eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 44/2018

  (...) dzisiejszego i perspektyw polskiej gospodarki-demografia. Na początek demografia. Wg GUS warunkiem stabilnego rozwoju demograficznego kraju jest, aby na każde 100 kobiet w wieku 15-49 lat (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa darowizny mieszkania, poznaj opinie o Wydawnictwo Fabryka Słów Andrzej Pilipiuk, Oko Jelenia. Pan Wilków czy przeglądaj oferty pracy z miasta bochnia.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 44/2018

  (...) rząd zamierza wprowadzić nowy podatek od usług cyfrowych. Jeśli Londyn doprowadzi ten zamiar do etapu realizacji, to jego skutki uderzą w interesy czołowych firn Z Doliny Krzemowej z (...)

 • Volvo V60 D4 - chłodno i elegancko

  (...) poprzedniego Volvo V60. Auto urosło chociaż w ogóle tego nie widać. Niskie, a długie nadwozie w pakiecie Polestar w szarym lakierze na sporych alufelgach nieźle prezentuje się nie tylko o (...)

 • Gdzie po gotowe mieszkania od deweloperów?

  (...) S.A. Oferujemy we Wrocławiu najszerszy wybór mieszkań gotowych i na finiszu realizacji. W sprzedaży dostępne są ustawne lokale o metrażu od 38 mkw. do 176 mkw. w różnych lokalizacjach. W (...)

 • Coraz mniej banków, coraz wyższe opłaty

  (...) rynku znikną trzy banki – Deutsche Bank, Raiffeisen Polbank i Euro Bank, które zostały przejęte przez większych konkurentów. Wcześniej Alior połączył się z BPH, BGŻ z BNP Paribas, a (...)

 • Zwrot świadczenia emerytalnego z Danii w podatku PIT

  (...) W lutym 2017 r. wnioskodawca otrzymał z Danii zwrot . Świadczenie to zostało wypłacone jednorazowo, przy czym nie było ono świadczeniem emerytalnym ani rentą otrzymaną po uzyskaniu (...)

 • Zmiany w PIT i CIT uchwalone. W 2019 r. trudniej rozliczyć samochody osobowe

  (...) Zgodnie z ustawą z dnia 23 października 2018 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (druk nr (...)

 • Centra handlowe już dojrzałe

  (...) do użytkowania oddano 1,0 mln m kw. nowej powierzchni w , co jest wynikiem o 10% niższym od uzyskanego w analogicznym okresie minionego roku. Pierwsza połowa roku zaowocowała również spadkiem (...)

 • 3 technologie, które zmieniają rynek ubezpieczeń

  (...) znaczący sposób może przyczynić się do zmian w funkcjonowaniu poszczególnych gałęzi gospodarki jest . Z szacunków PwC wynika, że jej upowszechnienie na rynku ubezpieczeń może wygenerować (...)

 • Do 79 krajów nie wjedziesz bez wizy

  (...) lub konsulat pisemne lub elektroniczne lub pobyt na terytorium danego kraju. W Europie dokumentu tego wymagają od Polaków jedynie Rosja i Białoruś, ale w Azji czy w Afryce takich państw jest (...)

 • 6 sposobów na obniżenie kosztów rekrutacji pracowników

  (...) nie tylko na tym, żeby zainteresować kandydata, ale na tym, aby zbudować z nim więź, która być może zaprocentuje w przyszłości. Niestety praktyka pokazuje, że często się to nie udaje (...)

 • Pancerny smartfon Doogee S80

  (...) i waży 398g. Ma obudowę wykonaną z wysokiej jakości plastiku, natomiast ramkę ze stopu aluminium. Ma ekran 5.99-cala. Jest to matryca firmy LG o proporcjach 18:9 i rozdzielczości FullHD+ 1080 x (...)

 • Unidevelopment buduje Osiedle Idea Ogrody w Radomiu

  (...) pod tym adresem powstanie kameralne Osiedle Idea Ogrody, na które złoży się 15 budynków mieszkalnych. W każdym z nich znajdą się cztery lokale o powierzchni o powierzchniach 85 i 92 m² (...)

 • Eksporterzy narzekają na opóźnienia w płatnościach faktur

  (...) dla Europy Zachodniej bazuje na opiniach zebranych pośród około 3 tys. dostawców krajowych i eksportowych reprezentujących 13 krajów. Na co wskazuje? Przede wszystkim na to, że dziś więcej (...)

 • Rynek walutowy przeszedł w spokojny dryf

  (...) Izby Reprezentantów przez Demokratów przy utrzymaniu Senatu w rękach Republikanów. Taki scenariusz powinien przede wszystkie zdjąć z rynków element niepewności, która w ostatnich dniach (...)

 • Jak dobrze Polacy znają języki obce?

  (...) że znajomość języków obcych to przepustka do znalezienia dobrze płatnej pracy. Z podobnego założenia wychodzą również pracodawcy. – Poligloci są rozchwytywani na rynku pracy i nie (...)

 • Globalne inwestycje w chmurę podwoją się w ciągu trzech lat

  (...) rynku outsourcingu objęło swoim zasięgiem 521 liderów i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z 6 branż: technologia/media/telekomunikacja, usługi finansowe, dobra konsumenckie (...)

 • Ranking polskich platform crowdfundingowych

  (...) którym finansują dziś najróżniejsze inicjatywy: od indywidualnych, jak urodziny czy koncerty, poprzez wydarzenia natury biznesowej i społecznej, po akcje charytatywne. Dzięki nim pomysłodawcy (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie jeszcze przyspiesza

  (...) po raz kolejny osiągnął świetne wyniki. Zarówno fundusze inwestycyjne, jak i firmy poszukujące nowych lokalizacji na swoją działalność, coraz częściej wybierają właśnie stolicę (...)

 • Lenovo ThinkPad X1 Extreme

  (...) 1,7 kg. Jest wytrzymały i spełnia 12 norm MIL- SPEC 810G stosowanych przez Armię Stanów Zjednoczonych. Konstrukcja pokrywy górnej zawiera cztery warstwy wzmocnionego włókna węglowego, w tym (...)

 • Jowisz Travel - Sprzedaż biletów autokarowych i lotniczych oraz organizacja imprez turystycznych.

  Czytaj więcej: Logistyka i transport


strony : [ 1 ]
 
6
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3115
CHF 3,7624
USD 3,7802
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.