eGospodarka.pl

 • Zarząd sukcesyjny. Nowe rozwiązanie weszło w życie

  (...) śmierć przedsiębiorcy wykonującego swoją działalność na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w zasadzie uniemożliwiała sprawne kontynuowanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W21, poznaj opinie o Lirene Cera sucha i bardzo sucha Krem odżywczo - regenerujący czy przeglądaj oferty pracy z miasta wołów.


 • Protesty pomogły obniżyć ceny paliw?

  (...) rynku benzyny bezołowiowej utrzymuje się spadkowa tendencja. w europejskich rafineriach obniżyła się o 55 gr, osiągając poziom 1,54 zł/l. Ponieważ to rafinerie holenderskie czy belgijskie (...)

 • Gdzie najdalej polecisz za średnią krajową?

  (...) wybrać się… na Bali Jak podał GUS, w III kwartale br. przeciętna wysokość wynagrodzenia sięgała 4580,20 zł. Ta kwota wystarczy, aby odwiedzić nawet dalekie zakątki świata. Z analizy (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-IX 2018

  (...) całokształtu działalności były wyższe o 7,1% od osiągniętych rok wcześniej, a koszty ich uzyskania wzrosły o 7,5%. Pogorszył się wskaźnik poziomu kosztów z 94,5% przed rokiem do 94,9% (...)

 • Leasing samochodów: poznaj trendy i zmiany w prawie

  (...) W praktyce zmiany w ustawie oznaczają, że dla samochodów do wartości 150 tysięcy złotych będzie można rozliczyć w całą wartość zapłaconych rat leasingowych. Natomiast dla samochodów o (...)

 • Pracownicy z Ukrainy chcą do nas wrócić, ale nie na stałe

  (...) prezes zarządu Personnel Service, ekspert rynku pracy. - nie zmieniają swojego podejścia do przyjazdów do naszego kraju. Traktują je jedynie zarobkowo - aż 3 na 4 chciałoby pracować w Polsce (...)

 • Koniunktura przemysłowa XI 2018

  (...) GUS dla Polski (SI) w listopadzie 2018 r. Składowe odnoszące się do przetwórstwa przemysłowego, budownictwa, i usług kształtują się na poziomie wyższym od formułowanego w październiku. W (...)

 • Rynek mieszkaniowy w 14 krajach UE 2018

  (...) raz kolejny dokonuje podsumowania sytuacji, jaka panowała ostatnio na rynku nieruchomości w 14 krajach UE. – Postępująca globalizacja, przepływ kapitału i siły roboczej oraz t zmiany (...)

 • Jakie oferty pracy przed świętami?

  (...) wzmożonej pracy, a więc również czas zwiększania zatrudnienia. Widać to m.in. w branży produkcyjnej, logistycznej i dystrybucyjnej. To właśnie jej przedstawiciele, obok reprezentantów (...)

 • Rynki budzą się z okołoświątecznej drzemki

  (...) upłynniania pozycji i redukcji ryzyka w obliczu świątecznej przerwy i tradycyjnego spadku aktywności na globalnych rynkach (o ok. 20-30 proc.), więc teraz poszukiwanie okazji daje siłę do (...)

 • Ceny mieszkań: Gdańsk pokonuje Kraków i goni Warszawę

  (...) temat w III kwartale 2018 r. Pokazują one, że we wszystkich siedemnastu analizowanych miastach ceny są wyższe niż przed rokiem. W większości przypadków są też wyższe niż 10 lat temu (...)

 • PPK, czyli emerytura nie dla przedsiębiorcy

  (...) długoterminowych oszczędności, a zgromadzony w ich ramach kapitał stanowi prywatną własność pracownika. Według szacunków rządu program PPK dotyczyć będzie 11 mln osób. Wśród nich nie (...)

 • Osiedle Reset: II etap w sprzedaży

  (...) cztery budynki wielorodzinne, które dostarczą na stołeczny rynek 249 mieszkań o powierzchniach od 25 do 85 mkw. Ich oddanie do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2021 roku. Projekt inwestycji (...)

 • Trendy technologiczne na rok 2019

  (...) przyszłorocznych trendów w branży IT, które kształtować będą obraz technologii na takich polach jak , cyberbezpieczeństwo, cyfrowy biznes, infrastruktura oraz miejsce pracy, innowacje (...)

 • Rynek walutowy 19-23.11.18

  (...) były przede wszystkim bardzo słabe indeksy PMI z Niemiec i Strefy Euro. W przemyśle Niemiec zanotowano tylko 51,6 pkt, a oczekiwano utrzymania 52,2 pkt. W usługach było 53,3 pkt, zakładano 54,5 (...)

 • Zakup i sprzedaż mieszkań do remontu w podatku VAT

  (...) Wnioskodawca w ramach prowadzonej firmy kupił dwa zniszczone, od osób fizycznych. Zakup nastąpił z rynku wtórnego bez podatku VAT. Następnie lokale te wyremontował i ulepszył (wartość prac (...)

 • Usunięcie pojazdu z drogi na koszt właściciela

  (...) reguluje art. 130a ustawy – (dalej także jako „p.r.d.”). Przepis ten wymienia przypadki, w których następuje usunięcie pojazdu na strzeżony parking na koszt jego właściciela. Do (...)

 • Sąd Najwyższy: przestępstwo na gruncie ustawy karnej i cywilnej

  (...) Najwyższego zapadła w dniu 25 maja 2018 r. po rozpatrzeniu w Izbie Cywilnej (sygn. akt III CZP 116/17). Podstawą skierowania zagadnienia prawnego pod rozważania powiększonego składu (...)

 • Czytam.pl - Oferuje książki, podręczniki szkolne, audiobooki.

  Czytaj więcej: Książki


strony : [ 1 ]
 
26
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2883
CHF 3,7831
USD 3,7701
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.