eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 47/2018

  (...) o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem nadzoru nad rynkiem finansowym. Kontrowersje w związku z tą ustawą wzbudzała jedna z poprawek, która została zgłoszona w ostatniej chwili (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W20, poznaj opinie o Creative ZEN Mozaic czy przeglądaj oferty pracy z miasta golub-dobrzyń.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 47/2018

  (...) zakończyły się już negocjacje Wielkiej Brytanii z Brukselą na temat Brexitu. Końcowy protokół ma też precyzować zasady współpracy po zakończeniu procesu opuszczania struktur unijnych (...)

 • Najem prywatny w podatku VAT

  (...) jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne, wykonujące samodzielnie działalność gospodarczą, bez względu na cel lub rezultat takiej działalności (...)

 • Zakupy z dotacji zwolnionej od podatku są kosztem firmy

  (...) Wnioskodawca od grudnia 2017 r. Z tego tytułu rozlicza się na zasadach ogólnych i prowadzi . Dnia 28 listopada 2017 r. zainteresowany otrzymał jednorazową pomoc z Urzędu Pracy na podjęcie (...)

 • BIK o kredytach w X 2018 r.

  (...) to okaże się, że wzrosty względem października 2017 roku odnotowały wszystkie cztery kategorie badanych grup produktowych, w tym: o 13,5%, kredyty konsumpcyjne (1,4%), limity kartowe (5,2%), (...)

 • Oszustwa ubezpieczeniowe w samochodzie i w szpitalu

  (...) badania Moralność Finansowa Polaków* dowodzi, że Polaków cechuje coraz większa tolerancja wobec względem ubezpieczycieli. Dziś już co piąty z ankietowanych (21 proc.) nie ma problemu z (...)

 • Mój Ursus - nowe mieszkania od Robyg

  (...) Panien. To właśnie pod tym adresem wznosi się najnowsza inwestycja Robyg. Docelowo na osiedle Mój Ursus złożyć ma się około 2000 lokali. W pierwszym etapie na rynek trafi 147 z nich (...)

 • Bezrobocie rośnie. To bardzo dobra informacja?

  (...) za trzeci kwartał (Badanie Aktywności Ekonomicznej Ludności) pokazały wzrost bezrobocia z poziomu 3,6 do 3,8 proc. Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się do spadków liczby szukających (...)

 • Sektor drzewny, czyli im dalej w las, tym więcej długów

  (...) drewna w Polsce osiągnie poziom 42,5 mln m3, tj. o 3,5 mln m3 więcej niż przed rokiem. Na tle innych krajów europejskich dobrze wypadamy pod względem wskaźnika (5,1 proc. w III kw. 2018 r (...)

 • RODO w centrum handlowym. Wnioski i wskazówki

  (...) kim Kiedy wszystkich ogarnęła RODO-gorączka, niektórzy przedsiębiorcy zaczęli masowo zawierać umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych. Praktykę taką stosowali także niektórzy (...)

 • Zakupy online za granicą? Uważaj na te pułapki

  (...) uzyskać zdecydowanie niższą cenę lub wtedy, gdy w Polsce nie jest dostępny dany produkt. Jeśli chodzi nam o atrakcyjną cenę, to powinniśmy pamiętać o uwzględnieniu kosztu dostawy i (...)

 • Monitor BenQ BL2480T z korekcją koloru dla daltonistów

  (...) jakość obrazu oraz szerokie kąty widzenia 178°/178°. Położenie ekranu można regulować w dużym zakresie: obracać do pionu (pivot 90°), prawo-lewo (45°), przód-tył (-5°/+20°) oraz (...)

 • Kryptowaluty w Azji, Europie i Afryce

  (...) na trzech kontynentach, na których oferuje swoje usługi. Pod lupę wzięto blisko 40 krajów, ale najciekawsze wnioski przynoszą dane zebrane we Francji, RPA, Indonezji, a także w Polsce. Badanie (...)

 • 40 tys. osób nabrało się na fałszywe pożyczki z aplikacji z Google Play

  (...) ? Jak opisuje ekspert, po pobraniu jednej z nich użytkownik był proszony o zalogowanie lub rejestrację. Potrzebne było do tego imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Kolejnym krokiem (...)

 • Trump znów atakuje Fed

  (...) z tego, jak prowadzona jest polityka Fed przez prezesa Powella, którego sam mianował i teraz tego żałuje. Ważniejsze wydaje się chyba jednak uzasadnienie jego opinii. Otóż Trump „ma (...)

 • Customer experience równie ważny jak sam produkt

  (...) opracowanie, w którym zebrano wnioski z siedmiu badań zrealizowanych przez firmę na przestrzeni lat 2016-2018. Zyskujemy więc kompleksowy obraz głównych wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się (...)

 • Kochamy promocje, ale nie na zabój

  (...) okazją do konsumpcyjnego szaleństwa był miniony piątek, na który przypadł tzw. . Tłumy, które zagościły 23 listopada w galeriach to wyraźny dowód na to, że największe w USA na stałe (...)

 • Fortinet: najbardziej dotkliwe cyberataki III kw. 2018 r.

  (...) Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez FortiGuard Labs, w III kwartale br. szkodliwe oprogramowanie znowu przysparzało nam problemów. W badanym okresie wykryto o 43% więcej jego unikalnych (...)

 • Infiniti Q60S 3.0t AWD Sport

  (...) na schodach przed domem, biorę herbatę i patrzę na samochód. Nie jest to częste zjawisko, ale... ten japoński sprzęt tego wymagał. Q60 jest po prostu świetnie narysowane - poczynając od (...)

 • Odrębne systemy wynagrodzeń dla kadry zarządzającej

  (...) lubię przywoływać pewną metaforę. Wyobraźmy sobie, że dysponujemy świetnym, sportowym samochodem, wyposażonym w najnowsze technologie i zaprojektowanym przy użyciu najlepszych materiałów. (...)

 • Zawód zaufania publicznego = preferencyjny kredyt

  (...) Banków Polskich wynika, że posiada przeszło 50% średnich oraz 4 na 10 mikro i małych przedsiębiorstw. W minionym roku firmy pożyczyły przeszło 366 mld zł. To dowodzi, że jest to ciągle (...)

 • NOM 1044 - Operator międzymiastowych usług głosowych od od 1 lipca 2001.

  Czytaj więcej: Międzymiastowa


strony : [ 1 ]
 
28
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2994
CHF 3,8137
USD 3,8114
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.