eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 43/2017

  (...) gospodarki. Zalewa nas duża ilość optymistycznych opinii o bardzo dobrym stanie naszej gospodarki. Jest prawdą wysoki wzrost PKB, niski poziom bezrobocia, wzrost średniej płacy w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa użyczenia samochodu, poznaj opinie o Roca Kendo A5A4458A00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta stargard szczeciński.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 43/2017

  (...) w zbyt optymistycznym nastroju wydajemy miliardy na prace rozwojowe oczekując znaczących efektów. Warto niekiedy przypatrzyć się wynikom. Warto też oceniać je na tle poziomu uzyskanego w (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 43/2017

  (...) amerykańskie PKB w III kwartale br. wzrosło o 3 proc. r/r, przy czym konsumpcja prywatna wzrosła o 2,4 proc. r/r. Warto dodać, że w II kwartale 2017 roku PKB w USA wzrosło o 3,1 proc. Kto (...)

 • Różnice kursowe przy różnych walutach obcych

  (...) Spółka dokonuje niektórych zakupów w dolarach amerykańskich. Sprzedawca jednakże często wnosi tutaj o przez spółkę na rzecz podmiotu trzeciego i dodatkowo w innej walucie, tj. euro (...)

 • Lot z przesiadką. Uważaj, żeby zdążyć

  (...) przesiadką, musimy przede wszystkim pamiętać o czasie potrzebnym nam na przemieszczenie się pomiędzy terminalami. Każde lotnisko ma w tej kwestii własne ustalenia. I tak np. we Frankfurcie (...)

 • Jak "ogarnąć" życie ponad stan?

  (...) w opracowanym przez ZBP raporcie "InfoKREDYT", u schyłku minionego roku kredyt posiadało 15,3 mln Polaków, a średnia kwota zadłużenia przypadającego na jednego kredytobiorcę przewyższała (...)

 • 6 kroków do bezpiecznego zakupu mieszkania od dewelopera

  (...) r. sprzedaż nowych mieszkań wzrosła w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku o jedną czwartą. Trzech największych deweloperów (Dom Development, Robyg i Murapol) przekroczyło (...)

 • Piap - Projektowanie, wdrażanie systemów automatyzacji przemysłowej.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
29
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2520
CHF 3,6575
USD 3,6568
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.