eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 45/2018

  (...) strategii sztucznej inteligencji w Polsce. Główny kierunek to przede wszystkim kształcenie tak specjalistów tworzących rozwiązania wykorzystujące AI, specjalistów branżowych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZFA, poznaj opinie o Siemens TS10515 czy przeglądaj oferty pracy z miasta szprotawa.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 45/2018

  (...) patrzymy na ten kraj z międzynarodowego, politycznego punktu widzenia. Proponuję spojrzeć na Ukrainę oceniając jej gospodarkę i gospodarcze perspektywy... Stwierdzenie, że ukraińska (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 45/2018

  (...) kont na Facebooku i Instagramie w przeddzień wyborów do amerykańskiego Kongresu. Stało się tak po interwencji funkcjonariuszy amerykańskich organów ścigania. Po wyborach poinformowano, że (...)

 • Bluszczowe Wille - nowe domy na Białołęce

  (...) warszawskiej Białołęki, u zbiegu ulic Zdziarskiej i Kroczewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi. I etap inwestycji zakłada realizację (...)

 • Skąd biorą się niezapłacone rachunki i długi Polaków?

  (...) się niespełna 1/3 Polaków (31%), choć zdecydowana większość tej grupy deklaruje, że taka sytuacja przydarza się tylko sporadycznie. Częste zaległości w bieżących opłatach ma tylko 4,3% (...)

 • Nielegalne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

  (...) pytań, które mogą być zadawane kandydatom, są uregulowane prawnie. Zgodnie z pracodawca ma prawo prosić kandydata do pracy o podanie imion i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI X 2018

  (...) badania Gemius/PBI przyniosły niewielkie zmiany na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z (...)

 • W interpretacji podatkowej fiskus musi wyjaśnić tok rozumowania

  (...) obowiązuje tzw. . Została ona wprowadzona w życie ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem innowacyjności (Dz.U. 2015 r., poz. 1767), zastępując (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości IX 2018

  (...) comiesięczny odczyt Indeksu Cen Transakcyjnych był wyższy od poprzedniego. To znaczy, że jesteśmy w okresie dynamicznych i niczym niezmąconych wzrostów cen mieszkań w , w rok ceny wzrosły o (...)

 • Hyundai i30 fastback czyli kolejny krok milowy marki

  (...) proste i użyteczne niczym stolik z Ikea, coupe. To auto z cennikiem, który otwiera kwota 77 000 zł. Strzał, w czasach, w których marki, szczególnie premium, prześcigają się w robieniu (...)

 • Frank Raj - Frank - Drzewa i krzewy liściaste oraz iglaste, rośliny wodne i byliny.

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ]
 
12
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2962
CHF 3,7809
USD 3,8163
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.