eGospodarka.pl

 • Najem prywatny 2019: będzie mniej obowiązków na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) tzw. , przepisy dotyczące oświadczenia o wyborze opodatkowania w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych stosuje się odpowiednio, z tym że podatnik rozpoczynający osiąganie takich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZRGB-500-PL, poznaj opinie o Robot Tabletki do zmywarek 3w1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chorzów.


 • Wakacje 2019: w TUI najtaniej

  (...) w turystyce wyjazdowej Szósty raport ze sprzedaży w sezonie 2018/19 – słabsza sprzedaż, ale w statystykach Wakacji.pl widać już wzrosty W mediach pojawiła się szósta odsłona raportu z (...)

 • Sprzedaż praw do własnych utworów nie jest zyskiem kapitałowym

  (...) Spółka działa w branży IT – . Na zlecenie klienta zajmuje się m.in. 1. Projektowaniem, wykonaniem oraz wdrożeniem oprogramowania u klienta. Tutaj na klienta przenoszone są autorskie prawa (...)

 • Rozliczenie ubezpieczenia wynajmowanego samochodu osobowego

  (...) podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o PDOP), kwestie kosztów uzyskania przychodów należy analizować w oparciu o art. 15 ust. 1 ww. ustawy, zgodnie z którym do kosztów (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości X 2018

  (...) to największe miasta, w których w ostatnich 12 miesiącach stawki za metr kwadratowy zwiększyły się o 15 proc. lub więcej. W kilku mniejszych ośrodkach (Bielsko-Biała, Częstochowa, Sosnowiec (...)

 • Długo wyczekiwane wyniki programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"

  (...) przedstawicielom przedsiębiorstw podczas Wielkiej Gali Finałowej 16 listopada w hali Expo XXI w obecności nie tylko uczestników, partnerów i organizatorów Programu, ale też przedstawicieli (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów III kw. 2018

  (...) banki udzieliły 52 051 kredytów hipotecznych o wartości 13,571 mld zł. W porównaniu z akcja kredytowa spadła, natomiast jeśli zestawimy te wyniki z wynikami III kwartału 2017, to okaże (...)

 • Wojna handlowa? Nie do końca

  (...) handlowej ma zmaleć, wraz ze spowolnieniem wzrostu PKB. Nie mniej, nie więcej Prognozuje się, że dynamika handlu spadnie w 2019 roku do +3,6%. W 2018 roku wzrost handlu wyniósł +3,8%, mimo obaw (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w IV kw. 2018

  (...) czterech obszarów oddziałujących na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Obszary te uwzględniają wpływ czynników demograficznych na rynek, popyt na zakupy dóbr trwałych i skłonność (...)

 • Zbierz wkład własny i zaoszczędź 40 tys. zł

  (...) (10%) wkładem własnym wynosi obecnie 2,35%, a z wkładem przekraczającym 20% jest to 2,02%. Różnica wynosi więc 0,33 pkt. proc. i jest najwyższa odkąd obowiązują zasady mówiące, że (...)

 • Jak korzystamy z mediów w pracy?

  (...) portalu Onet.pl wynika, że 56 % Polaków dojeżdża do pracy samochodem i już w drodze towarzyszy nam radio. Podróżując do pracy oglądamy także video (7% badanych) oraz czytamy wiadomości i (...)

 • Czy budowa mieszkań trwa dłużej?

  (...) i Marketingu Ronson Development Cały proces inwestycyjny uległ wydłużeniu ze względu na trudności wykonawcze. Wprawdzie sama trwa nadal tyle samo, ale czas poświęcony na poszukiwanie (...)

 • Dolar zanurkował

  (...) Fed Jerome’a Powella, według którego stopy procentowe są „tuż poniżej” poziomu neutralnego, co błyskawicznie zostało zinterpretowane jako sygnał rychłego końca cyklu podwyżek (...)

 • Wypadek na nieodśnieżonym chodniku i odszkodowanie

  (...) z wypadkiem na nieodśnieżonym chodniku lub śliskiej nawierzchni potrafi sięgać nawet 20-30 tys. zł. Zmniejszyć tę kwotę może sąd, jeżeli ustali, że do zdarzenia przyczynił się sam (...)

 • Jak określić czas pracy i wynagrodzenie pracownika mobilnego?

  (...) powinien określić czas pracy pracownika mobilnego tak by uniknąć pracy w godzinach nadliczbowych? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, natomiast dostępnych sposobów jest kilka i (...)

 • Jak dbamy o samochód?

  (...) przez ankietowanych wynika, że większość z nich przywiązuję wagę do czystości pojazdu. O mycie auta dba regularnie 79% mężczyzn i 78% kobiet, a o porządek w jego wnętrzu odpowiednio 73% i (...)

 • Aktywność ekonomiczna ludności III kw. 2018

  (...) 15 lat i więcej według BAEL Jak wynika z danych GUS, w III kwartale 2018 roku liczba ludności aktywnej zawodowo w wieku 15 lat i więcej wyniosła 17279 tys. osób, z tego 16617 tys. to pracujący (...)

 • Jakie mieszkanie dla rodziny?

  (...) i Polityki Społecznej wynika, że w naszym kraju żyje 520 tys. rodzin z trojgiem lub więcej dzieci, co stanowi około 4 proc. wszystkich rodzin żyjących nad Wisłą. Co proponuje im w (...)

 • Na Boże Narodzenie spotkania wigilijne i premie

  (...) organizację spotkania wigilijnego zdecyduje się 44% polskich pracodawców. To 4% więcej niż rok temu. Premie świąteczne przyzna 39% pracodawców, o 2 proc. więcej niż w ubiegłym roku (...)

 • Internet Marketing - Dynamiczne i statyczne prezentacje WWW promujące firmy, produkty lub przedsięwzięcia.

  Czytaj więcej: Internetowy


strony : [ 1 ]
 
29
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2900
CHF 3,7960
USD 3,7728
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.