eGospodarka.pl

 • Podmioty powiązane: ceny transferowe 2019 po nowemu

  (...) dla wielu przedsiębiorców pod znakiem . Obowiązek znany od lat ponownie stał się przedmiotem żywego zainteresowania, gdyż konieczne stało się sporządzenie dokumentacji wobec nowych zasad (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-2, poznaj opinie o PMB Kiełbasa Biała Surowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowa ruda.


 • Inteligentne przedsiębiorstwa rosną w siłę

  (...) analiza, której celem jest zmierzyć, na jakim etapie w drodze do „inteligentnego przedsiębiorstwa” znajdują się współczesne firmy. „Inteligentne przedsiębiorstwo” to pojęcie, którym (...)

 • Samochód wniesiony do spółki aportem trzeba sprzedać z VAT-em

  (...) W lipcu 2013 r. wspólnik wniósł , który uznano za środek trwały. Z tytułu tej czynności nie naliczono VAT. Samochód został zamortyzowany i obecnie spółka zamierza go sprzedać – po 5 (...)

 • Paliwo do służbowego samochodu nadal kością niezgody

  (...) używaniu do swoich prywatnych celów firmowego samochodu? Fiskus wyliczył, że maksymalnie 250 zł albo 400 zł. Kwota zależy tylko i wyłącznie od liczby dni w miesiącu, w których z auta (...)

 • Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń hamuje sprzedaż

  (...) ankietę wśród współpracujących z nami agentów i multiagentów, której zadaniem była ocena wpływu na proces sprzedaży polis. Tak jak sądziliśmy, 98% respondentów oceniło, że dodatkowe (...)

 • Ile warte są skradzione dane osobowe?

  (...) (59%) badania Kaspersky Lab zdaje sobie sprawę, że firmy mogą zarobić pieniądze, odsprzedając ich innym podmiotom, to jednak 50% nie wie, ile te dane mogą być warte (dla firm i dla (...)

 • Praca na studiach: wyjątek czy norma?

  (...) decydowali się jedynie studenci kierunków wieczorowych i zaocznych, odeszły do lamusa. Z badania przeprowadzonego na zlecenie OTTO wynika, że dziś pracę na studiach podejmuje już 83 proc (...)

 • Polacy pokochali streaming

  (...) Polacy płacą w sieci to przede wszystkim filmy, seriale i programy telewizyjne - ponad połowa badanych zadeklarowała dokonanie takiego zakupu na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy. Wybór (...)

 • Pokolenie Z wprowadzi Bitcoina na salony?

  (...) przyszłość kryptowalut Jak wynika z raportu zrealizowanego przez SW Research na zlecenie platformy Luno, wiedzę o kryptowalutach Polacy czerpią najczęściej z mediów społecznościowych (60%). (...)

 • S&P500 wzrósł ponad 2 proc.

  (...) 2 proc., powrócił ponad 2800 pkt i 200 – sesyjną średnią ruchomą. Prawdziwym testem dla kupujących jest lokalny szczyt z drugiej połowy października, do którego notowania kontraktu (...)

 • Od targu do galerii. 100 lat handlu w Warszawie

  (...) i hal , w tym również handel, ruszyły po zakończeniu I wojny światowej. W latach 20-tych minionego wieku w stolicy funkcjonowało aż 33 tys. przedsiębiorstw, co odpowiadało za 7% całości (...)

 • 9 trendów turystycznych na 2019 rok

  (...) to te czynniki, które w największym stopniu kształtują obraz współczesnej branży turystycznej. Ich naturalnym następstwem jest coraz lepsza jakość usług oraz wzmożona konkurencja (...)

 • Harmony Park - ostatni etap w sprzedaży

  (...) Ursynów i biznesowej części Mokotowa. To właśnie pod tym adresem wzniesie się w górę ostatni etap Harmony Park, a w nim 7 budynków w kameralnej, niskiej zabudowie (od 2 do 4 pięter). Będą (...)

 • 5 powodów, które skłaniają nas do jazdy po alkoholu

  (...) statystyki zebrane podczas tegorocznej akcji "Znicz". Okazuje się, że od środy 31 października do niedzieli 4 listopada na polskich drogach doszło do 408 wypadków drogowych, w których (...)

 • Split payment dzieli nie tylko płatności

  (...) mierze po to, aby przeciwdziałać wyłudzeniom podatku VAT. Mechanizm znajduje zastosowanie w transakcjach między przedsiębiorstwami i chodzi w nim o oddzielenie w płatności za towary lub (...)

 • Najtańsze OC tanieje najszybciej

  (...) aż o 28% Dane zbierane przez Ubea.pl pozwalają dość łatwo przeanalizować wahania, jakim ulega cena najtańszego OC. Porównywarka co miesiąc zestawia tysiące anonimowych kalkulacji swoich (...)

 • Przeniesienie spółki zagranicznej do Polski

  (...) z unijnej zasady swobody przedsiębiorczości. TSUE potwierdził ją między innymi w wyrokach wydanych w sprawach VALE oraz Cartesio. W polskim prawie nie ma regulacji, która wprost dopuszczałaby (...)

 • Mercedes-Benz A200 - hej, Mercedes!

  (...) o oznaczeniu A200. Symbol ten nie oznacza jednak, że pod maską znalazł się 2 litrowy silnik. Nie oznacza też, że ma 200 koni mechanicznych. Ma za to 163 konie mechaniczne i pojemność 1.3 (...)

 • Zakład Budownictwa Energetycznego Koszalin - Budownictwo energetyczne, produkcja stacji transformatorowych.

  Czytaj więcej: Elektroenergetyka


strony : [ 1 ]
 
8
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2951
CHF 3,7504
USD 3,7599
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.