eGospodarka.pl

 • Ceny transferowe: zmiany 2019

  (...) podatników… W połowie lipca 2018 r. został opublikowany projekt ustawy zmieniającej przepisy ustawy CIT i PIT w obszarze cen transferowych. Niewątpliwie za trafne rozwiązanie dla wszystkich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Równe traktowanie w zatrudnieniu - oświadczenie pracownika, poznaj opinie o Cnos-Vilmorin KANNA (PACIORECZNIK) VALENTINE czy przeglądaj oferty pracy z miasta radlin.


 • Skup wierzytelnościami w podatku dochodowym

  (...) kwestie związane ze zmianą wierzyciela. Wynika z nich m.in. że prawem wierzyciela jest przeniesienie wierzytelności na osobę trzecią i to bez zgody dłużnika, chyba że działanie takie (...)

 • Gotówka? Wolimy nowoczesne metody płatności

  (...) które wkroczyły także w świat finansów osobistych, sprawiają, że coraz rzadziej płacimy gotówką. Okazuje się, że blisko 35 proc. osób, które nie ukończyły 26 roku życia, korzysta (...)

 • Rekrutacja 2.0. Employer branding i co jeszcze?

  (...) Czy się opłaca? Najwyraźniej tak. Tego przynajmniej dowodzą rezultaty badań zrealizowanych przez firmę Glassdoor, z których wynika, że zastosowanie tej strategii zwiększa szanse na (...)

 • Ceny mieszkań rosną, ale ich dostępność nie spada

  (...) na danych Europejskiej Federacji Kredytu Hipotecznego (EMF - European Mortgage Federation) można sprawdzić, jak pozytywna zmiana dotycząca naszego kraju, wygląda w skali Starego Kontynentu (...)

 • Zatory płatnicze - jak radzą sobie inne kraje?

  (...) ochrona organizacji przed utratą płynności finansowej, wynikają z Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Zawarte w niej rozwiązania są w istotnej mierze (...)

 • 5 zasad bezpieczeństwa zakupów w Internecie

  (...) Szacunki PwC wskazują, że w tym roku wartość sięgnie 45 mld zł, a w 2020 roku może przewyższyć pułap 60 mln złotych. Jej udział w handlu ogółem sięga dziś 5%, ale już niebawem może (...)

 • Warszawski rynek powierzchni biurowych w III kw. 2018

  (...) zgłaszanymi przez najemców a powierzchnią dostępną do natychmiastowego najmu zaowocowały najniższym od 5 lat wskaźnikiem pustostanów w Warszawie. U schyłku III kwartału br. osiągnął on (...)

 • Jak wybrać dysk SSD do gier?

  (...) o pojemności 512 GB to wydatek rzędu 300 zł. Do kieszeni musimy sięgnąć nieco głębiej, jeżeli zdecydujemy się na gwarantujący jeszcze pokaźniejsze prędkości dysk z . Który wybrać (...)

 • Prywatne akademiki i domy seniora. Tu tkwi potencjał

  (...) ostatnich 5 lat światowy wolumen transakcji inwestycyjnych w podskoczył o 87%. Dojrzałość rynków amerykańskiego i brytyjskiego wraz z dużym popytem na tego rodzaju nieruchomości oznacza (...)

 • Przemysł 4.0, czyli o opieszałości producentów

  (...) niesionych przez cyfrową transformację obejdzie się bez konsekwencji. – Firmy, które nie zaczną wprowadzać radykalnych zmian, czeka walka o przetrwanie. Jednak tylko nieliczne firmy czerpią (...)

 • Rynki akcji starają się wypracować odbicie

  (...) przewidywania ekspertów jednomyślnie wskazują, że w wyborach do Kongresu (wtorek) Demokraci odzyskają większość w Izbie Reprezentantów, ale Republikanie utrzymają (jeśli nie wzmocnią) (...)

 • Infiniti QX60

  (...) Poza przychylnością władz, konieczna była współpraca z bułgarskim przedstawicielstwem marki - właśnie stamtąd pochodzą oferowane u nas egzemplarze. Tam też są rejestrowane, by mogły (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VII-IX 2018 r.

  (...) Kodeks Cywilny oraz niektórych innych ustaw Dnia 9 lipca 2018 r. weszła w życie ustawa o zmianie ustawy – Kodeks Cywilny oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 1104), na mocy (...)

 • Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu

  (...) działań, które deweloper już od wielu lat prowadzi na trójmiejskim rynku i w jego okolicach. Osiedle Start powstanie w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki. Obiekt wzniesie się przy ulicy Nowatorów, (...)

 • Komornik też sprzedaje nieruchomość bez VAT

  (...) Komornik sądowy w związku z prowadzoną dłużników dokona sprzedaży w trybie licytacji publicznej . Dłużnicy nabyli tę nieruchomość do majątku wspólnego małżeńskiego w 2000 r. razem z (...)

 • Polska, czyli najszybszy rynek biurowy w CEE

  (...) roczne wzrosty na poziomie kilkunastu procent, co plasuje nas w zdecydowanej czołówce regionu. Europy Środkowo-Wschodniej. - Wzrost wartości transakcji w Polsce determinuje sprzyjająca , a (...)

 • Skoda Rapid 1.0 TSI 95 KM Ambition - rozsądek przede wszystkim

  (...) tym razem nie skłamię – nie czekałem specjalnie na test Rapida. Co prawda nigdy wcześniej nie jeździłem czeskim odpowiednikiem Toledo (hiszpańskim sedanem zdarzyło mi się nieraz), ale sami (...)

 • Mac OS X Snow Leopard - Oficjalny serwis Apple. Dane techniczne, informacje dla programistów.

  Czytaj więcej: Mac OS


strony : [ 1 ]
 
5
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3144
CHF 3,7722
USD 3,7907
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.