eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Zaktualizuj router zanim zaatakuje go nowy botnet

  (...) zhakowanych przez cyberprzestępców komputerów zombie, które przyczyniają się do rozsyłania spamu czy infekowania . Sterowanie nimi musi przysparzać oszustom sporo radości - daje on bowiem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-R, poznaj opinie o Venita Perfect Color 100 Ciemny kasztan czy przeglądaj oferty pracy z miasta zdzieszowice.


 • Indeks BIK: popyt na kredyty w X 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +17,4%. I (...)

 • Zmiany w Ordynacji podatkowej: zasady wydawania interpretacji

  (...) W czerwcu 2018 r. głos w sprawie grupowych wniosków o wydanie interpretacji podatkowych zabrał Prezes Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń. Stwierdził on, że proponowane przepisy to tak zwane (...)

 • Zwrot kosztów dojazdu weterynarza prowadzącego firmę

  (...) Powiatowy Lekarz Weterynarii wyznaczył w drodze decyzji administracyjnej na określony czas lekarzy weterynarii niebędących jego pracownikami do wykonywania niektórych czynności urzędowych. W (...)

 • Nieopłacalne są już nawet najlepsze lokaty?

  (...) inflacji. W tym roku wzrost cen ma wynieść 1,8%, ale w przyszłym ma to już być 3,25%. Jeśli ta prognoza się sprawdzi, to nasze oszczędności szybko będą traciły na wartości. Osobom (...)

 • Batalia o Brexit dopiero się zaczyna. Będzie tąpnięcie funta?

  (...) przedstawione ramy granicy pomiędzy Irlandią Północną (część Wielkiej Brytanii) a Republiką Irlandii. Nie będzie na niej kontroli, gdyż całość Zjednoczonego Królestwa pozostanie (...)

 • Gospodarka Wenezueli. Dramat jak na wojnie

  (...) najnowszych szacunków organu ONZ zajmującego się kwestiami migracji (UNHCR) do krajów Ameryki Łacińskiej przybyło 2,4 mln Wenezuelczyków. Tylko w samej Kolumbii przed biedą, chorobami (...)

 • Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF III kw. 2018

  (...) nie maleje i to pomimo dość znacznych wzrostów . To zasługa zarówno dobrej koniunktury i niskiego bezrobocia (5,7 proc.), jak i rosnących wynagrodzeń oraz atrakcyjnego oprocentowania (...)

 • 5 sposobów na to, aby nie dać się nabić w butelkę przy zakupie mieszkania

  (...) transakcji kupna-sprzedaży mieszkania ścierają się dwie sprzeczne frakcje. Kupujący chciałby, by finalna cena była jak najniższa, sprzedającemu zaś zależy na tym, by lokal był jak (...)

 • Rząd premier May zatwierdził projekt brexitu

  (...) premier May zatwierdził projekt brexitu wynegocjowany wcześniej z unijnymi urzędnikami. Po funcie nie widać euforii, gdyż wczorajsza decyzja była jedną z łatwiejszych. Na 25 listopada (...)

 • Zdolność kredytowa XI 2018

  (...) na mieszkanie może pożyczyć dziś trzyosobowa rodzina, w której oboje rodzice pracują przynosząc do domu po średniej krajowej – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Open Finance. Kwota ta (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking X 2018

  (...) ubezpieczeń? Odnotowane w październiku 2018 r. zmiany z całą pewnością nie wynikają z modyfikacji w metodologii badań. Warto przypomnieć, że rankingi Ubea.pl charakteryzują się (...)

 • Zmiana pracy. Czego szukają specjaliści?

  (...) sytuacja na rynku pracy daje specjalistom sporo możliwości na . Z danych zawartych w ostatnim raporcie Rynek Pracy Specjalistów, w III kw. złożono im 148 000 ofert zatrudnienia, co względem (...)

 • PZWLP: CFM w III kw. 2018 r.

  (...) wzrostu rynku wynajmu długoterminowego osiągnęło nienotowaną nigdy w historii wartość 17% r/r. na przestrzeni badanego okresu branża zakupiła o 36,8% więcej nowych samochodów osobowych (...)

 • 3 czarne owce europejskiej gospodarki

  (...) włoski deficyt sektora finansów publicznych sięgnie 3,1 proc. w 2020 r. To będzie najgorszy rezultat w całej Unii. Dodatkowo już w przyszłym roku deficyt strukturalny (bez wpływu koniunktury) (...)

 • Soleil de Malta w Poznaniu

  (...) Soleil de Malta to dwa pięciopiętrowe budynki z 316 mieszkaniami, od kompaktowych kawalerek, przez lokale dwu- i trzypokojowe, po przestronne cztery pokoje, których powierzchnia ma sięgać nawet (...)

 • Mercedes S560 Coupe - miłość od pierwszego wejrzenia

  (...) oznaczenie S560 nie skrywa 5,6-litrowego silnika. Dla wszystkich fanów prawdziwej motoryzacji 4-litrowa widlasta ósemka będzie argumentem wystarczającym. Mimo, że model ten nie posiada znaczka (...)

 • Komputery Lenovo Legion C730 Cube i T730 Tower w Polsce

  (...) Legion T730 mają efektownie wyglądające obudowy, co podkreśla konfigurowalne podświetlenie RGB oraz, w przypadku modelu T730 Tower, okno na bocznym panelu. Komputery T730 Tower dostępne są w (...)

 • Interpreter - Oferta tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Siedziba we Wrocławiu.

  Czytaj więcej: Angielski


strony : [ 1 ]
 
15
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2970
CHF 3,7814
USD 3,8074
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.