eGospodarka.pl

 • Kiedy darowizna firmowej nieruchomości poza podatkiem VAT?

  (...) występujący o wydanie interpretacji podatkowej nabył nieruchomość zabudowaną budynkiem z lat 70. Transakcja ta była . Zakup udokumentowano ze stawką ZW. Nieruchomość była wykorzystywana (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-2, poznaj opinie o Tomil Mitia Soft Care Żel pod prysznic Light cool czy przeglądaj oferty pracy z miasta gostynin.


 • Jaki VAT na dostawę wyrobów stalowych wraz z usługą malowania

  (...) Przepisy obszernej i często zmieniającej się ustawy o podatku od towarów i usług (VAT) nie regulują w jasny sposób problematyki . Podatnicy niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, czy (...)

 • Dofinansowanie wynagrodzenia uczniów jest opodatkowane

  (...) W latach 2013-2018 wnioskodawca otrzymywał na dofinansowanie kształcenia młodocianych pracowników, przysługującego pracodawcy, który zawarł z takim pracownikiem . Wnioskodawca posiada (...)

 • Kryptowaluty, czyli ponad 0,5 bln $ samych strat

  (...) kryptowalut, liczby robią wrażenie. Wartość całego rynku zmniejszyła się o ok. 650 mld dolarów (z blisko 800 do zaledwie 145 mld dol.). Sam w swoim szczycie był wart niemal pięciokrotnie (...)

 • Produkcja w Polsce X 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w październiku br. o 7,4% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 12,3%) i o (...)

 • Regionalny rynek biurowy rośnie szybciej niż warszawski

  (...) coraz więcej Dane napływające z rynku dowodzą, że w regionach przybywa obecnie znacznie więcej biur aniżeli na terenie stolicy. Na przestrzeni trzech kwartałów br. poza Warszawą powstało (...)

 • Trujący klimat organizacji

  (...) wspinając się po korporacyjnej drabinie, by osiągnąć oczekiwany sukces. Podróż jaką musimy przebyć pozostawia jednak wiele pytań i przemyśleń na temat tego, w jaki sposób korporacje (...)

 • Pracownicze Plany Kapitałowe, czyli wyzwanie dla pracodawców

  (...) pracodawców deklaruje, że planował wdrożyć dla pracowników niezależnie od rządowego zamiaru stworzenia powszechnych planów kapitałowych. Dla większości będzie wynikało jednak z (...)

 • Jakie będą mieszkania przyszłości?

  (...) Rzecznik Prasowy Dom Development S.A. Klienci poza atrakcyjną lokalizacją poszukują jakości i rozwiązań funkcjonalnych, które nadają unikalność inwestycji. Obok wykorzystania najnowszych (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce ciągle na fali

  (...) silniejsze symptomy spowolnienia, którym na razie skutecznie się opiera. Tym, co w dużej mierze odpowiada za nasz rozwój, są wydatki konsumpcyjne i to również one powinny wspierać (...)

 • Turystyczne trendy: gdzie na wakacje w Polsce?

  (...) Jedni z nas lubią eksplorować świat, podczas gdy inni przywiązują się do miejsc. Do tego każdy z nas ma indywidualne upodobania, które znajdują swoje odzwierciedlenie w wybieranych (...)

 • 5 porad, jak inwestować w e-commerce

  (...) średnich sklepów Budując i myśląc o jego rynkowym sukcesie, należy wziąć pod uwagę co najmniej kilka czynników. Świadomość ich funkcjonowania oraz wpływu, jaki wywierają na (...)

 • Osiedle Europejskie w Gorzowie

  (...) Budnexu. Powstający w Gorzowie kompleks zamieszkuje już około 4,5 tys. osób, a będzie ich jeszcze więcej. - Wprowadzone do sprzedaży mieszkania to drugi etap budynku 14, który powstaje przy (...)

 • Na FX ucieczka w JPY i CHF

  (...) tendencje. Z jednej strony słabość rynku akcji przemawia za ucieczką w kierunku bezpiecznych aktywów, co widać w umocnieniu JPY i CHF. Ale w obliczu krótszego tygodnia (Święto (...)

 • Czy zajęcie komornicze konta firmowego jest możliwe?

  (...) firmowe? Jak wygląda egzekucja z rachunku bankowego w przypadku przedsiębiorców? Czy istnieją osobne przepisy regulujące ten sposób odzyskiwania długów od właścicieli firm? Według art (...)

 • Czy budowlanka wpływa na kiepski wynik w Doing Business?

  (...) kwestie cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko ze względu na prestiż Banku Światowego, czyli instytucji czuwającej nad jego publikacją. Duże znaczenie ma również przemyślana i (...)

 • Analityka danych w retail to już konieczność?

  (...) u schyłku 2010 roku w naszym kraju zarejestrowanych było przeszło 7,6 tys. sklepów internetowych. U schyłku stycznia bieżącego roku aktywniej funkcjonowało już tylko 2,3 tys. tego rodzaju (...)

 • Smartfon Doogee BL5500 Lite

  (...) 160.8x76.9x10.5mm i waży 180g. Ekran 2.5D IPS o przekątnej 6,19 cali ma proporcje 19:9 i został pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 720 x 1500 pikseli (...)

 • Seat Ateca Fr 2.0 TSI 190 KM 4Drive - czy to ma sens

  (...) tym modelem, Seat zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego gdy koleżanka zapytała mnie o polecenie auta, które ma służyć do częstych wyjazdów służbowych oraz przewożenia (...)

 • Odpowiedzialność karna osoby prawnej za czyn jej reprezentanta

  (...) o którym mowa powyżej, jest ustawa z dnia 28 października 2002 r. (Dz.U. nr 197, poz. 1661; tj. z dnia 23 marca 2018 r. Dz.U. z 2018 r. poz. 703). „Ustawa ta określa zasady odpowiedzialności (...)

 • Investim Warszawa - Producent elementów betonowych małej architektury miejskiej, galanterii drogowej i wibroprasowanych płyt chodnikowych z fakturą. Wykonawca robót budownictwa ogólnego i drogowego.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
20
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3314
CHF 3,8171
USD 3,7900
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.