy. dla osób w przedziale wiekowym 25-39 lat to 733 zł, a dla kierowców w wieku 40-59 lat - 630 zł. Młodzi kierowcy, skłonni (...)

 • 1 giga i 4 megatrendy dla sektora automotive

  (...) rozwoju nie tylko globalnego, ale i krajowego sektora automotive są connected cars, napędy alternatywne, auta autonomiczne i car sharing. Wspólnym mianownikiem tych trendów jest jeden nadrzędny (...)

 • Chrobok - Zakład robót inżynieryjnych. Bojszowy.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ]
 
30
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2904
CHF 3,7873
USD 3,7731
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.